Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Идиокрациянови [re: jeffty]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано10.09.18 17:57



но, но, НО!!!, НЕ за тея де цоцат НАУКАТА по НГ и псуват рекламите секи 10 минути, тея НЕ се броят, нали маминото, пакетова ли си шампоанчето за Лондона че пакито ти го не набие неумит

Ееее, само ебане в главата ти!

Типичен недоёб ний видим тука - ама много май ти се "му сайбе" на Джюфтето, а?! Никой ли не те ще, левент мамин - а, а !?
Рабин ти'й далече, дай го малко по-реалистично - разтърси се, де - не може да няма някой рунтав/гладко избръснат/каквито-там-искаш 'убавец да ти го накури един голЕм там в Германия, да!?




Тема Re: Идиокрациянови [re: sashometallico]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано10.09.18 18:52



Рабин не веднъж и два пъти е вимал кредити. Същия идиот като тия срещу които псува сега. Изобщо патърн в поведението на маминото е да обяснява другите какви тъпаци са, но винаги след като сам е минал по същия път. Ходи го разбери.

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Идиокрациянови [re: synergie]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.09.18 19:21



Дребен кредит съм вземал само веднъж, у голямото немане.
Ся обмислям да ъпгрейдвам партаментчето, в което не живея. С ипотека за 4-5 години. Само още малко да се уталожат нещата при мене.
Та, пак не си разбрал. Съвсем друго имам предвид като се бъзикам с бръзите кредити. И да ти го обясня - ще е за 10 път, и пак няма да си вдянал.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Идиокрациянови [re: rabin]  
Автор sashometallico (непознат)
Публикувано11.09.18 11:07



Аз ще си купя новия iPhone, щото ще е по-голям от Х. Също ще си купя (без кредит) и новия iPad, защото ще е целото екран. Дреме ми какъв процесор има вътре, щом знам, че iOS ми е забивала само веднъж на всеки 2-3 години и ми върши перфектна работа бързо. Ти що реши, че някой ще купува заради някакви си нанометри? А впрочем я ми напомни - ти не казваше ли, че хардуера на Apple бил obsolete?



Тема Re: Идиокрациянови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано11.09.18 12:40



А впрочем я ми напомни - ти не казваше ли, че хардуера на Apple бил obsolete?
Туй беше за Макинтошите. Тия настолните. Почват да приличат на комп от 5 бона нагоре.
Ти може да не, ама Музикантинът купува нанометри. Утре и инджипляктори ще им кажат, че има вътре, и пак ще извият Опашката. Важно е да им звучи сложно!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Идиокрациянови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.09.18 14:04



Инжектопляктор му се вика! Продава се яко.


Диференциален, да не помислиш друго.




Тема съксъннови [re: synergie]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано11.09.18 14:23



педалино недин, виждаш ли!!! колко пъти съм ги молил да спрът, тема съм отварял, неведнъж дигал, на админчито писал, НЕ! изродете. накури му го на маминото да съ усмихне малко съ спре тоа страдание деба.

Менека само 1vrabec може да ме банне!


Тема Re: Идиокрациянови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано11.09.18 14:31



"ама Музикантинът купува нанометри"

Музикантинът или фантазията ти за музикантина?

Различни неща са а ако се насереш с изцепка как моеш да разгадаваш хората и мотивите им по нета ще те ебавам до спукване на хемороидите ти :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Идиокрациянови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано11.09.18 15:18



а ако се насереш с изцепка как моеш да разгадаваш хората
Абе тизе се насра да фалиш 7-те нанометра, пък бегла идея си нямаш кво е.
ЕЛЕКТОЛИТИ!



Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Идиокрациянови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано11.09.18 15:36



Как точно увреденият ти от безработица, социално изключване и чекии мозък прави 'извод' че си зимам айфон заради нанометрите, мани ква 'идея си нямам'



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.