Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема рамбинбинчо, прехвърлих личния облак на линухнови  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.02.19 06:03



след почти 6 месеца борба, прехвърлих личния облак на линух
има още малко незначителни проблеми + малко плюсове
но вече имам в къщи поне едимкампутер с линух



Тема Re: рамбинбинчо, прехвърлих личния облак на линухнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.02.19 14:01



Не ми стана ясно какво е било и какво си направил.
Както е написано в един древен текст:
Човек и добре да живее - накрая минава на Линукс.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рамбинбинчо, прехвърлих личния облак на линух [re: rabin]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано18.02.19 16:21



аз съм на линукс от 97-а, така че аде нема нужда по джапанки в А група.
Един по фундаментален вапрос ме мъчи, един роднина иска да се връща на село и се чуди дали с пчели или с овце или орехи да се занимава, според тебе в кое има най много хляб.Аз му препоръчах кошери , че най ликвидна стока



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: рамбинбинчо, прехвърлих личния облак на линухнови [re: federer]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.02.19 16:33



дали с пчели или с овце или орехи да се занимава
Не знам дали се ебаваш, ама орехите са дървета ако си чувал, и от мен да знаеш - не растат като краставиците след 2 месеца и береш.
Земеделието на мен ми е хоби, не гоня печалба, ами чистота на храната. Един познат гледа пчели, изкарва около хилядарка от 25 кошера за една година. Бошлаф работа!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рамбинбинчо, прехвърлих личния облак на линухнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано18.02.19 17:16



"не гоня печалба, ами чистота на храната"

Моспилана зачиства добре, да :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: рамбинбинчо, прехвърлих личния облак на линухнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.02.19 17:26



Прекалено начинаещ земледелец съм. Не само Моспилан, ми ползвах около 10 вида отрови.
Важно ми е да е извън карантинен срок. Истинското био е висш пилотаж, малко ми е рано да разчитам на калинки и гущери. Последните дори ги гоня по всички възможни начини.
Айде, почвайте да ми търсите кусури, че да живне малко клубчето.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рамбинбинчо, прехвърлих личния облак на линухнови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано18.02.19 17:52



хаххаха, както казал черномидрин "хотели как лучше, получилось как всегда"
рабине, хората затова се смеят на тия женски глупости с "чистата храна" с които ти си се напасъл здраво, не защото "не им пука за собственото им здраве" а защото са въображаеми путкинщини,от същия клас като летящите розови еднорози, принцовете на бял кон и кое беше другото ми любимо, а да - "той ще се промени" , хаха това е много добро. имаш акъл колкото една женска, това е с две думи




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: рамбинбинчо, прехвърлих личния облак на линухнови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.02.19 18:18



Гейфоде, гледай си там твоята паничка, и не би трябвало толкова живо да те вълнуват подробности кво има в моята паничка. Баш женските са по тия клюки.
Не ми се отпочва тема как продават зеленчуци пръскани с конски дози по 2 препарата наведнъж, и в карантинен срок. Не помня за зелето ли беше или карфиола, ходих разпитвах на пазара как отглеждат техните. Ми конски дози Би58 и Нуреле едновременно, и дори самолетите почват да го заобикалят това отдалеч. Просто не е истина ква е воня това второто, накапах си кунките и после не се отмирисаха 2 седмици.
После иди да видиш как ендокринологията до Майчин дом е пълна с млади хора. После ми разправяй, че съм женска, докато ми гледаш у паничката.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: рамбинбинчо, прехвърлих личния облак на линухнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор sashometallico (непознат)
Публикувано21.02.19 14:07



Линукс е супер за всякакъв вид сървъри, но до там.

Требва да си мазохист, за да го ползваш като основна Desktop OS.



Тема Re: рамбинбинчо, прехвърлих личния облак на линухнови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано21.02.19 16:04



Тряя си мазохист, да пуснеш SpyOS да ти подпалва хардуера когато и където на него му е кеф. Айде процесор как да е, не се износва, ама харддискът заминава от мераците на Били, и после ти го духаш като угасне с всичките ти данни вътре!
И да ти дръжат чавката дето си съгласен да ти сканират дисковете - сивичка, демек съгласен си, и нямаш избор да не си съгласен. Не може да ънчекнеш, ама сигурно по законите минава за избор. Имам го нейде снимано, искаш ли да го потърся?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.