Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 25.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано12.11.18 11:12



виж ся, ти сам изтъкваш че няма справедливос и че човечеството отива на провал. какво чудно има тогава в това че ние глупавите и неосъзнатите къртим в пъти повече от тебе, дето знаеш как се съгласува импеданс и си МИСЛЕЩ на това отгоре?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.11.18 11:13



Не му вдигай много летвата - чиляка завижда на тенекеджията от съседното село с 3.5К (4-цифрена дето не започва с 1, а и с 2)
Да ве баце, няма и средно образование, няма и шеф! Дори българския го говори с акцент.
Представяш ли си той на твое място колко щеше да поиска? Пък вие ропчетата сте скромни, и за месингови стинки отваряте и гъза!
Как мина атестацията?

@Гейфоде, аз като ходех на работа и аз къртех кинти. Ся работя по въпроса кинтите да идват сами, ама в няколкократен мащаб. Докато спинкам до обед. И не става от днес за утре.
Тизе и денонощно да висиш у офиса пак толкоз ще получиш. Че и тенденцията ще е надолу, щото никой не е станал по-млад на тая планета.

Редактирано от rabin на 12.11.18 11:16.



Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано12.11.18 11:22



"Ся работя по въпроса кинтите да идват сами"

Това ще е уникално постижение - лупай байко чекии и спи до обед и хоп - мангизите идват като цунами



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.11.18 11:43



Има и такива. Спинкат и имат кинти. Колко и да ти се невярва. Интернет поколението роди плоската земя и идеята, че си по-нисша раса от шефа си с манталитет на селяндур.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано12.11.18 11:54



Каква е тая идея че си по-низш от шефа си?

Не се депресирай чак толкова, не си по-низш, просто са различни умения които някои имаме а ти нямаш. Междудругото първата стъпка към това да разбереш кво е да си шефче е да си дадеш сметка за специфичните трудности, глупавите хора се фокусирате върху командоренето и си мислите че то лесна работа - шибай им задвратниците и сичко е шес. А то не е така - ето, нежни души като тебе рухват психически и изпадат в трайна безработица и социално изключване, требе подход с мисъл за вас слабаците, тънко е



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано12.11.18 12:00



еми те мислещите са така, достойнство имат, не като офцете :)




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.11.18 12:15



Каква е тая идея че си по-низш от шефа си?
Идеята е твоя, аз такова не съм Споделял.

Не се депресирай чак толкова, не си по-низш, просто са различни умения които някои имаме а ти нямаш.

Кога стана калайджия, кога си очерни задника?
Междудругото първата стъпка към това да разбереш кво е да си шефче е да си дадеш сметка за специфичните трудности, глупавите хора се фокусирате върху командоренето и си мислите че то лесна работа - шибай им задвратниците и сичко е шес.
Напротив, против командоренето съм, щото последното шефче като си навре носа и прави нещата 10 пъти по-сложни. Откак спрях да му обяснявам в подробности и работата тръгна, и клиентите доволни.
А то не е така - ето, нежни души като тебе рухват психически и изпадат в трайна безработица и социално изключване, требе подход с мисъл за вас слабаците, тънко е
Кис кис, харесва ми. Трайна безработица и социално изключване, Я-КО!
Ония дни отивам при един хардуерист, да ми проектира едни неща щото не ми е сега да уча IGBT блокове и да комутирам киловати и килохерци баш до процесора. Оня ми обади няква сума като на Гейфодя. После си купих готови направени контролери от далечен Китай, хем ми излезе по-евтино, хем са направени по-добре. Безработица бля бля, оня си се прибра при Гана, язе си продължавам работата. Бай Китай има 6 пъти ръст на заплатите последните 20 години, вие се напъвате да храните такива като оня Северин, дето удави хубава българска жена у собствената и кръв...
200 марки на час, кис кис кис, май почнахте да си продавате дупетата за такива пари. Ама и то е до време!
Трайна безработица и социално изключване



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: екстраси е оопнови [re: zaphod]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано12.11.18 12:25



и пак стигаме до стария въпрос - някой някога виждал ли е с++ код?

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: rabin]  
Автор LeonKowalski (engineer)
Публикувано12.11.18 12:36



Ония дни отивам при един хардуерист, да ми проектира едни неща щото не ми е сега да уча IGBT блокове и да комутирам киловати и килохерци баш до процесора.
Хихихи, ма верно ли? Ти си бил "голям хардуерист", щом IGBT ти е сложнотия дето трябва тепърва я учиш. Мда, ти на 60+ колко години беше дедо ламбо?
Май само до лампите си стигнал, ама и тях не си изучил. То така с купуване от бай Китай всеки може да е електрончик.
Човекът ти е обадил цена, според труда, който ще вложи, и времето, което ще му отнеме. Ясно е, че няма как да бие цената на китайците. Ти защо изобщо ги сравняваш?
Едното е цена за развойна дейност, другото е цена на вече готово устройство, в което развойната дейност е развърляна върху голяма бройка произведени изделия съответно намалява до нищожна стойност, това са азбучни неща.

Винаги са ми били смешни такива, които идват при мен и искат нещо да им направя, и после почват да се пазарят, че им било скъпо. Ми като ви е скъпо намерете си го другаде, купете си го от Китай.
Хубавото е, че има неща, които китайците още не са се усетили да правят, или за тях не си струва да го правят, тъй като търсенето не е голямо и не могат да произведат големи количества та да си избият разходите и да печелят.

Та и как ли ще си седнеш на задника да научиш нещо, като е по-лесно да спиш до обед и да мелиш тук едни и същи глупости?

Та как викаш съгласуваш импедансите на процесорите?



Let me tell you about my mother...

Редактирано от LeonKowalski на 12.11.18 12:43.



Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано12.11.18 12:46



"Идеята е твоя"

Не, халюцинацията е твоя, аз такава 'идея' нямам.

Ти хептен изперка от тия чекии и социално изключване бе Рамбич, вече буден бълнуваш некви фантасмагории



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.