Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: значи това е лечението ?нови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано21.04.19 14:25



Признавам си баце, изтеглих кредита с 40% ГПР, ся таман съм се наредил на опашката с другите овце. Бързам да си купя последния модел лайно в целофан, че поне година да се фаля на другите чалгари. Докато излезе новия модел и тоя ми го спънат брутално, за мое добро разбира се.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: значи това е лечението ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано21.04.19 15:19



Аз още програмирам на вече забравих колко годишния ми айфон шес. Що са пропуснали да ми го спънат бе деба?

Гит клиент с репота по стотици мегабайти, терминален клиент дето бичи като оса, редактор дето отваря десетина мегабайтови сорсове с оцветяване, отделно близо двеста таба на сафарито постоянно отворени. Отделно реакт нейтив шел аппа да правиш аппове без да ти требе мак.

Некъв спешъл едишън съм уцелил явно, дори след сменени с неоригинални стъкло след качествено счупване и менте батерия след като оригиналната буквало се изпари от употреба па бичи. Късметлия голем съм явно



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: значи това е лечението ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано21.04.19 16:18



Ама той рептила Тим Кук те слуша и знае, че пишеш на Рабин и за това не забавя само твоя. Поради същата причина не забавя и моя 5S тука дето ми е за екеприменти.

В момента в който Рабин подпише кредита ще ни ги забави през строго секретния протокол..



Тема Re: значи това е лечението ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано21.04.19 17:17



Не знам не знам. Изтеглих заема, кибича втори ден на Опашката, и чета... Не знам дали да не се откажа.

Apple призна, че умишлено забавя работата на старите модели iPhone

https://www.economic.bg/bg/news/9/apple-prizna-che-umishleno-zabavya-rabotata-na-starite-modeli-iphone.html

Как да спрете „забавянето“ на вашия iPhone с iOS 11.3
https://blog.a1.bg/2018/04/02/ios-throttling-iphone/

Apple отново забавя миналогодишни смартфони
https://lifestyle.bg/mobile/apple-otnovo-zabavya-minalogodishni-smartfoni.html

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: значи това е лечението ?нови [re: sashometallico]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано21.04.19 17:41



Момче, я се информирай надлежно от блог.бг или великиразбирачи.бг за пълните самопризнания които ябълките са направили вместо да лъжеш по заръка на очилатия рептил Кук за да му правиш кризисен пиар щото иначе балона се пука!!!

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: значи това е лечението ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор sashometallico (ентусиаст)
Публикувано21.04.19 18:07



Не се отварят без флаш – те големите разбирачи така ограничават трафика от простолюдието.



Тема Re: значи това е лечението ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано21.04.19 18:32



Момче, я се информирай надлежно от блог.бг или великиразбирачи.бг
По целия нет има за нарочно спънатите ви вайфони. Те с това са известни. И с повсеместното подслушване, чак Меркелица изпищя!
Качват собствената ти музика в облака си, скапват й качеството да не се минат с място, и накрая те карат да си платиш, че да имаш достъп до нея. И да събираш парички, щото еднодневката чака новия модел, и така до края на света. Наистина попаднах на статия как от изгнилите се тюхкали, че не ви заключили и батериите само те да ги сменят, и колко пропуснати ползи направили. Отделно, че се сменя само на сервиз, не като 300 левовите китайски пръчки всеки да може да я смени.

Айфон е символ на затъпялото рекламо зомби. Стиви в прав текст ви го каза - не е ваша работа да знаете какво ви трябва. От кораба майка една голяма глава диктува за какво и как ще си похарчиш кредитчето. В Америка и Япония дори са още по-напред с матряла. Телефонният оператор ти продава телефона, буквално си женен за оператора си. Не знаели дори какво е SIM карта.

Редактирано от rabin на 21.04.19 18:37.



Тема Re: значи това е лечението ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано21.04.19 19:19



"Телефонният оператор ти продава телефона, буквално си женен за оператора си"

Оффф, коло хиляди пъти да ти казвам че още първия ми айфон дето съм обиколил сигурно двайсе магазина щото за разлика от сега тогава се внасяше полуапокрифно съвсем културно си написах заявление за отключване на нарочна бланка от магазина, шарих пълната цена без никви кредити, операторски субсидии и планове и го ползвах щастливо с ПРЕДПЛАТЕНА карта като тия на чистачите на тоалетни у мола и метачите по улиците.

Естествено че всеки иска по некав начин те върже на макс ама ако не си офца моеш да караш както ти решиш, ясно че на тебе като ти се ухили продавачката и не моеш да кажеш не дори да е нарисувано че имаш такава опция



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: значи това е лечението ?нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано21.04.19 20:15



За ФАЩ и Япония ти говорих бре! Производителят им прави телефоните директно с логото на оператора.
Нали затуй вися на Опашката, да ми се ухили продавачката.
Между другото - изгнилите като знаат кое е най-добре за мене - дали да не ги питам за един имот, че се чудя дали да го купя?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: значи това е лечението ?нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано21.04.19 20:25



А да бе, България понеже е супер специален пазар моеш да си купуваш отключени айфони обаче ония дебели загубеняци с бургерите и мишките с дръпнатите очи козируват щото при тях нема конкуренция на пазара и как да избират горките :)

Айде недей да плющиш ЧАК такива глупости деба

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.