Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: Aaron]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.11.19 23:16



Имам идея да не кибича по досадни еднокраки Скумове, да не се тъпча с напълно непознати, от метрото до офиса и обратно, да не се отчитам на поредната безграмотна пача, дето са ми я турили за шефка. Да не ми пилят за решения, които не съм вземал.
После вечер да не слушам бесната чалгия на комшиите, щото то по блоковете все ще има някой да беснее, пък се чува през 4 етажа. Полиция традиционно няма за такива. Заспалата даскалица не я ебе, че София стана гето. С чисто нови рейсове и метро - гетото си е гето.
Втора година вече, и ми се получават нещата. Горните дразнители ги няма. Просто скучая зимата, и се чудя кво да правя.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор M744 ()
Публикувано07.11.19 10:52



Сървърлес мървърлес - няма вече "яките сървърджийници". Накъде отива света? Иначе още раздуват за дев опс и тем подобни мантри.

Редактирано от M744 на 07.11.19 10:50.



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: croesus]  
Автор portal (стар клубар)
Публикувано07.11.19 11:19



Js бил шит .... Изостанал си като ми говориха някога че ще пишем сървър сайд js се смях... Сега не ми е смешно дори го оценявам... React ... Angular bloated... Vu ...

\"Аз съм страшен не като се разписвам,а като стрелям...\"



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: M744]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.11.19 15:16



Девопс си трябват, абе от една големина нагоре всякакви хора трябват, девелоперите цъкаме некви неща дето са it works on my machine/setup и отиваме да пиеме бира, цялото нещо винаги има един куп други дейности за да жужи безпроблемно

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано08.11.19 18:59



ASP.Net & dotnet core.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано08.11.19 18:59



бъзикам се.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: portal]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 14:15



JS ме отврати повече и от PHP. Най-калпавия език, на който изобщо съм попадал. Ама няма как да променя света, ще псувам като милиони други погромисти, и ще го уча.

Туй за .NET беше як майтап, да. Нямаше да се вържа и без това.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано09.11.19 15:53



vuejs/nuxt/es6/babel/webpack



Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано09.11.19 17:39



Цар Джаваскрипт рулира, свиквай :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Кой фронтенд е "модерен"?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано09.11.19 17:43



Ми свиквам. Един ден педерастията ще стане задължителна, човечеството отива към ново средновековие. Като е станало приказка - някой някъде виждал ли е бакенд на JS, ама имам предвид за сериозен проект, не някоя играчка като на croesus, дето рисувахме курове с нея.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.