Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.11.18 09:45



Точно затуй се махнах от ембеда. Робовладелците мислят, че е лесно, и не им се дават много пари. Аз съм виждал и работил нещата от всички страни. И ембед, и WEB, и промишлена автоматика. Мога да преценя кое ми е било най-лесно. Очевидно е, че ембед сте писали само в часовете в университета. Или пък хардуера си го бачкал само до ниво биполярни транзистори, и после хардуеристът ти е чистил смущенията и съгласувал импедансите.
И сега - логическо противоречие.
1. Имате се за умни.
2. На мен не ми пука как ме оценяваш, и как оценяваш себе си. Обаче ми го пилиш дали не стана и десетилетие.
3. Тия вашите оценки и епитети са по-девалвирали и от дойчмарката след ВСВ.
4. Не аз ставам всеки ден да хвана работното време, не на мен загрява врата някоя пача дето е учила счетоводство. Не аз гоня дедлайни, дето някой ги е турил докато гледа в тавана.
Ако не виждаш де се чупи логиката горе - ще взема да се кандидатирам за работа при вас. Щом такива като тебе оцеляват там - би трябвало да е елементарно за работа и скатаване. Хем и ще ви гепя оная книга за DirectX 6, и ще я продам някой ден както записките на Хокинг.



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано12.11.18 10:30



"Не аз ставам всеки ден да хвана работното време"

Че кой от тука го прави?

Пък и да си безработен е до време. Като опукаш кинтите обстоятелствата ше те дисциплинират независимо по къв модел бачкаш, само тъпите мислите че да си чорбаджия е лесно, ама при тебе няма опасност да го разбереш това де, чекиджосвай и нанкай до обед щото въртележката те чака па и одъртяваш, млади лъвчета щи шият задвратниците



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано12.11.18 10:32




Робовладелците мислят, че е лесно, и не им се дават много пари.
....
Очевидно е, че ембед сте писали само в часовете в университета.

часпрома ми е ембедед, 200 марки на час :) виждаш ли що те ебаваме и ти се смеем




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.11.18 10:40



часпрома ми е ембедед, 200 марки на час :)
Да да, ама за 1 час. Добавяш му 2 реленца, плаща ти кеш, и после пак на Скума. После дебела Гана плющи задвратници.
Дай да го видим великия ти ембед, що за мигалка си сътворил. Са последно лесен ли е ембеда, и ако е лесен що дават по 200 марки на час? Аз лично не съм видел някой да дава такава ставка, туй са 1600 лева на ден, каквито и в Лондон няма да видиш. 2000 марки до обед, и после чакате следващата заплата другия месец


виждаш ли що те ебаваме и ти се смеем

Тука е пълно с аутистчета, дето си измисляте шегички и си лашкате на тях с години. Виждам, че имате заболяване, и на мен не ми е смешно за вас. Болест като болест.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано12.11.18 10:50



Аз лично не съм видел някой да дава такава ставка, туй са 1600 лева на ден, каквито и в Лондон няма да видиш.
не си видял да ги дават на тебе, и няма и да видиш




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.11.18 10:53



Тъй е баце, ропчетата са твърдо убедени, че не стават за чорбаджии, дори на себе си. И нормално, щото от раждането ви наливат да сте послушни пред дебела Гана. Първо лелката в градината раздава шамарите, после даскалиците питат на коя дата се родил Неофит Бозвели, после тъпата доцентка дето те изпитва на теория на базите данни, пък нито дума дори кво е транзакция. После корпоративната Гана ти иска половината работен ден да кибичиш по "митинги", и малко след това ти мрънка що работата не спорИ... Цял живот да те промиват е нормално да мислиш, че си по-долу от гореспоменатите землетръсни венци на природата.
Убеждавали сев. корейците, че вождът им не ходи в тоалетна. Глупостта човешка е безкрайна, Айнщайн ти го е казал! Расте поколение, дето смята, че Земята е плоска.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.11.18 10:56



Ех ропче, много е забавно някой със старото Рено на ГЗ на географията да сънува доходи от по 37 хиляди месечно. Мекото и то разправя за 5 цифрени заплати, ама не е споменало в каква валута

Може Мадуро да му ги плаща, докато му работи на гъза.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано12.11.18 11:05



Ама това са ТВОИ преживявания бе Рамбо



Всеки е срещал тъпаци у живота но минаваш некси и си ги слагаш на кура и не му мислиш много-много. Некадърниците обаче срещате само тъпаци щото умни нема как и затова получавате трайни психически травми. Нали му чаткаш на психологиите, виж колко е ОЧЕВИДНО

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: zaphod]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано12.11.18 11:08



Не му вдигай много летвата - чиляка завижда на тенекеджията от съседното село с 3.5К (4-цифрена дето не започва с 1, а и с 2)

чети и дишай по-леко



Тема Re: това че ооп иска повече памет или е по-бавен е митнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.11.18 11:10



Аршините ни за тъпотия са различни. Не съм видял Корпорация без яйчарски отдел, поне печес куковици дето по цял ден мислят как да станеш по-ефективен за печалбата на задокеанския робовладелец. Дето 5 пари не дава, че в метрото ще фанеш грип, и може да имаш подледствия и усложнения до края на живота. За теб е нормално, за мен е еманация на идиокрацията (римата е случайна).
Туй какви травми съм имал не го мисли. Нали не вярваш наистина, че сутрин се изправям на един крак и цитирам стихчетата на Гана дето ги раздава на коледното парти?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.