Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Идиокрациянови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.09.18 11:52



Шахибите и Мухамадите от чата си излизат за всички в тубата, т.е. не са ми лични контакти. И не са спирали скриптовете, и пак пищят.
Учудва ме, че на официалния сайт е вървяло добре. Малко не му вярвам на музикантина.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: съксъннови [re: saksun]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано13.09.18 11:56



Планета и Поздрав бе, педал прос, на колко места у страницата искаш ти го напишат. ти кажи кога шму га наклензиш на маминото па после че ме питаш въпросчета, ок.

Менека само 1vrabec може да ме банне!


Тема Re: Идиокрациянови [re: Pechenia]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано13.09.18 11:59



мама миа, либоф от пръв мустак. тва като тея тъпите путки де учат виши, после мастърс, и се омъжат за некое бизнесменчи да ги рани като завършат. енвестиция, маминото и то затва майкя му го праща съ учи на чужди езици.

Менека само 1vrabec може да ме банне!


Тема Re: съксъннови [re: jeffty]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.09.18 12:03



Ти си с гейското поведение, само ти. А за простотията ти, вече писах. Че и не схващаш за какво иде реч или се правиш на невдяващ, защото така те устройва.
Хвани случаен минувач, покажи му постовете си, както и моите. Ще чакам с интерес какво заключение ще даде за това кой е педал.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Идиокрациянови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано13.09.18 12:04



За Мухамад езика май няма да е от значение, пакитата имам други приоритети на дивана.
Инак тука стана СПОДЕЛЕНО, вместо да се обсъжда деня на програмиста обсъждаме дивана на програмиста, баси.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Идиокрациянови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано13.09.18 12:19



Ама то не е имало презентация бе Рамбо, измислям си. ФДА не са дали разрешение за ЕКГ на часовника и нови айфони няма да има, сичко е измислица и балон, добре че ти ти, махмуд и ел хабиби бар анаконда от чата на тубата разкрихте тая конспирация на ябълските мошеници



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: съксъннови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.09.18 12:31



Меко, за момент да допуснем, че и двамата със Саксън сме педали. Къв е тоя твой нездрав интерес кога и как ще го "наклензаме"?
Се ено аз денонощно да се интересувам от мандръсането на някой педал, и туй да го имам за нормално. Виж там, Металико праща на психолох на поразия, пък ти проспа сексуалното отклонение.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: съксъннови [re: saksun]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано13.09.18 12:45



педал прос, ти как си го представяш да хвана СЛУЧАЕН минувач, да му покажа клубЪТ, педалските ти постове да го карам да ЧЕТЕ, че И за МНЕНИЕ да го питам. айде налуй му га на маминото да миряса сополоа му мамин на края.

Менека само 1vrabec може да ме банне!


Тема Re: Идиокрациянови [re: Pechenia]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано13.09.18 12:47



за маминото требе се направи Съдби на Кръстопът Ритарт Едишън.

Менека само 1vrabec може да ме банне!


Тема Re: съксъннови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано13.09.18 12:48



и двамата със Саксън сме педали

а добре дошел извън гардероба, майкя ти да съ гордее



Менека само 1vrabec може да ме банне!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.