Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 06.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Дир-а капут!нови [re: Marechaux]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.08.18 17:03



"Най-често от новата версия няма кой знае каква належаща необоходимост, и полза, освен да се накарат потребителите постоянно да плащат"

Кога че дигате ПРОТЕСТ срещу алчните капиталета?

Знам един ентусиаст дето би се включил ако не е у Лондон



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Дир-а капут!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Marechaux ()
Публикувано15.08.18 17:14



Не ме дразниш. Опитваш се само. Иска ти се и пак опитваш. Не ти се получава. Съжалявам за теб.



Тема Re: Дир-а капут!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано15.08.18 17:14



Пак са го баняли, сега 1 седмица пауза докато успее да смени IP-то...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Дир-а капут!нови [re: Pechenia]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано15.08.18 17:19



Аз рекох че вече е на ДИВАНА и обсъжда мега проекти с евтини китайски платки и сървъри убийци на aws вървящи на стар лаптоп.

Добре че е бай Марчо да върви веселбата, тука верно е много гадно, влиза човека отчаян, така и така, не мога си пусна принтера, хелп и глей кво става, само бъзици

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Дир-а капут!нови [re: Marechaux]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано15.08.18 17:23



Момче, обяснявам ти заобиколно и без много унижения че от индустрията програмиране разбираш като свиня от кладенчова вода. Тия примери с бъгове, цена на софтуера и прочее са за уводните статии в учебниците на "академиите".
Ма ти се напъваш да се изкараш и жертва- гонили сме те, не те щем - "форума не ме обича а аз съм ебати пича". Никой не ще да те гони, просто ти обясняваме къде ти е мястото - отпред на постелката. Ти си се напъвай да се качиш на масата, лошо няма - свободна страна сме. Ама засега освен да направиш едно-две мокри петна на пода друг принос не се вижда...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Дир-а капут!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано15.08.18 17:26



Бъзикай се ти ма ще видиш как ще пише след месец-два картичка от Пакистан - "Аз съм добре, писано ми било да се омъжа" и снимка със щастлив брадат младоженец пред модерна високопланинска козоферма...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Дир-а капут!нови [re: Marechaux]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано15.08.18 17:30



Разбира се, че няма да обсъждаме администриране!


Има си отделен Клуб за целта, оди там и си дискутирай на воля:





Тема Re: Дир-а капут!нови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Marechaux ()
Публикувано15.08.18 17:35



Те че са алчни, алчни са, но всъщност нямат избор да правят друго освен това, което правят. Такива са правилата на играта. Трябва не само да отчитат печалба, но и ръст на печалбата и то постоянно и все повече, иначе си заминават от пазара. Ако си заминат, на тяхното място други ще се появят.
Инвеститорите слабо ги интересува дали компанията е нахапана ябълка или произвежда прахосмукачки в сингапур. Важното е да се печели.

Тъй че от протести няма смисъл. Рамбо е наивник.



Тема Re: Дир-а капут!нови [re: Naki]  
Автор Marechaux ()
Публикувано15.08.18 17:36



Не ми обяснявай, аз навремето създадох този клуб. Но отдавна е мъртъв.



Тема Re: Дир-а капут!нови [re: Pechenia]  
Автор Marechaux ()
Публикувано15.08.18 17:40



Отговарям ти според твоите уводни статии, как много сте си разбирали от работата.

Ако искаш да не ти отговарям, спри да ми пишеш просто.
Ако мислиш, че много си ме засегнал с това, дето ми го пишеш, и довечера няма да спя, понеже си ми дал да се разбера къде ми е мястото, лъжеш се. Изобщо не ме вълнува мнението ти аз какво разбирам и какво не разбирам.
Сам каза, че тук по същество не се обсъжда, после съм бил пишел като в уводна статия. Хайде спри се. Че взе да се излагаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.