Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аха. Ама тованови [re: sashometallico]  
Автор Phillip (Щийтъмфюч)
Публикувано02.10.18 14:44



Аха. Ама това си е жива пародия, с яко копиране на ефекти от Матрицата и Терминаторите.
Сега не мога да го намеря, но имаше една сцена с ръкопашен бой, която беше направена сериозно, не пародия. Най-смешното беше как на всеки няколко удара си хвърляха страаашно мръсни и злобни погледи.



~~~
«»



Тема Re: OFF: Някой гледа ли новия Хищник?нови [re: jeffty]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано03.10.18 06:35



директно минавай на боливуд. препоръчвам поредиците Singam и Singham.

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: OFF: Някой гледа ли новия Хищник?нови [re: jeffty]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано03.10.18 09:41



така е, няма вече каратисти, но за щастие не съм гледал още тия от едно време, та имам да наваксвам. това манастирът шао лин и изкуството на даоистите било само върха на айсберга. даже да изключим сегал, ван дам и чък норис - а аз и тях не съм гледал - пак остават купища за доглеждане.



Тема Re: OFF: Някой гледа ли новия Хищник?нови [re: chupac]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано03.10.18 09:44



това за стартер ли? не говорим за конкретен филм или поредица все пак, а за гледане на всичко подред. т.е. - за начин на живот, а не за надникване в друга култура, където ти пробутват само най-доброто, за да не се излагат пред гостите.



Тема и гари бъзинови [re: klapaucius]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано03.10.18 11:24



особено препоръчвам "окото на тигъра" , много е добро, особено с превод на един глас и леко замятане на редовата развивка в горния край на екрана.
не знам дали може да се намери в тоя вид, но може да има плъгини дето от квадрофоничен аймакс могат да направят VHS, така че пробвай с тях.
сюжета е шедьовър на бияческия жанр, на кратко: гари бъзи излиза от затвора, където е попаднал на хора и станал Човек. иска да живее мирно и тихо, но бившата му банда го тормозят, като накрая му изнасилиха и убиха жената. от там нататък ги избива като пилци по най-разнообразни и зрелищни методи, и разбира се финален бой с боса.
навремето в разград имаше видеотека където всеки ден след 5 часа пускаха подобни филми, но за съжаление запомних името само на тоя, не че беше по-добър от другите (всички бяха за VHS оскар) , но беше първия който гледах и бях потресен как може да има толкова добри филми!




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: и гари бъзинови [re: zaphod]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано03.10.18 11:39



бей бе, тва



срещу

некой ако направи стартъп за тандем озвучаване бг киното че види ренесанс. един приятел можеше ти изрицитира целия филм.

Менека само 1vrabec може да ме банне!

Тема Re: и гари бъзинови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано03.10.18 12:29



Aз се чудих кой ги гледа тия тъпни, дето като футбола... Ритат се 90 минути, и тва е.
То ги гледали наще интелектуалци и професионалисти!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: и гари бъзинови [re: rabin]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано04.10.18 10:57



Погледай и ти - може да научиш нещо. Чувал съм, че с гледане едно куче станало касапин.



Тема и майкъл дудикофнови [re: zaphod]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано04.10.18 11:26



първия филм, който гледах на видео, беше американска нинджа
в замунда се намират стари рипове, преведени на 1-2 гласа. повечето са мъртви торенти, но скоро бях успял да изтегля такива междузвездни войни. изглежда покрай пускането на някой от новите епизоди е падала касапница и са се резъректнали разни стари торетни.



Тема Re: и гари бъзинови [re: klapaucius]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.10.18 12:09



Да гледам екшън като селските реднеци? 90 мин. някви си разменят кютеци! То верно съм прос, ама чак толкова прос не съм.
Представяш ли си, извънземните за сефте правят машина да доожда до назе. И онемяват, като кацат на боксов мач. Тукашните маймуни се забавляват да се удрят по главите.
Oh, my balls е прозрение, вземи пък ти гледай Идиокрация. Споко, няма да станеш по-умен. Не вреди.


Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 04.10.18 12:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.