Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ИТ мафиянови  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.12.19 10:34



Айде да поразлаем кучовете, не го знам тоя закво се е спекъл, ама е почнал да пише роман. Ганите дават мило и драго да успеят да ни накарат да бачкаме насилствено, тия неговите явно са успели. Дебелите гъзове ще вземат бонус най-накрая.



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: ИТ мафиянови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано17.12.19 11:04



Чудесно жалостиво ропско циврене, много добро! Тоя срещу тебе да тича не моеш го стигнеш



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ИТ мафиянови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.12.19 11:24



Циврене е ващо, бате Свир. Язе от преди години съм си резолвнал всички проблемни дразнители. Комплексарчетата ме банят, щото и на тях не им е приятно да ги мъкнат от Скум на Ажайл. Робите мразят бегълците от плантацията, който не е чел "Чичо Томовата колиба" - горещо препоръчвам, чете се за един ден.

Не проумявам на тоя пич що му дреме изобщо. Де такъв късмет мене да ме цанят за жаварин примерно, пък да ме турят на PHP проект. Рай неземен, ще чета таман 2 месеца, за сметка на фирмата. Ще разцъквам туториали, ще тествам задачки, и не могат ме бутна за 2 стинки работа. Тоя искал да напуска, будала.
И за чий му пука има ли демо или няма, след като е на 1 петък служба...

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ИТ мафиянови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано17.12.19 11:58



Рабинчо, а да и е минавало през ума че ония трол Балабанаката ви захранва шараните?

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема вземи го за падауан рабиненови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано17.12.19 11:55



ще съберете недоволни и ще дигнете революция!
само че едва ли, и той като всеки МИСЛЕЩ не би търпял някой над себе си, така че няма как, революцията се отлага, и ганите, жунките и часничетата ше ви правят на маймунки за неопределено време напред :)




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: ИТ мафиянови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано17.12.19 12:00



Нали ти казвам че не моеш го стигнеш, човекът е съвестен, душа и сърце влага въпреки че гадния робовладелец го гърчи, ти не си ЧАК толкова омагьосан :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: вземи го за падауан рабиненови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.12.19 12:06



Рабинчо, а да и е минавало през ума че ония трол Балабанаката ви захранва шараните?
Балабанката си клати топурдаците на безплатно топло и паркинг у БАН. Такива не може да ги стреснеш и с пистолет в гърба.

и ганите, жунките и часничетата ше ви правят на маймунки за неопределено време напред :)

Вас ви правят, бате служител Гейфод. Вкл. агресивната жунка дето ви строява в 2 редици.
Мене няма кой да ме стройка, по обективни причини.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ИТ мафиянови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано17.12.19 15:05



Питането е кой циври по-яко - аз залагам на Рамбиньо.

чети и дишай по-леко



Тема Re: ИТ мафиянови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.12.19 15:53



Ми пръднеш на кора. Аз ли да кибича на един крак по половин час сабахлем? На мен ли да ми пука за дедлайн?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: ИТ мафиянови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано17.12.19 15:55



Може би ще те шокирам, но всичко друго е за предпочиане пред безцелното ти скотско оцеляване на село.

Урсула ТИР ерген село чекия



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.