Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Добър деннови [re: Eden Flamingo]  
Автор korporativaМодератор (цар и господар)
Публикувано04.11.19 10:27



За години не си мръднала на йота. Някой хора вече имат деца, семейства. Ти десет годиини въртиш една и съща плоча.

Замисли се...

--
return; return;


Тема Re: Добър деннови [re: korporativa]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано04.11.19 18:50



>>Някой хора
Абе вас с кОнкурс ли ви подбират ве чада мелиционерски?


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Добър деннови [re: Beco_]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.11.19 19:04



Дедо Весо, що тъй, с годините все по-озлобени ставате.

@Беден Минго, още някоя годинка ще се дърпаш, после и да се натискаш - ще си лелка. "Много моля ви мадам, мене много ма е срам..."


Туй с Еллочка людоедка е много яко, като че по твоя образ да е писано.
p.s. Ти па едва ли знаеш руски, може културно да ме помолиш да ти разкажа за тая персона.

Редактирано от rabin на 04.11.19 20:20.



Тема Re: Добър деннови [re: rabin]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано04.11.19 21:55



Не, с годините ставам като Сократ, който си мисли, че света дегенерира, разбирайки напълно илюзорността на туй. А ти мършо малоумна, даже и не предполагаш, че аз сам реших да науча руски за да чета Толстой и Достоевски в оригинал, много преди да си се родил.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Добър деннови [re: Beco_]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.11.19 00:16



Дедотийо деменцираща, туй за руския език беше към беден Минго. Не можеш да вденеш контекста, ако и да съм написал кое за кого е, ама иначе си фантазирай, че си Сократ. То в лудницата е пълно с наполеоновци и айнщайновци.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Добър деннови [re: Eden Flamingo]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано05.11.19 10:21



Радостта, де се вика, е взаимна, получи се раздвижване.
със затихващи функции си е клубът, така че това ще е - рабиндранат вездесъщи.

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: Добър деннови [re: chupac]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.11.19 13:00



В КМБ не остана клуб на този толкова разпространен занаят, като кодолеячеството. Ся таа зима като нямам кво да правя да взема да пусна един форум дето да може да си кажеш 2 приказки. Всъщност - и тука бива, ама по някаква причина се изнесохте. В културния форум ги стройкат дори линковете да си форматират с кавички, джендър е забранено и се модерира автоматично, за псувни да не говорим. Иде новото поколение бацета, безхаберно, нагло и арогантно. Чак ми е жал как стари кучета цунят гъза на двама 20 годишни келеши. Единият дори си е изтъпанил снимката, баш админа. Такъв би трябвало да работи максимум като съпортърче, дори за жунка кодер е под въпрос. Ама нали лесно - теглиш безплатен форум, купуваш си домейн за 20 лева, и си голямата работа. Та, в КМБ нямаме форум на гилдията. Написах си скрипт автоматично да ми прави нова регистрация и да им бактиса да ме банят постоянно, ама и това ми омръзна. Един клошар и да го псуваш - няма файда. С кози да се занимаваш - на пръч ще засмърдиш. Гюро се навъртя там от скука, ама май и на него му омръзна.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Добър деннови [re: rabin]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано05.11.19 13:53



ми дев-бг групата във фейсбук има движение принципно, то си е жив форум.

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: Добър деннови [re: chupac]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано05.11.19 15:34



Гейбук гъмжи от админи и възпитатели. Освен това БгДев по името ми прилича да е производна на силно компрометирания културен форум с ония наглите келешчета. Туй кат няма да мога да пиша дори думичката "джендър" - то не е форум, а детска градина.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Добър деннови [re: rabin]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано05.11.19 16:40



еми не, да ти кажа, кадрите от тук си ги има и там.

Менека никой не може да ме банне!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.