Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема прав беше ТОЙ, а ние му се смеехме!нови  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано18.10.18 09:52



вече освен спявката на един крак, буля гана спускаща графици и срокове, будилника в 4, кибиченето по задръствания, трябва и

да преглътнем! доикога бе стадо офче, ДОКОГА ще търпим тиранията? NA PROTEST BRATQ BALGARI!!!




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: прав беше ТОЙ, а ние му се смеехме!нови [re: zaphod]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано18.10.18 11:12



Kleta majka Balgariq, твоите истински синове седят по затънтените села и общуват само със стари мъстии и млади козички, докато Киряк Стефчофците рутят бело и мурви по чалгаджийниците...

чети и дишай по-леко



Тема Re: прав беше ТОЙ, а ние му се смеехме!нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.10.18 12:51



Не знам ква е тая малоумна мода да си форматирате линковете, ама на мен ми излиза няква реклама и нищо повече.
Скумовече са шибан факт, няма прав и неправ Той. Всички сте прави, имам предвид на един крак.


...
Адблокера ги баннал. И аз да им еба майката!

Преди да продължите...

TechCrunch вече е част от семейството на Oath. Ние (Oath) и нашите партньори се нуждаем от Вашето съгласие за достъп до Вашето устройство, настройка на бисквитки и използване на Вашите данни, включително местоположението Ви, за да разберем Вашите интереси, да предоставим подходящи реклами и да измерим тяхната ефективност. Oath също така ще Ви предоставя подходящи реклами в продуктите на нашите партньори. Научете още

Изберете „ОК“, за да позволите на Oath и нашите партньори да използват Вашите данни, или „Управление на опциите“, за да прегледате нашите партньори и възможностите за избор. Съвет: Влезте за запис на този избор и за да избегнете повтарянето на това на други устройства. Винаги можете да актуализирате Вашите предпочитания в Център за поверителност.


Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 18.10.18 12:57.



Тема Re: прав беше ТОЙ, а ние му се смеехме!нови [re: zaphod]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано18.10.18 13:12



малиии теа че са жертва нумеро уно на нърф гъна. требе си и каска вече, нема как, Телерик от КОГА беха прави.

Менека само 1vrabec може да ме банне!


Тема Re: прав беше ТОЙ, а ние му се смеехме!нови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано18.10.18 13:57



ама на мен ми излиза няква реклама и нищо повече.
....
Адблокера ги баннал. И аз да им еба майката!
а още помня времената когато адблокерите бяха точно наопаки - спираха рекламите, а оставяха съдържанието!




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: прав беше ТОЙ, а ние му се смеехме!нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.10.18 14:35



Гейфоде, мчи то искат да се съглася, че ще ми шпионират локация и посещавани сайтове. Че да им изчета тъпата новина.
Да им еба майката на такива медии. Пусни цитат на каквото там те е впечатлило. Щото аз нямам намерение да се съгласявам с гнасните им условия.
Имам една приставка - disconnect. Tя алармира, че тая измет иска да ме шпионира. Затуй не прочетох каквото там. Не е адблокера.
Такива боклуци трябва да се псуват по дефолт и до девето коляно.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: прав беше ТОЙ, а ние му се смеехме!нови [re: zaphod]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано18.10.18 16:21



Е то в настройките явно е пипал професионалист, не заблудена офца.

чети и дишай по-леко



Тема Re: прав беше ТОЙ, а ние му се смеехме!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано18.10.18 16:28



Абе Рамбо, случайно да ти е хрумвало че някои от 'приставките' дето лъжат офцете като тебе че ви 'пазят' и 'алармират' всъщност ви бройкат



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: прав беше ТОЙ, а ние му се смеехме!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.10.18 21:02



Тоя ГДПР не е за украса или по желание. Набарат ли ги че подслушват без да са уведомили - и без това поне веднъж месечно чета де глобили някой стотици милиони за нещо не толкова важно.
На мен не ми е дето ме тракват, ами ме е яд колко ултимативно ми го сервират. Най-тъпото е, че 90% от ропчетата са съгласни, и то по принцип, и с всичко.
4 милиарда години еволюция, и накрая венецът на природата го ядат кучетата в буквалния смисъл, щото е паднал по-долу и от тях. Целия му биотоп е направен като за малоумници, там свирукащи мигащи реклами с обидно наивно съдържание. Прекарва живота си по един от най-неприятните начини, цял ден прикован у кюбикъла, и управляван от най-тъпите от тъпите рекламо сапиенси, визирам Ганите. По 2 чАса на ден отделя от личното си време, на камара с другите ропчета. В пушеците на булеварда, или в грипа у метрото. Щото някой друг плужек просто тъй решил. Дава над половината от заработката си да издържа паразити, дето ще го удавят у собствената му кръв докато тича по градската алея. И също издържа и тия същите кучове, дето ще му изядат детето. Останалите се крадат.
Всичко това 5 от 7 дни, докат почне да се напикава у кюбикъла, после го изритват с 100 евро пенсийка, пък отоплението му е 120 евро. Лекарствата да не споменавам.
За ужаса докат чавето почне да ходи самО на училище дори няма да отварям приказка. Колегите разправят колко им е мъчно, че си изритват наследниците от леглото още у 6 сабахлем. У тъмницата и бахъря през половината от годината. Щото нали първо до градината, после до работа, после обратно пак у час пик.

Та и тая новина на гейфодя. Дори не ебава да каже за кво става въпрос, щото аз на такива сайтове тегля по една майна на мейла им.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 18.10.18 21:09.



Тема Re: прав беше ТОЙ, а ние му се смеехме!нови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано18.10.18 21:25



Е след като си мислиш че си над нивото на блеещата офча маса би трябвало да се радваш, нали, има тъпи и умни а ти си ужким от умните, кви са тия интелектуалски възмущения?

Иначе не разбирам как решаваш че е окей да имаш доверие на некви дето правят приставка за браузър и ти я дават безплатно и нито ги знаеш нито нищо и само разчиташ че властта ще ги накаже ако ги хване в крачка докато си убеден как Били и ябълките постоянно заничат през жицата и трябва да спиш с каска от фолио :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.