Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Шо стана бе ?  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано24.04.19 16:12





къде бяхме , къде станахме.Гана ни изпревари



jeffty - най насраната Путка на форума

Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: federer]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано24.04.19 20:12



Язе откога си мечтая да стигнем народна република Габон...
Няма по - изгърбено от бг ропчето, ся чорбаджиите по морето мърморят, че бедните украинки не щат да бачкат овъртайм за бес пари. Бг робите бачкат денонощно, като машини на 3 сменен режим.




Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема е той рабиняка от кога ви разправянови [re: federer]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано25.04.19 09:06



че конго и гана са ни изпреварили, ама вие четете разни пропагандни статистики, ей ви ся доказателство !




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано25.04.19 09:58



Е това би трябвало да те кефи, нали си предприемач?

Какво по-хубаво от ефтини послушни ропчета за един предприемач? Да не искаш шведи да наемаш?

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.04.19 10:34



Много скъпи осигуровките баце. За минималната заплата са 230 лева на месец, демек половината го прибира дръжавата, или КОЙ–то там се крие зад нея.
В Габон няма и зима, а тука искат да вдигат топлото със 108 %.
Мисля да ходя в Габон, нищо че стандартът е по-висок от нашия.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано25.04.19 11:08



Па нема ти уйдиса нещо, сигурен съм :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.04.19 11:36



Къде, у република Габон ли? Е, по-високия стандарт иска жертви. Не съм проверявал, сигурно е по-евтино там като цяло, бензинът е значително по-евтин
https://bg.globalpetrolprices.com/Gabon/gasoline_prices/
Всички работим за държ. администрация баце, дори за мин. заплата искат 230 лева месечни вноски, от които 80 лева само за здравно осигуряване. Тия 230 000 чантаджии искат да ядат по 4 пъти на ден, манговците и те... Много паразити станаха, ще се изнасям към Габон.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано25.04.19 11:52



Бе ти лесно им викаш паразити ама като те знаем как цивриш за законно оръжие ако не е чичо ти полицай те пази нали се сещаш Нгоро Мгебуке как че те върти на черния шиш като вакло агънце



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.04.19 12:18



Именно чичо полицай дето е у връхните места на калпак бг ропче НЕ дава да се защитавам.
НЕ ме защитава и НЕ дава да се защитавам. Затуй сме хем на челни места по процент полицаи, хем на челните места по престъпност.
У Габон не знам как е, ще му мислим.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано25.04.19 12:41



"хем на челните места по престъпност"

Глупости, иди у некоя от дупките като Габон дето е 'напред в класациите' спрямо kleta majka balgariq и ще видиш кво е престъпност

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.04.19 15:43



Резултатите са меко казано потискащи за България. 23.6% от запитаните потвърждават за случаи на престъпления, насилие и вандализъм у нас. Процентът е най-високият в ЕС, много по-висок от втората държава след България - Холандия (15%), над два пъти средния за ЕС (11.6%) и в пъти по-висок от страната с най-добри показатели - Хърватия (3%).
Съседна Румъния е под средното за ЕС с 11.3%.
https://offnews.bg/obshtestvo/balgaria-e-naj-opasnata-strana-v-es-s-naj-mnogo-prestaplenia-nasilie-692732.html

България е най-зле в ЕС по върховенство на закона в класация за 2018 г.
https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/02/11/3388087_bulgariia_e_nai-zle_v_es_po_vurhovenstvo_na_zakona_v/

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано25.04.19 16:07



Абе не вярвам че БГ мрънкачите сте толкова повече от западните лигочи колкото го изкарват такива 'проучвания'.

Иначе по реални показатели БГ е с ниска престъпност което е логично следствие от преобладаващо здравия дребно еснафски манталитет на народонаселението. Мрънкачите прогресисти сте модерна порода и не сте толко много, просто повече вряскате и това създава заблуда

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.04.19 17:21



Връй по селията, особено по циганските села. На изоставени къщи изнасят дори керемидите. Тва ако не е престъпност не знам кое е.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано25.04.19 17:31



"На изоставени къщи изнасят дори керемидите"

В изоставените къщи растат храсти и даже дървета по средата на собата. И това ли е престъпност :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема най-зле в ЕС глупаконови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано25.04.19 18:05







Тема нещастния Boris Zingarevich на послдено 2057 мястонови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано25.04.19 18:11



в списъка на милиардерите



Тема Re: най-зле в ЕС глупаконови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.04.19 19:37



Румънците доста под средното за ЕС престъпността, с 3 пъти по-малко полицаи. Осма в света по джандари, и на пръво място по престъпност в ЕС.
Тъй добре ли е, умнико? Глеей къв кучор хрантутите. Баси точно половината от минималната заплата отиват за данъци, туй преди да си вземеш парите. Тия 47 000 шкембета искат да ядат, и за сметка на това ги мързи за рекорд!
Полицаите ни 3 пъти повече на глава от населението от Румъния
В 15-милионен Ню Йорк има 33 000 полицаи, у нас са 47 000 на 7 млн. население

https://www.dnes.bg/obshtestvo/2010/03/20/policaite-ni-3-pyti-poveche-na-glava-ot-naselenieto-ot-rumyniia.88068

България осма в света по брой полицаи "на глава от населението"
https://news.bg/politics/balgariya-osma-v-sveta-po-broy-politsai-na-glava-ot-naselenieto.html

Хората от село Мечка станаха символ на циганските набези, в стотици български села няма дори един полицай.

В Гърмен наглостта на крадците стигна до там, че обраха свещеника на селото на връх голям църковен празник - Черешова Задушница, пред очите на жандармерията. Докато командированите служители на реда пазеха единия край на селото, отецът беше бит и ограбен на другия край.

Редактирано от rabin на 25.04.19 19:51.



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано26.04.19 02:11



Имам един приятел бял Южноафриканец и ми е разказвал кви ли не истории..

Караш си колата, спираш на светофара и идва некъф негър с пушка-помпа и ти казва „Излез да те гръмна отвън, за да не нацапаш колата с кръв, че ще я продавам“. Показа ми и снимки на хора запалени живи. Постоянно са некви войни, глад и болести там.

Иди Рабине – ще ни разказваш интересни истории



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.04.19 07:09



но пък е демократично и европейско, ти десет години врещя колко сме изостанали от европата, накрая зе да усещаш май че това не било толкова зле. сега новиата ти мечта е да станем като габон ли беше коя негърска кочина беше там. да, защото имали висока минимална заплата.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.04.19 09:18



Тука хората самИ се палеха живи, от глад. На герб хич и не им запука, те са си добре, да го духат бедните. И вдигнаха винетките таман тогава, и още някви данъци, дали не беше данък лихва.
Иначе убийства в кмб има. У ЮАР убивали за кола, тука се промъкват в тъмни доби към кревата на баба ти, да й вземат 20 лева, много такива случки има. И в наше село има, а се водим спокойно място.
Гейфоде, до кога ще се самоуспокоявате, че имало нейде и по-зле? То че има има. Ама в Косово, изконна мюсюлманска република, след война - по разни източници пишат, че са по-заплатени от нас.
Къде сбъркахме толко много, че сме 2 пъти по-зле от холандците, дето са на второ място след нас по престъпност? Нали сме в топ местата по джандар на калпак данъкоплатец? Румънците с 3 пъти по-малко служители поддържат престъпност под средната.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано29.04.19 01:13



Къде сбъркахме толко много, че сме 2 пъти по-зле от холандците

Те са третата по големина икономика в ЕU, а след Brexit ще бъдат втората. Иначе по отговора на отговора въпроса „къде сбъркахме“ може да се напише цела книга. Ако има писатели тука може да се изявят

Нали сме в топ местата по джандар на калпак данъкоплатец

Това няма почти нищо общо с икономиката и приходите. По-скоро помага на икономиката като намалява безработицата. По-малко безработни = по-трудно намиране на хора = по-високи заплати = по-висока покупателна способност = по-добро качество на живот = повече пари обратно в хазната = бюджетен излишък. Я си помисли кво ще стане с икономиката ако дойде на власт некой такъв като тебе и уволни половината държавни служители?



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.04.19 10:25



Я си помисли кво ще стане с икономиката ако дойде на власт некой такъв като тебе и уволни половината държавни служители?
O, не половината. Към 80% от тях тряя ги изритат, и на останалите да им всигнат заплатите поне 4 пъти. И да си знаат, че ако ги фанат в рушвет ги изритват на улицата, без право на облаги след пенсия. Тъй са джандарите по запада, примерно.
Зорлем изхранваме цяла армия безполезници, да си клатят топки и чепкат вълна по цял ден. Е затуй държавата прибира по 230 лева данък месечно, дори на кирлива минимална заплата. После почват ДДС-та, винетки ГО и преки данъци. Ако я няма тая мързелива напаст - нещата ще са в пъти по-добре. Ама да съм ги мислел как щели да оцеляват? Мен мисли ли ме някой?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Броят полицаинови [re: rabin]  
Автор Phillip (Щайнмайер)
Публикувано29.04.19 10:26



Броят наши полицаи е спекулативно даден. Те включват и чиновниците на бюро, които са половината и не знаят от коя страна се държи палката за бой на протестиращи.



~~~
«Dark Times at the Midnight Market»

Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.04.19 10:44



"Ако я няма тая мързелива напаст"

Рамбо, навремето една така викала - 'кат нема леб, яжте пасти'. Знаеш ли как е свършила



Май е по-скоро легенда обаче поуката е че ако се правиш на прекалено извисен над колектива, мое колективът да реши ти го нацепи лошо, не требе да се забравя това

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.04.19 13:52



230 хилядната мързелива и паразитна сган - дали я интересува аз къв хляб ще ям, и кви пасти. Искат парното почти двойно, тока с 2/3 нагоре, винетката по-скъпа от швейцарската на 50 %, газта по-скъпа от немската таман двойно. Само нови глоби и мизерии, ся нямало да мога да си отида до нас с колата, щото не била нова и нямало да ме пуснат у София!
Да ядем пасти начи, ебах ги в боклуците, и още и още администрация назначават. Че е малко тая! Половината от парите прибират само докато си вземеш нетото, после другите данъци!

п.с. Редуцирал съм си данъците на 90%, щот съм изцяло в натурална размяна, врънаха ни в първобитния строй. Ама па се усеща инфлацията, храните дето аз ги ям са от 30 до 50% нагоре само тая зима! Докога ще учат магарето да не яде?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 29.04.19 13:54.



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.04.19 14:00



На ПРОТЕСТ братя!!!

Стига сте одили по тия гърции, малдиви и молове



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.04.19 14:09



Аз моя протест съм си го направил доста ефективно. 12 хилки годишно са назад от данъците ми, семействата на един чантаджия и един циганин останаха без ракия за обяд.
Отделно, големи фирми се връщат от кмб, щото няма кой да им опъва каиша в ИТ отдела. Начи работа има за 3 Българии таман, ама таа милионна паплач за нищо не става, и иска аз да я храня!
КУР от мене, фанаха ми от трите най-дългия!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.04.19 14:23



Малко ни била безграмотната измет, че и нови да сме приемали, от 8 часови пояса. Скоро ние ще ставаме бежанци, е геедайте кво се случва у Странджа. Унищожиха им единствения поминък, и ся стана пустиня.
От изказването се разбра, че идеята му е от зоната за пътуване без паспортен контрол между 26 държави да отпаднат онези, които не участват в преразпределянето на мигранти.
https://www.investor.bg/evropa/334/a/emaniuel-makron-shengen-triabva-da-se-sykrati-za-da-se-izbegne-masova-migraciia-281368/

п.с. У ено гърне пърдят с бабичката:



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 29.04.19 14:45.



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.04.19 16:51



Сенсей Доналд Пазител се грижи Цивилизацията да не падне плячка на толерасите.

Гледай си кефа и не се кахъри за глупости преди кмб да е станала 'бяла държава'



Като стане ще търсиш варянти за спасение, ако е рекла Мада Нейча поне още двайстина години ще е рахат

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.04.19 18:36



Именно бесната толерастия е признак на колониален манталитет. Не е точно бяла дръжава.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано30.04.19 00:29



Ти си класическия българин.

Я кажи за кой ще гласуваш на тия избори? Атака май ги няма вече?



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано30.04.19 09:13



Подкрепям поредната треска в задника на оялите се дебелосерковци. Движение "Възраждане" ме кефят в момента.
https://www.youtube.com/user/plamen1965/videos
Тоя им е от активистите, ако и да не е член на партията.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: rabin]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано30.04.19 10:07



Казах ти за тоя че е рубладжия. Споко – Радев иде на власт скоро и той е същия рубладжия. Ако сега ти се струват зле нещата – тогава ще са 2 пъти по зле.



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: sashometallico]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано30.04.19 10:40



Неосъзнатите ропчета като Рамбо могат единствено да са хепи при диктатура, по соца щеше да му е супер - еднаква мизерия общо взето, сега му пуши главата че сульо и пульо независимо от способностите си е свободен да се бори по свой начин и повечето успяват и си гледат кефа некси а има и такива дето напредват много с матряла при това без да им е нужна бележка от партийното ръководство.

Нормало е Рамбиньос да е отчаян като гледа как изостава и да симпатизира на който и да е обещаващ че ще трепе 'думбазите' на площада под звуците на духова музика



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано30.04.19 11:10



Да, и не само той е така. Точно това имах предвид като му казах, че е „класически българин“, но ме мързеше да го обяснявам (а и то нема смисъл).



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: sashometallico]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано30.04.19 11:39



А, тоя типаж са много вресливи. Иначе не са чак толкова много като бройка, бай среден чиляк си гледа кефа и не се вълнува много много да 'оправя' клета майка българия, света или там както са поразени мозъците на по същество анархо левичарчетата

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано30.04.19 14:37



Не са рядкост. Класическия българин гледа новините всяка вечер докато пие домошарка и реди майките на всички политици.

Той ражда велики идеи от рода на „сваляне на данъците и съкращение на 80% от държавната администрация“. Иска хубави пътища, болници, училища и тн, но без той самия да плаща повече от 1 лев данък „на тия хрантутници“. Определя собствения си народ като „овчи“ защото не протестирал.

Обаче ако е от служител на държавната администрация идеите му са от рода на „сваляне на данъците на държавните служители и вдигане на данъците на такива като програмистите с големите заплати“.

Общото и в двата случая е, че Ганьо винаги гледа той самия да е добре и не му пука за нищо друго освен собствения му гъз.



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: sashometallico]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано30.04.19 14:55



"Общото и в двата случая е, че Ганьо винаги гледа той самия да е добре и не му пука за нищо друго освен собствения му гъз"

Ами точно това е супер. Болните мозъци дето не могат да си оправят техния преебан живот апа ръгнали да 'оправят' държавата са генератор на глупости. А спортното псуване е некъв фон, дали ще са 'крадливите политици' или съдята педерас дето не свири нарисувана дузпа за наще е незначителна подробност от пейзажа.

По принцип колкото по-тъп е некой толкова по-органически се нуждае от 'враг', иначе без тия патологии е просто спортно псуване към което особено момченцата сме пристрастени

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано30.04.19 16:19



Ти не знаеш ли, че Бойко е длъжен да ни превежда всеки ден по 2 бона преди да сме се събудили на обет?

Обаче ние сме овце и НЕ протестираме. Заради нас страдат осъзналите се будни войводи.



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано30.04.19 19:52



Ох на дяда, работата навън отвори сезона, язе за 2 дни наврътех 200 км. грацко, наще служителчета цял ден ме дъвкали.
Кой ще да е рублажия, язе подкрепям треска в задника. Тъй е било и тъй ще бъде.

И като сме толкоз убави що сме все на опашката ве бацета? Все последни по всичко убаво, само пръви по гадориите? Как все ората могат, пък все ние не можем!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 30.04.19 19:55.



Тема Re: Шо стана бе ?нови [re: federer]  
Автор RealGuru (пристрастен)
Публикувано30.04.19 20:02



Е то там нема естествен интелект, те изкуствен ще търсят.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.