Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Часовникът е флопнови  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.09.18 19:36



Абе друзя, спомняте ли си когато се считаше че ябълския часовник е флоп?

Май се оказа че ябълките са коравите еволюционери както ви го разказваше искрено вашия ламбьо и бавно но методично избиват рибата с динамит -



Що не ме слушате като ви говора за кво иде реч на въпрос

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема ? на кой освен на тебе и рамбинбинчо му дременови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано29.09.18 21:01







Тема Re: Часовникът е флоп [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.09.18 21:06



Вече и децата одят с едни ГСМ-и с GPS, като часовник, да ги следят родителите им де са. Напълно функционален телефон и ГПС и Интернет. Дори говорителче имат.
Само зомбитата виждат изгнилите с влажен поглед и революции и квото там. Без вайфон не бачка. Стиви бил дал на благодарния свят, бля бля... телефон за 3 и нещо хилки!
9 бона за чушкопек, и къртел, и кул и не знам си кво. Вътре с чаркове за под 2 хилки! Овце не ами шарани, и гола кука не им трябва. Захапват влакното и стискат здраво.



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: ? на кой освен на тебе и рамбинбинчо му дременови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.09.18 21:21



На швейцарската часовникарска индустрия :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Часовникът е флопнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано29.09.18 21:25



И лте има и екаге и музичка с готини слушалки без жица и куп други шукарии, далеч пред сички възможни конкуренти, направо ги избушва с правата лопата у десетката.

Па ти си стой на счупения таблет с Андроид и убивай амазонските уеб сървиси с продуханото лаптопчи



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Часовникът е флопнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано30.09.18 11:31



Kaт ми подкараш Орукс мапс и топографските карти - тогаз ми се отваряй на Андроид и на лъскави дрънкулки. Просто не ме греят простотиите ви. ЕКГ сърчица облаци и лайкчета, кура ми Янко! Туй дет ми трябва го няма!
Продухано лаптопчи ама за 1/7 от цената на еквивалентен Епъл. Ай няма нужда... за 7 пъти повече пари ше си купя суперкомпютър, не дрънкулка в целофан.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Часовникът е флопнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано30.09.18 12:22



Е ти па къде се пишеш големия Андроид разбирач като дори не моеш да си го ъпдейтнеш



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Часовникът е флопнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано30.09.18 14:41



Бате гол свирец, още преди някоя годинка писах, че минах от Андроид 4.4.2 на 5.0.1.
Котките дето се наврътат пред къщата помнят повече от тебе!
п.с. Уй-ндоуса пфоне пък до даунгрейтнах от 10-ка на 8.1. щото десятката дори не ебава да звъни! 8.1. звъни от време на време.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 30.09.18 14:42.



Тема Re: Часовникът е флопнови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано30.09.18 16:01



Е текущата е девет, нали ти казвам че една мобилна чекия не моеш да ъпдейтнеш па се пънеш да се правиш на разбирач



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Часовникът е флопнови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано30.09.18 17:35



Бате гол свир, не се слага последна версия на стар хардуер!
То не е като при вас, през 2 години да ви правят хардуера неизползваем. При назе работи докато изобщо мърда железото.
Таз хуйня съм я взел да ме навигира из дивите чукаци. Една единствена софтуерия ми връши работа, дето е платена. Освен това голям го вадят, и не ми щат парите. Само през Гугъл да съм плащал. Невър!!!
После идват софтуерите, за които ти разправям, че нямат алтернатива при изгнилите.
Ем ми е 7 пъти по-евтино като хардуер, ем без пари като софтуер, ем работи.

Изгнилите ме навигират само в мол-а. Не, че съм ги пробвал, не, че имам желание!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.