Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: аз не пуснах линкнови [re: LeChienNage]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано17.09.18 17:15



да има с кой да води СОЦИАЛЕН живот, че иначе си ебал майкята.

Менека само 1vrabec може да ме банне!


Тема Re: ей честито на линуксчиитенови [re: jeffty]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано17.09.18 19:40



Ще си имате

ааа?

EOF

Тема останА ли некой дето още не е фърлил кърпата?нови [re: zaphod]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано17.09.18 20:37







Тема а на тебе за какво ти бяха нужни 2 клика?нови [re: LeChienNage]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано17.09.18 20:47



линка се вижда ако минеш над него с мишката, а ако кликнеш си седи в address bar-a



Тема Re: аз не пуснах линкнови [re: LeChienNage]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.09.18 21:12



Баси чудото, преведох ти ника. Някога учих френски, шиен знам кво а, още повече дека в Парижкото метро беше влязло кучи. Та си припомних и оттам.
Плуващо кучи да си туриш на ник...
Ай сиктир!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: а на тебе за какво ти бяха нужни 2 клика?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор LeChienNage ()
Публикувано17.09.18 21:27



Прав си, така е по-лесно, но не съм свикнал по този начин. Десен бутон копи адреса на връзката и после пейст някъде в текстов файл. А и това ми позволи след това да пейстна "адреса" в мнението, в което отговорих на рамбо.
За всяко нещо си има повече от един начин да се направи, но кой както е свикнал и както му харесва. Най-бързо и удобно се работи изобщо без мишка - само с клавиатура, има софтуери, които го позволяват. Но при браузър само с клавиатура не е удобно.
Обаче на рамбо му трябваше много ръчкане, докато "успее" да види, но нищо не видя. Все пак е Програмист.



Тема Re: аз не пуснах линкнови [re: rabin]  
Автор LeChienNage ()
Публикувано17.09.18 21:30



Ти наблягай на линковете, не се разсейвай с френския, че и с повечко ръчкане не се справяш.





Тема Re: аз не пуснах линкнови [re: LeChienNage]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.09.18 21:49



И дойде удавеното кучи, и почна да раздава акъл...
Най-лесното нещо да раздаваш, ако го нямаш.
Дед, още 2 живота няма да ти стигнат за кодер.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: аз не пуснах линкнови [re: rabin]  
Автор LeChienNage ()
Публикувано17.09.18 22:03



Не бях аз този, дето много е ръчкал за да види какъв е линка, и пак не е успял, нали?

Аз акъл не раздавам, аз ти се подигравам. Капка изобретателност нямаш. Не можеш да измислиш нещо свястно за да ми го върнеш. Като няма какво друго, посран задник, за ника ми се захвана, дето не ти влиза в работата, а пищиш за някой дето ти висял на дувара, дееба и чекиджията ти смотан селски.
Ти гледай да проявиш кодерските си способности на пакистанския диван, че там работата ще е сериозна, няма да се шегуват както ние се шегуваме тук.





Тема Re: аз не пуснах линкнови [re: LeChienNage]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано17.09.18 22:05



Така те искам деде!
Добре си ни дошъл!



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.