Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ипада е джаджа за гийковенови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.12.19 17:11



Таа нерадостна перспектива е за вазе. Ето, пак ви вдигат пенс. осигуровки, които осигуровки ви смъкват пенсията. Само в КМБ.
В н. р. Габон няма такива неща!



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: ипада е джаджа за гийковенови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано29.12.19 21:13



Това е ебахти падението, да си борец за свобода, мислещ и можещ програмист и да учиш реакт и ангулар - js фреймвърковете на най-шпионските и рекламни ИТ компании в света...

чети и дишай по-леко



Тема Re: ипада е джаджа за гийковенови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.12.19 21:39



Moже да се наложи да идвам на тръстиката при вазе. Евентуално, някой ден. Мазния робовладелец иска робите му да могат да заваряват, да правят кофражи, зидария, външна изолация, ремонт на автомобили и мотори, ел. инсталации, embedded кодене, цифрова електроника и РСВ дизайн, асемблаторско клошарство също така, като онаа убавата джедайка... Бакенд е ясен, там тряа да носиш и Оракъл сертификати в срок на годност.
Всички тия работи ги мога, ама от фронтенд не разбирам. И 100 от лежанка не вдигам. Робовладелецът иска да може да ходиш по вода, да караш 25 годишна бангия, и да живееш в Люлин. Дори са ме водили като мечка на синджир да оправям грандиозни сървърни бакии по отделите на Корпорацията. Няма лошо, беше най-веселата част.
Та затуй, гледам да съм актуален. Само в Люлин нямам намерение да се местя. Дори имам да ви догонвам, щото пак са развалили пенсионните условия, и пенсия няма да видя, както и вие няма да видите.


Мазният черен господар иска да разбираме от ВСИЧКО.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: ипада е джаджа за гийковенови [re: Pechenia]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.12.19 21:58



При това за да може да се докара като МОДЕРЕН на младите надзирателчета, срам, срам :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: ипада е джаджа за гийковенови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.12.19 22:18



Eдна пачА айчарка дори си мечтаеше да й доожда на ентервю принц с бяла ризка, на колело, неизпотен, и да си чертае нещо калиграфско на вай-пада.
Не само да си фулстекър на колело, иска и да си млад и убав. И богат. Наскоро гледах обяви, че било желателно кандидатите да имат собствен Мак. На мен у гладните години ми искаха да си нося компа на работа, и у дома да нямам.
Всичко в името на печалбата на далечния чичо Скруч. Ако не можеш да си позволиш да ремонтираш четвъртвековната бангия - твой проблем. Пачката го боли уя за тебе.

Я кажи някой читав IDE за JS кодец... WebStorm мъча на 30 дневен trial, има и сума плъгини за Еклипс...

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ипада е джаджа за гийковенови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.12.19 22:25



VS Code се ползва тия дни ако немаш некво твое виждане по въпроса, па на Били се наби деба :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: ипада е джаджа за гийковенови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.12.19 22:30



Дори го има в магазина на Линукса, само цъкваш на иконката и се инсталва без въпроси.
Ама мъжка баня женски сапун става. Душата на Били е вселена в едитора, и праща телеметрия в реално време. Дори Гитхъба успяха да опорочат. Били иска да знае за последните ти проекти.
Нещо плъгин на Еклипс???

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ипада е джаджа за гийковенови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано30.12.19 10:15



Хехехе, представи си как го изкарват на скръма на един крак и му редят "Така и така чиче, пак си осрал компонента, язък че си програмист от сто години, един жаваскрипт не можеш да научиш". Това докато младите джунки се хилят и разпределят мислено премията - за новия айфон, за макче и прочее

чети и дишай по-леко



Тема Re: ипада е джаджа за гийковенови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано30.12.19 10:27




Багерист ще стана, то не е животът само дзверене в монитора и кибичене по Скумове, и козируване на Гани. Ето, в онаа тема за мафията на момчето дори му е дошло да се гръмне от всичко това.
Вие му мислете, дето успяват да ви промиват мозъчетата с поредната мода, в случая визирам виртуалките, и не само. Хептен тряя си промит да казваш че е велико на нещо дето и за псувалник не става. Визирания от мен скрап за 20 кинта е поне 4 пъти по-мощен от 5$ виртуалката на музикантина. Казвам от пръво лице, щото ония дни у София ми се налага да купувам. Таман на втория месец и се е избило, освен, че има и остатъчна стойност от 20 лева
"Чичковците" като назе знаат неща, които останалите чичковци като вазе не подозират. Пазарът се напълни с ИТ-та, нищо хубаво не следва от което. На дръти години някой пиклю ще ти вгорчава живота... че и пенсията остава един мираж! Само дето осигуровките се движат в геометрична прогресия нагоре.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: ипада е джаджа за гийковенови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано30.12.19 10:59





Ето чиче, заспалата бори замърсяването с нов данък сгради.
Като кажеш на шефа си за повишение и он иска повече работа.
Т.е. бачкаш повече, за да останеш същия мизерник. Дръгелът ти старее, на всичко отгоре и данъкът му расте.
И половин процент повишение на данък прехвърляне коптор - това са едни хиляди отгоре. Не ме питай отде знам колко струва нотариален акт в Голямото Гето.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.