Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Кой фронтенд е "модерен"?  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.11.19 19:08



Клубчето реагира само на мода §§ овча мисъл, и у Гейбук сте избягали да ви ева! Може да ми се случат няколко месеца лежане по гръб, май ми се учи нещо ново, какви са тенденциите с браузърските мазни джендърски геювини? Ето, за мода питам, голямата пачка иска да си модерен. Вече виждам по 550 евро надница оферти, на ден имам предвид. Angular, React, кво? Омръзна ми да се червя, че съм прост бакендър. От нейде да подхвана, после ще надграждам. JS е ясен, призлява ми като се сетя кво лайно е, ама ще се свиква.
Мисля имаше някога такава тема, ама туй нещо остарява с месеци, надпреварват се да пускат нови и нови простотии, дето и суперкомпютър не мое да ги сметне. Не изпържиш ли компа на юзера, и не му ли бави поне 20 секунди на рефреш - значи не си си заслужил парите. Иска интерфейс като на Гейбук, да скролва 2 часа някоя голяма страница, после браузърът му да забие, после наново да маже 2 чАса докато го докара докъдето е прочел. Майтапът настрана, врънкали са ме да пиша обемни документации, само и само клиентът да си помисли, че получава почти операционна система по поръчка.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано05.11.19 20:09



Svelte е от новите педерастии, иначе реакт, вю и ангулар си имат база и се развиват

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано05.11.19 20:28



550 евра надница на ден за реакт, вю, ангулар...
Айде научи ги тия аякс полета накрая бе баце.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.11.19 20:38



550 еврака за фулстек.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано05.11.19 20:48



550 еврака на ден за фулстек дев?
Звучи ми като доста добра оферта за Рабин.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано05.11.19 20:57



Бая далече си от фулл стек. Браузърското програмиране не го чуваш а сървърското само си мислиш че го чуваш :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.11.19 22:25



Аз не съм казал, че са ме оферирали мене. От фронтенд почти нямам идея. Посоката на усилията е да се откача почти изцяло от програмирането. Темата е нещо като план Б, т.е. ако случайно се наложи пак да кодя някой ден - поне да имам идея кво си хортуват фронтендърите. Ся имам време да чета и тествам.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано05.11.19 22:50



А от какво имаш идея ти рабинчо.
От фронд-енд нямаш идея, от бекенд пак немаш идея.
От какво имаш идея ебаси.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано05.11.19 22:52



Друго вече не модно щото е на една година което в джаваскрипт време е много са react hooks, самата идея като програмистки похват за абстракция на stateful логика е много тарикатска, дори да не ползваш реакт.

Ама то във веба всеки ден никнат като гъби нови неща, не става да си затвориш нещо в буркан па да имаш и за след десет години, тепърва ще се развива още wasm и интеграцията фронтенд/бекенд и самата идея кое какво е, има и така наречения serverless computing, да си пишеш уеб функции и некой като амазон да ги хоства и търкаля без да се грижиш за сървъри и щуротии, променят се постоянно нещата

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор croesus (anarcho-commie)
Публикувано05.11.19 22:51



React



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.11.19 23:16



Имам идея да не кибича по досадни еднокраки Скумове, да не се тъпча с напълно непознати, от метрото до офиса и обратно, да не се отчитам на поредната безграмотна пача, дето са ми я турили за шефка. Да не ми пилят за решения, които не съм вземал.
После вечер да не слушам бесната чалгия на комшиите, щото то по блоковете все ще има някой да беснее, пък се чува през 4 етажа. Полиция традиционно няма за такива. Заспалата даскалица не я ебе, че София стана гето. С чисто нови рейсове и метро - гетото си е гето.
Втора година вече, и ми се получават нещата. Горните дразнители ги няма. Просто скучая зимата, и се чудя кво да правя.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор M744 ()
Публикувано07.11.19 10:52



Сървърлес мървърлес - няма вече "яките сървърджийници". Накъде отива света? Иначе още раздуват за дев опс и тем подобни мантри.

Редактирано от M744 на 07.11.19 10:50.



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: croesus]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано07.11.19 11:19



Js бил шит .... Изостанал си като ми говориха някога че ще пишем сървър сайд js се смях... Сега не ми е смешно дори го оценявам... React ... Angular bloated... Vu ...

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: M744]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.11.19 15:16



Девопс си трябват, абе от една големина нагоре всякакви хора трябват, девелоперите цъкаме некви неща дето са it works on my machine/setup и отиваме да пиеме бира, цялото нещо винаги има един куп други дейности за да жужи безпроблемно

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано08.11.19 18:59



ASP.Net & dotnet core.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано08.11.19 18:59



бъзикам се.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: portal]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 14:15



JS ме отврати повече и от PHP. Най-калпавия език, на който изобщо съм попадал. Ама няма как да променя света, ще псувам като милиони други погромисти, и ще го уча.

Туй за .NET беше як майтап, да. Нямаше да се вържа и без това.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано09.11.19 15:53



vuejs/nuxt/es6/babel/webpack



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.11.19 17:39



Цар Джаваскрипт рулира, свиквай :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 17:43



Ми свиквам. Един ден педерастията ще стане задължителна, човечеството отива към ново средновековие. Като е станало приказка - някой някъде виждал ли е бакенд на JS, ама имам предвид за сериозен проект, не някоя играчка като на croesus, дето рисувахме курове с нея.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.11.19 17:52



Ама Цар Джаваскрипт затова е силен, щото е несериозен. Още откак беше малко гърбаво щърбо чаве и му се смееха е така, несериозен ама залегаш и четеш по тематиката щото иначе ще носиш кафе на джонките дето го чаткат



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 18:01



Пак не ми каза ползва ли някой JS за сериозен бакенд. Ползват го да затлачват Нета с геювини, иконки на кученца, да скролваш половин час надолу по страницата, и накрая браузърът да забие. На Флаша туй му харесвах - пускаш си флаш блокера, и изчезват всякакви там товарещи простотии и реклами. Ся туй JS е като уй-ндоуски вирус и няма махане!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.11.19 18:09



Свиквай братче, моеш и да тренираш да носиш неколко кафета на поднос :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 18:14



Работа за бакендъри има предостатъчно, не ме мисли. Дано не опирам до там. Не може всеки да разбира от всичко. JS се ползва за геювини и за забиване на браузър. Питах за бакенд, и отговор не получих.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.11.19 18:25



Кво е 'бакендър' всъщност?

Ако те изплющя да ми напишеш един ескюел ъпгрейд скрипт на несложна базичка с пет ринеймнати колумна че се изприщиш и ще ревеш че е работа на базаджиите. Или па некъв сървър конфиг ще ревеш че е работа на админите или девопса.

Кое точно е великото ти 'бекенд' умение? Да напишеш функция дето приема два параметъра и изсира некъв стринг към клиента? Тва и фанатите от улицата го могат :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 18:49



Язе дебелите сървържийници ги инсталирам и конфигвам баце, освен дето пиша диви заявки. Луд за служба, по моя инициатива, бутам се да си админвам машините, щото тия модерните облаци се изприщвам само като се сетя, примерно в PaaS си принуден да ползваш база данни с име 2435909 примерно.
На Оракъл съм разпъвал съществуваща инсталация към клъстер, ако си се сблъсквал с тоа те проблем щеше да разбереш къв кур е ако няма кой да те светне де се бъзика.
В момента идват месеци дето ще се чудя кво да правя. Мъка на свободния предприемач баце.
Инсталирал съм Jenkins, туй брои ли се за DevOps?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.11.19 18:54



Разкажи ми кво прави Дженкинс сякаш съм първолак

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 19:00



Ми кво прави, прави шарени картинки на Ганите като доождат на одит да се радват.
Иначе сериозно - автоматизира билдовете. Ползвал ли си го? По ми е лесно с елементарен скрипт да билдвам, ама радват се на шаренко и туйто.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.11.19 19:12



Между другото в един подобен софт сигурно още има части от мой опънат код :)

Ако ти командваш билдването на продукт с права да бесиш за неподчинение кво ще ползваш? Кво значи 'елементарен' скрипт? Пътят към ада е постлан с добри намерения и 'елементарни' скриптове

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 19:32



Какво и кого имам да беся, че не ми стана ясно.
И със скрипт и с jenkins е се тая. Шаренийка да се радват лелите, ний си билдваме башка за назе си, когато се наложи. Корпорацията има една витрина, парлама за пред одиторите, да се радва там добитъкът, и да не ни се меша у делата дето нямат хабер. Тия шаренийки са част от тях. Страхотна работа вършат!



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.11.19 19:58



Пак звучиш като ропче, ай поне си представи че въртиш бича, как ще напишеш билд скрипта, на баш ли?

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 20:10



Ми и на баш съм писал, и bat файлчета, и selenium, ant, maven и кво ли не.
Шаренийката ме кефи, както вече споменах. Само дето върши работа основно за лелите. Ний си билдваме не по дата и час, ми когато ни потрябва.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема като език ц диез е един от най свестнитенови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано09.11.19 21:21







Тема Re: като език ц диез е един от най свестнитенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.11.19 21:34



Не моеш да имаш статичен и инстанс методи с еднакви имена. Педерастия.

И не моеш да изплющиш нещо просто ей така без class Program static void Main. Дизайнерска педерастия

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: като език ц диез е един от най свестнитенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 21:43



Moже, ама аз не искам Корпорацията на Били Белезниците да ми киризи всяка една стъпка в работата. Напоследък все повече теми се появяват за нови и нови телеметрии. А бактън от БигБрадър. Като иска комунизъм и тотално шпионене - да оди да търгаши у Сев. Корея. Упс, те пък го нещат

Най-лесно се продава ентърпрайз лицензи на лелите по министерствата и училищата на бедни държавици като нашата.

Редактирано от rabin на 09.11.19 21:42.



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано12.11.19 14:52



Правил съм на нода бакенд за чат ботове... Мода не се задави и по Великден със 100000+ потребителя....

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: portal]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.11.19 19:20



To много си зависи колко точно ги товариш тия ботове, как е направена архитектурата и т.н. Ама все е нещо - у специализиран форум за програматори - един от тях е виждал, ЕДИН сървър на js как не забил. Похвално! При все, че почти целия нет го търкалят на Java или php.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.11.19 21:21



А, това за девопса е тема, която трябва да се изнесе отделно.
Според правилото на Път(Арчибалт Път, псевдоним, специално за рабин, да го гугълне):
В технологията има два вида хора. Първите разбират от онова, което не могат да управляват, другите управляват онова, което не разбират.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.11.19 22:23



Почваш да звучиш като безпросветна Гана. Притеснявам се за фирмичката ви. Наред ли е всичко, или вече сте пред фалит? Многото стандарти накрая водят баш до това, няма да сте ни първите ни последните. Кодерите МРАЗЯТ бумащините.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано12.11.19 22:35



Ти рабинчо НЕ СИ КОДЕР.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.19 00:29



Е не съм, днес бях монтьор, примерно. Оня ден бях зидаро-кофражист. Напролет пак съм предприемач. Живот шарен, далеч от корпоративния шит.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано13.11.19 10:02



некадърно написаното нещо... няма значение от езика... понякога има знаюение в джава... .нет или дори съм юувал за питон в пордакшън за проблеми дори кадърно написани... как да е.. ако толкова те дразни джаваскрипта... ами давай на тайпскрипт... майкросфт поне знаят как се правят езици и компилатори ако не друго...

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: portal]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.19 11:17



майкросфт поне знаят как се правят езици и компилатори ако не друго...
Чувал съм, че в капана за мишчиците се слага от най-хубавото сиренце, и безплатно хем. И за риба като се ходи се приготвя най-тлъстата захранка.
Много са убави от М$, таман пак има някаква кампания да продават диви лицензи на училищата. А на клетите деца порциона им е 2 грама сирене и 5 грама лютеница.

https://btvnovinite.bg/bulgaria/obshtestvo/cheti-etiketa-zashto-predlagat-na-uchenici-sandvich-s-2-4-grama-sirene.html

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано13.11.19 11:23



rabine тук говорим за технолгия в моемнта не за злите корпорации... тайпскрипта ти е опънат и безплатен... даже познавам хора които са го писали НЕ ЯДАТ ДЕЦА...

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: portal]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.19 11:26



Аз от фронтенд не разбирам и затуй питам. М$ ако ще и на ръце да ме носят - не ща да ги знам. С една идея е по-лесен С# примерно, понеже имам база за сравнение. Ми не е само технологията. После леснината ти излиза през носа, гъза и други отверствия.

п.с. И през джоба, примерно вече нямам шеф да ми плаща сметките по гъза. Нямам пари за корпоративни М$ лицензи!

Редактирано от rabin на 13.11.19 11:31.



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано13.11.19 11:37



попита ... отговрих ти ... като те е застигнало... тайпскрипт + ангулар ... бакенд ако можеш котлин... ако не джава ... платена е вече така че опънато дже де ка... едва ли ще удариш едж кейсовете в които в продакшън ще ти направи перформънс номера... там са много тънки нещата... все пак сън вече оракъл плащат на бели хора дебели заплати да правят машинката...

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: като език ц диез е един от най свестнитенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано13.11.19 11:45



разбирам те ... аз съм дъртичък... но успех да обслужиш комерса със СИ... кой как си е постелил де... на мен просто така ми се случи...

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: portal]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.19 12:31



Бакенд си бича от години, и съм ползвал OpenJDK и имам идея.
Друго питах, и може би трябваше да го напиша у заглавието. М$ изобщо не седи на дневен ред, не е седял, и няма и да бъде. Който много иска да го снимат и да му правят "телеметрия" - то си е негова работа и ексхибиционизъм. Аз съм старомоден и неща. Дори Убунтуто сменям, ся на флашка тествам live дистрибуции, да видя кое става за работа, поради гореизброените причини.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано13.11.19 12:34



тайпскрипта няма нищо общо с МС освен юе сА ГО НАПРАВИЛИ... ако те дразни дажваскрипта давай на тайпскрипт... няма общо със следене и порчие...

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано13.11.19 16:39



Абе от гледна точка на един школуван теоретик девелоперчетата сме безобразни занятчийски мърлячи без грам идея как трябва да се направят нещата ПРАВИЛНО.

Наща теза обаче е - бачка ли? бачка, ебете се в гъза дървените философи дето една форма с три бутона не мое да изпрограмирате.

Същото е и за другите които па девчетата сме склонни да гледаме осъдително високомерно - те ще ти кажат - чшшш, мой, ти поддържаш ли цялото мероприятие некси поне да цъка? Не, забил си нос в твойта система и нищо друго не те ебе. Или па рекрутъра - чшшш, готен, ако не сме ние сепак да наемаме некви джонки нема да можете и хелоу уърлд да шипнете, то не става само с велико девелоперстване на пуснати щори, требе и екип.

Та въпрос на гледна точка

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано13.11.19 16:48



Абе Рамбо, айде да играеме една игра - аз ти казвам едно число а ти опитваш да отгатнеш какво символизира:

262



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.19 18:07



Бих те опсувал в нормална обстановка по тоя повод, ама ето обръщат се нещата. Ся ти се радвам, щото не останахме. У новобранския форум съветват струдентчита дали да стават погромисти, и има ли светът нужда от таймери. Такие вот дела, чак мекото ми е залипсвало. Обърна се палачинката, бесните жунки завземат Нета.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано13.11.19 18:22



Всеки се бори за място под слънцето по негов начин.

Младежта по някое време ще се усети че простеенето е по-кефско и ще чупи гипса превръщайки се на свой ред в цинични сеирджии но пък ще излезе друга младеж дето ще коментира 'сериозни' теми щото си въобразява че трупа добра карма и те така те, обичайния кръговрат на нещата, не мога те разбера що не се кефиш че смешните лапешки илюзии са зад теб и напред е блеснал царевичака на непукизма през който моеш да пердашиш как ти е кеф

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.19 18:29



Не мога да приема бесни жунки да модерират стари кучета. Изтъпанили са си снимки и няма съмнение кви сополанковци са. И също не мога да приема стари кучета как търпят такова нещо. Иначе ми е се тая. Не планувам да се издържам с еднокракови Скумове и 70% от времето - писане на ДОКЛАД!



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: като език ц диез е един от най свестнитенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано13.11.19 18:51



по добре питон с екосистемата си вместо ц диез. Не мразя ц диез, всъщност харесвам го с dotnetcore. его пиша си програмка на ц диез във VS на мак.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 13.11.19 18:57.



Тема Re: като език ц диез е един от най свестнитенови [re: lsrael Thornstein]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.19 19:17



Кви фронтенди ще бичиш на Питон?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано13.11.19 19:49



И как тази теория на иначе тъй школувания теоретик противоречи на факта, че онези, които управляват процесите не разбират от същността на основното "производство"?
Нормално е в една малко по-голяма компания всеки да си защитава работата и да пропагандира нагоре по веригата, че ако не е бил той замесен в изграждането на продукта/услугата/компанията/екипа(избери си едно) всичко пропада баце.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: като език ц диез е един от най свестнитенови [re: rabin]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано13.11.19 20:03



не разбирам от фронт енди - аз съм бек енд person.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано13.11.19 20:15



А, не противоречи но то и не им трябва да разбират.

Нали затова са абстракциите, те и нулите и единиците в компютрите всъщност изобщо не са нули и единици но за наще цели това няма никво значение, изобщо важността на нещата и какви са всъщност е силно относително нещо и всеки вярва че това дето той прави е най-важно и неговото разбиране е най-великата мъдрост.

Нали имаше разни образи преди време дето важничеха по нета че разбирали в детайли всичко дето се случва като напишеш нещо в адрес бара на браузъра и шибнеш ентер и така 'преценявали' кандидатите а то якото е точно че можеш да направиш куп хубави неща БЕЗ да разбираш повечето ненужни в момента неща, това е в центъра на разделянето на труда и ефективността

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано13.11.19 20:56



Абстракция без детайлна имплементация е като секс без партньор.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.11.19 02:33



Т.е. като секса на Рамбо?

чети и дишай по-леко



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.11.19 08:51



Бях се закъхарил за мекото, пък то се преродило.
Тир Урсула село ерген чекия.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.02.20 11:33



Разгеле, намерих кой да ми обясни закво е тоя гигантския код зад Реакт и подобни.
Тука основно дрънкала, като Спечения, дето му било аутизъм да се поинтересуваш от смисъла на квото и да било. Събрали се подобни у фирмичката му, и се хилят като ония малките космати маймуноподобни, у замъка на Джаба.

ТИР Урсула село ерген чекия

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано05.02.20 11:53



Двата продукшън реакт файла дето можеш директно да ги ползваш през обикновен скрипт таг са под 150к.

Иначе похвално че половин година след началото на митичния куест да победиш реакт-горянин си схванал че е просто библиотека за синхронизация на апликейшън стейт с браузърския дом, юнак Рамбо!

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.02.20 12:38



Ламповия, у последната фирма имахме една буля фронтендърка, дето хал хабер си нямаше кво се случва надолу. Тъй като вазе разправя "това е така, онова е онака" и повтаря като на поточна линия. Колегите пищяха от нея, щото генерираше тонове лайнокод.
Е, аз не съм от тия.
Таман гледам неска у тъпанарския форум - една смислена тема се появи от Нова Година насам. И ропчетата писнаха да я заключват. Затуй ви викам сдуханяци. Не сте всички така, ама заради някакви си 90% от шкембелиите излиза име и на останалите 10%.
Освен тва не се занимавам по цял ден с това. Стаята ми се е превърнала в импровизиран сервиз. Кой кви боклуци има и ми ги носи, щото "хакерът" разбира от всичко нали.
Няма лошо, нямам дедлайни, в туй намирам Смисъла на Живота. Не в максималната пачка на 3 работни места и 35 г. ипотека. Че и ХТМЛ доучвах.
Бъдете снизходителни, нали съм аутист...

Всичко ми е риълтайм, не планувам отпуската от януари за септември. Пък че било валяло през блянуваната отпуска - Гана не я вълнува. С М$ прожект ви е натъкмила като тухлички, за максимална печалба на Невидимия Далечен Господар.
Да те питам нещо. Тъй и не разбрах ти лично одиш ли на работа секи ден. За другите знам.

Двата продукшън реакт файла дето можеш директно да ги ползваш през обикновен скрипт таг са под 150к.
1,8 мегабайта са, ама да не издребняваме. Писах ги тука с цитати, ако са не бръкам нещо. 150 к нивгаш не е било.
Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 05.02.20 12:40.



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано05.02.20 13:18



https://unpkg.com/browse/react@16.12.0/umd/react.production.min.js
https://www.unpkg.com/browse/react-dom@16.12.0/umd/react-dom.production.min.js

12.6к + 119к = ?

Допиши колко МЕГАБАЙТА е въпросителната :)

Иначе ставам около шес-седем часа сяка сутрин плюс минус половин-един час ама преобладаващо обикновено е около шес и половина :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.02.20 13:17



Ич не ми ги пробутвай тия. Бачкам си по правия сценарий, и гледам кво генерира. Като почна да му ръчкам по библиотеките - за чий грездей ми е всичко това?

И те питах дали имаш project manager, team leader, product owner, customer's voice, scrum master, HR, CTO, и CEO на главата. Т.е. стадо безхаберни Гани.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано05.02.20 15:22



Разгеле аутиста, т.е. фул стек девелопера с целия интернет пред него се наложило някой да му обяснява, тука луд смях от джунките и не само.
Сакън не дай боже аутиста да тръгне да учи ангулар, ще трябва екип да му обяснява, ебаси тъпака честно.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.02.20 15:43



Angular е по-близък до жаварника, и много по-блажно ми доожда. Ама искам да ми е гадно, да видя на вас кво ви е.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано05.02.20 15:40



"Бачкам си по правия сценарий"

Е нали гледаше под капака? Па сега по правия сценарий с офцете. Дори да добавиш често ползвани с реакт стейт мениджмънт и рутираща библиотека слага още стотина ка. Некоя от библиотеките за гуи шарения и контроли е около двеста ка, има и по-тънки и по-дебели. И това е ако ги изшиеш наведнъж в скрипт тагове, с билд стъпка и разделяне да се лоудва само квото трябва можеш да намалиш, отделно моеш да ползваш т нар сървър сайд рендване за бързо първоначално зареждане и малка начална страница.

Ама като минеш цеесес за секретарки нивото чак са тия неща :)

А цеота на главата имам десет с осемнайсе скръмаджии и трийсе гани, не ми ли личи по непрестанното циврене колко ме тормозят шефове, скръмаджии и гани



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Pechenia]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано05.02.20 15:43



Рамбиньос и ангулар ще е епична борба, още повече като гледам че си фантазира как е 'близо до джавата' и демек направо го знае

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано05.02.20 15:48



Чакам епични сравнения за големината на аутпута на ангулар срещу жавата значи.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано05.02.20 15:53



Чаткаш ли Rx? Идва от джавата и се ползва с ангулар, да те питам ено въпросче че не го знам :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.02.20 16:22



Е нали гледаше под капака? Па сега по правия сценарий с офцете.
Е нали много яко било новата мода, жунка да фанеш и почва да прави виртуозни ГУИ-та.
Па ся кво стана - 2 дена сетъпваш инсталацията, 30 мин. билдваш само осовния темплейт, и после още месец да се чудиш кво да махаш?
Туй счупи таман 1000 пъти най-големия говношит който съм виждал. Мегабайтите ги бълва на талази и рояци, после да не може да дебъгнеш ако нещо.
Като онаа книга 800+ страници за ГИТ-а. Нали уж тулче за улеснение, па излиза цяла нова наука, че и пречи на сичко отгоре.
Ама нали да сме модерни и по стандарт... Пълчищата дебели Гани дето уж ни съпортват (реално пречат) - нали и за техните моди трябва да има?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано05.02.20 16:47



Какви два дена и мегабайти, гений :)

Една изплякана хтмл страничка и два скрипт тага с реакт библиотеката общо стотина ка дето моеш директно да ги насочиш към unpkg и си разучаваш реакта колкото искаш без никви билд стъпки и сетъпи. Разни допълнителни неща също са около тоя размер.

Ама като не си минал цсс тюториъла за секретарки два скрипт тага разбираемо са ти космическа техника



Кажи Rx observables чаткаш ли ги да ми обясниш нещо, нали са джавешка технология, би трябвало да си майстор :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.02.20 13:26



Нищо няма да ти обяснявам. Ти обясни ли ми що се ползва Реакт? Нищо не обясни.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано06.02.20 14:53



Е колко пъти ти написах че е просто библиотека за синхронизиране на апликейшън стейт с браузър дома? Само че не ползва two way bindings модела с observables на който се базират други популярни решения а е еднопосочно което е малко по-дървено но с идея да има шанс за повече яснота коя промяна защо се случва. Ако беше минал цсс тюториъла за секретарки моеше да ти разкажа кво се има предвид под еднопосочно, то знаеницата е като нивата в игра, как искаш като си в пясъчника пред партера да ти се отвори игра за напреднали



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано06.02.20 14:54



Чеки-чеки малко, тук следим много внимателно родилните мъки на Рамбо с реакта. Коментарите са доста цветисти но от уважение към ултра-фул-стек девелопера с администраторски познания няма да цитирам. Сложили сме пуканки в микровълновата, една от джунките е в готовност да помага с обясненията ако Рамбо нещо не зацепи.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.02.20 15:14



Те ваще жунки знаат всичко, нека помагат. Държат ги жунки щото да не се налага да им вдигат заплатицата. Щом се хилите на онлайн курсове значи сте бая наппреднали в ИТ crowd - а.

https://news.bg/society/snegat-paralizira-chast-ot-stranata.html
Ламповия, помагай, че ми иска Флаш и не мога да си прочета новините!



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 06.02.20 15:16.



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано07.02.20 22:05



Кое ти иска флаш бе Програмиста?
Ти си ебати срамъ за "гилдията" ебаси.
Ъпдейтни си браузъра и да видим дали ще ти иска флаш,
Веднага ще разпознае браузър кейпабилитито и ще ти рендне хтмл5 видео плеър като истинско "лъвче", а не някоя офца с умрел флаш.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.02.20 22:11



Adobe Flash is disabled for this page, click player area to enable
Мозила 72, да ти го снимам ако искаш? То верно, че ми е почупен стария Линукс, ама ча пък толкоз...
Айде да умира тоя Флаш, че ми бактиса постоянно да ми реве за обновления.



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано07.02.20 22:19



Е как може ние офцете да си гледаме новините в днес.бг с М$ и без флаш па лъвчетата като тебе с линуксчето да не могат? Срам.
Go fugure.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.02.20 22:23



И аз се възмущавам, ама реве за Флаш. Пак ти казвам - ако не вярваш ще го снимам.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано07.02.20 22:25



Е защо при мен и при 99.99 от потребителите на интернета не реве, а при тебе се сговнясват нещата?
Сигурно щото сме офце, па ти си вълк, ебалиго.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.02.20 22:32



Незнам бе, айде да мре вече тоя Флаш, че и аз да мирясам. Оня ден си преинсталирах Мозилата, щото старата беше 47-ма версия. Ся съм чисто нов.
Белезниците може специално за вас да ви транслира видеото. Или пък да имаш Флаш, пък да не знааш...



п.с. Кво да видя у сорса, дебел мазен Флаш като дедовия. Само Аронецът не разбрал.

mouseover no-brand is-flash-disabled" data-ratio="0.5625" data-embed="false" data-analytics="UA-369263-2" title="https://news.bg/society/snegat-paralizira-chast-ot-stranata.html#video-53847" data-key="$616824511486136" style="background-image: url(https://webnews.bg/uploads/images/12/6012/216012/768x432.jpg?_=1453027162);" data-flowplayer-instance-id="0">


<div class="fp-ratio" style="padding-top: 56.25%;"></div><div class="fp-player" style=""><object class="fp-engine" id="obj6342395534589" name="obj6342395534589" data="//releases.flowplayer.org/6.0.5/commercial/flowplayer.swf" type="application/x-shockwave-flash"><param name="width" value="100%"><param name="height" value="100%"><param name="allowscriptaccess" value="always"><param name="wmode" value="opaque"><param name="quality" value="high"><param name="flashvars" value="hostname=news.bg&amp;url=https://webnews.bg/uploads/videos/converted/47/53847.mp4&amp;callback=fpCallback609101290983&amp;proxy=best&amp;key=$616824511486136&amp;live=false&amp;debug=false&amp;splash=false&amp;poster=true&amp;initialVolume=1&amp;"><param name="movie" value="//releases.flowplayer.org/6.0.5/commercial/flowplayer.swf">.....
...
...


<div class="fp-flash-disabled">Adobe Flash is disabled for this page, click player area to enable</div></div><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от rabin на 07.02.20 22:37.</EM></FONT></P>

Редактирано от rabin на 07.02.20 22:42.



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано07.02.20 22:45



Ми той флаша умре.
Пиша ти от андроидче, с хром, никакъв М$ няма тука, и си чета днес.бг БЕЗ флаш.
Ти да видиш чудо, как са случва тва?
Ма то тва щото съм офца па ти си лъв.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.02.20 23:02



Сорса ти показах, и пак се праиш на луд. Не ме интересува с кво си в момента. Ачик ачик си реве за Флаш, и е видимо и читаемо в сорса. Най вероятно имаш Флаш, ама не предполагаш.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано07.02.20 23:06



Ама нали тва ти обяснявам бе хтмл протокол специалиста, че оутпута при теб е различен от този при "офцете".
Тъп си рабинчо, не си прос, тъп си си и тва е.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.02.20 23:09



Е аз кво да направя като ми е различен оутпута? Като в оня виц за Иванчо - аз ли ги рисувам тия гъзове по дъската?
Има ли Флаш или няма?
Има и още как. И ми излиза на новичкия браузър, и с това не може да се оправдаеш.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано07.02.20 23:11



Кой сорс бе Рамбич?
Този, който сървъра ти е аутпутнал за теб на база браузър кейбалитис, които е могъл да вземе, или този, който е при мен?
Внимавай в отговора тука.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.02.20 23:16



Ми не знам, като не му стига капабилити за Мозила 72 не знам друго кво иска. 85-та версия може би, дето още не е излязла.
Са, да си призная че ползвам ВПН, за туй не ми дооди на акъла веднага, както и плъгин за прикриване на фингърпринта. Те реално не ми виждат браузъра. Верно ще излезе, че съм малко по особен юзер, не с овцете.
На другия чистия Хромиум пък ми реве зарад адблокера, и дори не стигнах до страницата.
Ебал съм ги!

Редактирано от rabin на 07.02.20 23:18.



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано07.02.20 23:17



Ма как да няма флаш при теб и различен аутпут, като си сложил станьолената шапка от незнание(не от страх) и кой знае кво си цъкал и забранявал.
Факт е, че флаша умре.Точка.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.02.20 23:19



Станьолената шапка ме пази от банове. Именно с нея правя на луди жунките от новобранския форум. Те никога не са ми виждали реалното ИП и браузъра.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано07.02.20 23:21



Те реално не ми виждат браузъра
Не точно, но поне научи нещо днес.
С реакта как вървят нещата?

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема баш като във вица за иванчонови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.02.20 23:26



само гъзове (флаш) са ти в главата



Тема и кфо ако ти видят ипто и браузъра?нови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.02.20 23:28



нали са смотани, пък ти си супер админ и немаш дупки в сетъпа



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.02.20 23:43



Не точно, но поне научи нещо днес.
Не бе аз си го знам, просто не се бях замислял. Фингърпринт им давам какъвто аз реша. Гадовете зарад мене си туриха плъгин и със сигурност могат да банят по него, освен по ИП. Това го проверих.

С реакта как вървят нещата?
Прочетох ена книга, пуснах й примерите, ся съм на 15 от 100 серии видео на един руснак. Много убаво го обяснява. Беше ми загадка смисъла от цялата галимация. Ся като горе долу ми светна и май може да ми хареса таа технология.

@Дедо горен ред, ако ми видят айпито и ме банят. Пък мене никой не мое да ме банне, сещаш се! Дори съм им намислил един мега ташак на жунките, ама като се прибера у софето тогаз.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано07.02.20 23:53



Беше ми загадка смисъла от цялата галимация. Ся като горе долу ми светна и май може да ми хареса таа технология.

Внимавай тука, че Евлампли ще те изпитва.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 00:11



Ламповия е балалайка дето се пуйчи с учени думички.
Не го знам кво знаа, той си ходи по пътя на пирамидката, язе връвя по пътя на самурая.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано08.02.20 00:27



Именно с нея правя на луди жунките от новобранския форум. Те никога не са ми виждали реалното ИП и браузъра.

Отново се надценяваш Рамбич. Станьолената шапка не ти помага.
Там просто има хора, които "печелят" от присътвието ти и такива, които "губят" и е въпрос на баланс.
Странно защо още не си се усетил, че там, в новобранския форум не си "касапина", а "месото", което е валидно и за този форум на 100%.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано08.02.20 00:32



той си ходи по пътя на пирамидката, язе връвя по пътя на самурая

Хаха, дали да не си сменя подписа с тва.
Трябва ги пускаш на търг тия подписи ебаси.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 00:37



Странно защо още не си се усетил, че там, в новобранския форум не си "касапина", а "месото", което е валидно и за този форум на 100%.

Не знам какво визираш под касапин и месо, ама си ги пцуем с кеф. Баннали са ми над 20 ника, ако закъснеят си казвам че съм аз па да ме баннат и па да се логна после да ги пцуем с нов ник.
Форумът ако имаше някаква стойност - нямаше да се държа като каруцарин. Просто не заслужават друго.

Хаха, дали да не си сменя подписа с тва.
Трябва ги пускаш на търг тия подписи ебаси.

Тъй са казват курсовете. Буквално.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано08.02.20 00:42



Не знам какво визираш под касапин и месо
Да предположим, че това, което визирам е, че ти си офцата във форума на вълците?
Възможно ли е това?

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Aaron на 08.02.20 00:43.</EM></FONT></P>

Редактирано от Aaron на 08.02.20 00:48.



Тема рамбинбинчо ... мастера дето поддържа флаша живнови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано08.02.20 00:47



щото ако не беше той, никой немаше да се занимава с флаш, сички уфси показват по-модерен браузър когато искат да се направят на вук



Тема пътя на самурая в непълно изречение...нови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано08.02.20 00:50



ако избора е между това да ритнеш камбаната или да живееш, РИТНИ КАМБАНАТА



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано08.02.20 09:11



Ама пак ли баш на Рамбо нещо да не работи, цъцъцъ ебати конспирацията честно.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 09:42



Хаха, бесното чиновниче в данъчното ли е вук бе. Или останалите служителчета, дето ходели с кеф на работа, за да служат? На задграничния невидим господар, дето кмб отделът изхранва останалите по чужбинско, с робски труд? Дедо ИЦИ бачка в една турбо мизерна фирма, айде да не ги размъквам открито в ефира, той и без туй си я каза. И то на ГЗ на София.
Туй ли са вуците бре!
Браншът ни няма форум. Ония тъпаци колкото повече се пънат, че нямало цензура - толкова по трият. Боклуци! 2 приказки накръст не мож си каза от неграмотното лайно дето го турили за админче!

@Дедо горен ред, покрай деменцията си пропуснал, че съм с Мозила последна версия. 72.0.3 или нещо от рода.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.02.20 09:57



Рамбич, не се отклонявай от пътя на реакт самурая че на бонус левъла те чакам да кръстосаме катани, даже аз ше съм без катана, само с леки чимбери ше те препитвам



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 10:05



ИТ не е олимпиади и мерене на пишки, г-не Лампов. Тия технологии са да изкарват сухо. Щом безхаберната буля се оправяше и кодеше при назе - значи за всеки самурай има място под слънцето. Освен туй фронтендът ми е вариант Це. След вариант Бе.
Аз бих кръстил курса "реакт за безработни", демек за такива, дето се чудят кво да праят зимата.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.02.20 10:14



Е как безработен, нали беше ПРЕДПРИЕМАЧ :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 10:33



Юридически съм безработен. Има си привилегиите тава - не плащам по 1000+ лева месечно данъци преди нето. Не плащам и 2 пъти за лечение - веднъж осигуровки, после и при доктора. Читавите дофтори не бачкат със здравната каса, или поне повечето от тях.
Голям майтап е кво ще ме правят като не си плащам ЗАДЪЛЖИТЕЛНИТЕ осигуровки, че и наскоро ги вдигнаха.
Има и едно "декларация образец 7", дето се подава в срок като останеш без работа. Глобата е от 500 нагоре, ако не го подадеш.
Т.е. ако нямаш пари да си плащаш - ще бъдеш глобен. Освен за органи да почнат да ни разфасоват, нас бедните бедняци дето нямаме пари да захранваме мафията.
БОКЛУЦИ!



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.02.20 16:10



Ся требе да кажеш и ква е разликата между тебе и Асан освен че Асан има чавета и ебе



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 16:17



Асан в общия случай мизерства.
Аз без да бачкам като СЛУЖИТЕЛ - не мога да си изпия парите, и да искам. Не пия черно Джони, ама не пия и Пещерска.
Ти ще ми отговориш ли на същия въпрос? Каква е разликата м/у тебе и Асан, освен, че Асан има чавета и ебе? То ебаси ебането, да ебеш дебела циганка... Повечето са такива.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.02.20 16:27



Ти си тоя дето се има за неофца и го играеш загрижен за кмб и викаш на Асан чернокрак, аз с Асан немам съревнование :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 16:29



Мислите си, че селянията е просто нещо, ама сте се много обръкали. По картинки не става. От личен опит видях колко е трудно земеделието. Животновъдството е още един леър над него.
Щото животновъдите в общия случай си гледат самИ фуража.
Та, на 80% от дебилонаселението ако му кажа че е овца ще му направя комплимент. Коча не блее докато му вземат децата. За бика пък да не отварям приказка. Щи разпори гъза само ако приближиш и те достигне. Няма да ти зачита бежански права. И двете коментирани животни са тревопасни копитни.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.02.20 16:47



Рабинчо, кое те кара да вярваш толкова силно в умението си да четеш мисли?

Аз съм селяндур като направия, просто съм роден и израсъл в София по независещо от мен стечение на обстоятелствата и понеже съм прихванал урбанията неизлечимо предпочитам да живея в град с джангър, немам капка надменно отношение към селяните към които ти междудругото не се числиш :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 16:51



Извървяхте се тука 2 катуна дърти чантии и млада дедотия. Да ми го обяснявате че съм селянин, там кози, външен кенеф, село хлебородно, хоремаг и кво още беше.
Ся пък не съм бил селянин.
Кво съм според теб?
В София селянията е 20 пъти по-голяма. На няколко месеца се прибирам, и не ме питай колко дни преди да я видя и ми призлява.
После пътя обратно към село е песен!
Не че е лош град, просто селяндурите и кучетията е 10 пъти над пределно допустимата концентрация (ПДК).

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.02.20 17:55



Ся си кандидат самурай по пътя на реакта.

Научи ли вече кво е render prop и HOC? Айде че баба Марта ше дойде а ти още ше се подпичкваш с цеесес тюториъли за секретарки



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 18:16



За мене е най-важно да вдяна смисъла от цялата сложнотия. Купешките думички ги оставям на тебе.
Баба Марта ще ми отпуши основната работа.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.02.20 18:30



Е нали тоя самурая по тубата ти го разказа СМИСЪЛА и си го разбрал?

Ся требе и неизбежната инцидентна сложност и досадна занаятчийска кир при ПРАКТИКАТА да изтъркаш, то на смисъл и принципи сички моеме да направиме космически кораб

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 19:00



Тъй съм аз. Първо търся смисъла и бърникам с дебъгера. Дали ще ми хареса.
Иначе имам и познати дето изядоха книгата на Преслав Наков с кориците, че и таа вишневата на Седжуик тоже. Видни теоретици. С видни ипотеки и за съжаление се поразболяха покрай всичко това. Да пази Господ...
В момента разглобявам поредната подарена машина, с дребна в случая повреда. Оправям си ги и си ги тунинговам според личните предпочитания. Като онаа мацка от Звездните Войни. Хардуерен джедай, и софтуерното самурайство - вечер преди заспиване.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.02.20 19:36



Е нали като ти показах как моеш да си джиткаш реактче търсейки СМИСЪЛА само с два скрипт тага в изплякана ейчтиемел страничка с обикновен текстов редактор пък рева че не било като по пътеката за офцете :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 20:40



То ако беше толко просто - нямаше да генерират 166 мегабайта шит.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.02.20 21:06



Просто беше като женските беха космати от глава до пети и ловувахме саблезъби тигри. Когато не ни ловуват те. Нема пълно щастие :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.02.20 21:19



Много са бръкаш тука. Нито е просто да си ловец, нито е просто да няма кой да ти излекува зъбен гранулом.
Шашнах се колко пипкава и трики работа е да отгледаш елементарен зеленчук. И да си му нещо като доктор, като се разболее да знааш с кво да го лекуваш. Нали, щото селянин го имате за простотия и слабоумие.

Най просто се оцелява в днешно време. Ама говоря за оцеляване, не за живеене.
В 21 век тия дето живеят по Природните повели са малцинство. Останалите стават у 6 и се прибират у 19. Ако не бачкат на втора работа, заради лъскава кола примерно.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано08.02.20 21:41



Различни сложности са, същото е и с фронтенд лайната, набълбукват щото цялата среда е много по-сложна и се ползва за повече неща и има багаж (дори като изпадна куфара с умрелия флаш) отколкото по времената на страничките с уеб каунтър и гифче с череп и връткащи се пищаци, дори софта за луната в това отношение е бил МНОГО по-лесен понеже е точно специфицирано кво правиме и в каква среда, сега нета е плаващи пясъци, един мислил това, то па зело че мутирало в нещо съвсем друго, четвърти го ползвал за бъгава база с изродски кръпки за нещо дето осми плющи десето отгоре и така. Тва е положението.

Оплаквания се приемат при арменския поп :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.02.20 14:28



Ремонтирам тука ена машина, и на заден план съм оставил Наковчето да бърбори по радиоточката. Та, вика "колкото и да ми е неприятно - всеки програмист рано или късно се сблъсква с ЖаваСкрипт". Натърти, че хич не го харесва като идеология. Изтървах точния линк, приемете го на доверие.
Май не съм сам.



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано09.02.20 15:27



Е що да не верваме, всички сме го чували това от проф.доктор.доцент св.св. Светлин Наков.
Не е изненада, че Наков не разбира джаваскрптче. Тва като оня другия идиот Ванков дето вика, Аз с# не знам и не съм се занимавал, ама не струва.
В днешно време е така.
Впрочем тоя модел на поведение да ти напомня на един реакт самурай и хардуерен джедай, който пише в клубът?

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.02.20 15:32



И каква е 'идеологията' на Цар Джаваскрипт?

Освен че е ебати якия лакмус за оцветяване на мърморещи принцески дето и със и без джаваскрипт щи надуят главата от циврене за всевъзможни глупости понеже разбираш ли вселената си позволявала да бачка по начин различен от това дето техния 'разбирачески' усет им сочи :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.02.20 16:10



Стига мрънка срещу мене бе, Наковчето цитирам в случая. Хубо, мрънкач е според тебе, Ламби Пирамидката никой не мое да го стигне!



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.02.20 16:32



Радвам ви се бре, къде видя мрънкане?

Циврете още по-яко докато Цар Джаваскрипт рулира небрежно почуквайки със скиптъра великите разбирачи по начумерените носленца



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.02.20 16:49



Гугължийницата ено време направи GWT, баш за такива като мене дето недоволстват от неистински език.
Ся направиха Angular, па по тая идея.
Може и да се размине и без тия мизерии. Просто исках да видя кое е модерно.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.02.20 16:57



Ако си въобразяваш че ангулар магически ще го ощракаш щото е 'некъде около такова едно джавешко' ще се изтърсиш много зрелищно по гъз и ще се забавляме тука как кълнеш тия дето измислят думички като hot and cold observables и разпъват неразбираеми за теб локуми вместо да е 'лесно като на джавичката на сървърчето'



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.02.20 17:09



А, и междудругото, ангулар се ползва с TypeScript, ти ми кажи чие сатанинско творение.

Доживот че те върти Били на дедовеца, нема спасение



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.02.20 18:05



А, и междудругото, ангулар се ползва с TypeScript, ти ми кажи чие сатанинско творение.

Доживот че те върти Били


Това беше една от причините да не отида на Ангулар.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.02.20 18:24



Е то кво остана :)

Реакт е на фейса. Вю пък е най-нишовото от трите а ти очевидно искаш да се избацаш ПО МОДАТА, пък и е джаваскрипт като ИДЕОЛОГИЯ хехехе, наличието на избор май в един момент се оказва по-натоварващо от това господарят просто да ти казва кое как, а :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.02.20 19:46



В кафеза е най-лесно, бай Лампов. Сипват ти у гагата по 3 пъти на ден, и не го мислиш.
Как мислиш, прасето дали е щастливо в кочината?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано09.02.20 21:25



Рабинчо, метафорично казано всички сме в кочината. Разликата е там, че някои прасета се излежават доволно преяли, а ти си онова измършавялото, дето се рие в най-големите лайна и вика на другите Гадно ли ви е бе прасета преяли, нека ви е гадно, аз съм свободен.
Е за тва тука ти се смеем всички, ама съм убеден, че си толко тъп, че няма и да са усетиш. Нищо, то така е по-интересно.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.02.20 21:45



Е щом до пълненето на червата сме опрели - аз сериозно изоставам от вазе. Мойте зелки са почти био, ама забравих да ги наторя и станаха колкото грейпфрут. Ваще са по 7 кила от Кауфланд. Облизвам се и цъкам като гладно цигане пред сладкарница. Ама де пари за зейе... благородно ви завиждам.

На чича ти Стиви Жобс тъй са се смяли, па накрая го и изгонили. На мишката се смяли, особено като чули как се казва новия дигитайзер на масата. Чича ти Били е отричал Интернет по принцип. Че нямало файда от това.
Па се обръща палачинката. Само да сме живи и здрави.
Топло ми е, сито ми е, джипът връви, по София си ходя да не ме мислят за много селянин... Модно е сепак.
Кво ми е толкоз? Е, не пълня червото чак толкоз като вазе. У тъпанарския форум чак си мерят шкембетата, буквално. Не предполагах, че чак такива дебелаци сте повечето.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор Aaron (charming)
Публикувано09.02.20 22:30



Мойте зелки са почти био, ама забравих да ги наторя и станаха колкото грейпфрут

Хаха, ти ша ма скъсаш от смех. Виде ли са сега къф селянин си бе гражданче.
Как може да забравиш да сложиш тор. То са слага това още при засаждане на разсада бе замеделецо. Даже баба си спомням, че никога не садеше зеле на едно и също место като тореше още при оформянето на лехите и слагаше допълнително на секо гнездо.

Нищо, следващата година ша са научиш и зеле да гледаш, тая година ше си ядеш био грейпфрутите, хаха.

* Аде лумпенизирайте се на воля, че гася рутера и окабелявам ени нови сървържийници
-rabin


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано10.02.20 10:13



Ти мани, ми радетеля за свободен и освободен софтуер ни дава за пример любимите си герои - Били Белезниците и Стиви Овчата мода?!? Аз тамън си викам как ще цитира Столман или предложи за пример Торвалдс, а то какво се криело в простата селска душица? Възхищение от най-големите акуло в ИТ индустрията, стам и позор.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.02.20 11:13



Когото следваш - там и ще стигнеш.
Геедам тия дни ени интервюта с Учителя Теодоси Теодосиев. Ми за него Смисълът на живота е да решава задачки по физика. Дава цели на учениците си да решат сборник с 2000 задачи от най-трудните. За себе си казва, че до 30 г. бил девствен, и дава пример свети Никола Тесла, че си умрял девствен и беден. Ходи по някакви турбо мизерни изоставени училища, и ги превръща в храмове на олимпийската мисъл. Аз такива не ща да следвам.

Следвам най-големия злодей в ИТ индустрията. Дето е продал по 2 уй-ндоуски лиценза по 300 лева, на всеки работещ българин, независимо иска ли или напротив. Тъй са получава средно. За сметка на пенсията на баба ти. Пабло Ескобар може само да завижда на злия гений. И туй само за малка КМБ. В Румъния е още по-мащабно, за западния свят да не говорим. И на всичко отгоре го смятате за човеколюбец и благодетел.
Стиви овчата мисъл поне не натрапва насила лайно в целофан. Продаде по 1 таблет на всеки депутат, и дотам. Гений, ама не зъл. Продава на богатите, и на овцете.
Язе следвам лошите. Ползвам огромно количество свободен код. В чиповете още по-лесно се крие. Вдигам флага за защита от четене, и хей ръчички хей ги две, чистички и парфюмирани.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.