Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Идиокрациянови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано13.09.18 10:49



Даже не знам к'во е това, дето сте го гледали!


Чак така не се втелясвам като Рабин и i-Зомбитата тука да седЪ и некви простотии да гледам как обявяват от Apple, хеле пък на живо да им седЪ. Некой друг да им седи!

Е, след като ми дойде емайл от CNet вчера малко след края на "това" с описание какво се е случило на "това" вече знаех, де.
Просто си седях по същото време тихо в ъгълчето и си update-вах iPod touch-а от iOS 11 на iOS 12 Beta.


Редактирано от Naki на 13.09.18 10:55.



Тема Re: Идиокрациянови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано13.09.18 10:54



Цялата концепция с драмите Рамбови ми е неразбираема на мен... Тука жени му се натискат, той по Мухамади и Шахиди напира да ходи... Преди поне с мастии се занимаваше, с еко сексизъм с козички, с образователни програми по NG, художествени филми с много бой...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Идиокрациянови [re: Pechenia]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано13.09.18 10:59



мани, тоa педал де "се обличал бил малко странно за жена" не иска му го накури, онаа втора ръка "мастия" го остаи и тя, сал Лондона му остана место де да намери нежна ласка. поне ал хабиби му го наклеца че спре мрънкя за малко деба.

Менека само 1vrabec може да ме банне!


Тема Re: Идиокрациянови [re: Naki]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано13.09.18 11:00



таа твойта крава дебелата сал едно ъгълче ли ти остави бе деба.

Менека само 1vrabec може да ме банне!


Тема Re: Идиокрациянови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано13.09.18 11:14



Ласка да, но нежна едва ли. Мухамад явно е загорял като тиган в китайски ресторант, ще има репродукция на прекарването на канала под Ламанша ми се струва...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Идиокрациянови [re: Pechenia]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано13.09.18 11:25



не знам какъв ти е проблема, но определено имаш такъв с тунелите или тиганите. избери си. иначе викаш по-добре си купи еднопосочен, че може да не му се сяда на връщане.

Менека само 1vrabec може да ме банне!


Тема Re: съксъннови [re: jeffty]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.09.18 11:27



Ти надмина и най-печалните мои очаквания за простотията ти. Мислех, че за 4 години леко си се очовечил... уви.
Какъв поздрав за Планетата си записал? Ти с една жена не можеш да говориш нормално дори.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: съксъннови [re: saksun]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано13.09.18 11:32





от толко ентелект с маминото сал на скретчове карате деба.

Менека само 1vrabec може да ме банне!

Тема Re: Идиокрациянови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано13.09.18 11:40



Чакам бизнесмена да СПОДЕЛИ, кой знае, може до сватба да отидат нещата...

чети и дишай по-леко



Тема Re: съксъннови [re: jeffty]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.09.18 11:42



Какво ми показваш? Кали, Ива Екимова и т.н., въпреки че, първата я харесвам. Добре коментира и снощи във ВИП Брадър.
Но не отклонявай въпроса. Невъзможно е чак пък да не си разбрал какво имах предвид.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.