Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема пещерняци продават роботи на найнай-технологичнитенови  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано24.06.18 02:54



така де, секи има нужда от пещерни технологии





Тема Re: пещерняци продават роботи на найнай-технологичните [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано24.06.18 13:06



На кои викаш пещерняци?Ти си българин и твоя народ и твоята държава са няколко класи под руснаците и Русия.Първо виж собствените си недостатъци, после критикувай народ и държава които са доста по-напред от твоя народ и твоята България.



Тема ти изобщо виждал ли си руснак на живо?нови [re: FlLERO99]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано24.06.18 22:54



щото тия аз дето съм виждал са си баш пещерняци, хем уж московчани с образование

а комплексите си относно колко смотана е българия и българите можеш да си ги завреш в гъза, на никой не му пука за тях

п.п.
липсата на усещане за ирония и хумор е типична за по-нисшите животни

Редактирано от ~@!$^%*amp;()_+ на 24.06.18 22:56.



Тема Re: ти изобщо виждал ли си руснак на живо?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано25.06.18 02:31



Няколко руснака съм виждал на живо и през пролетта на 1995та се запознах с отговорникът за подгоговка по бойни изкуства на отряд Алфа.Докато е служил 18 месеца в Афганистан са влезнали в едно село което е било още на територията на СССР и за избили много беззащитен народ като са им рязали главите и слагали в кашони защото за една отрязана глава офицерите им са давали по един ден отпуска.Този руснак се казваше Игор и тогава през 1995та беше на 39 години.С него се мъкнеше друг доста по-възрастен руснак който беше служил 20 години във вътрешни войски на КГБ.Тези двамата искаха да се възстанови СССР.

България откакто влезе в ЕС не е самостоятелна суверенна държава а протекторат.Науката и техниката на Русия в момента са там където и след столетия няма да са в България.На Русия перспективите са в пъти по-добри отколкото на България където вече има европейски проект за създаване на вътрешна циганска държава в северозапада.Отделно и Турция може да отцепи територия също.

Това което е много лошо и при руснаците и при украйнците е че те са скарани с икономиката особено украйнците и изобщо не могат да въртят бизнес, ама изобщо!Например от собствен опит говоря един украйнец през май месец 2005та година ми наложи и ме накара да купя една зрителна тръба-телескоп все едно аз съм длъжен да я купя за да бъде точен и впоследствие се оказа че съм дал 200 лева за това ЗРТ 457 М на вятъра защото то имаше непоправимо линейно отклонение в една от основните сглобки.После точно с тази дефектна тръба ми се падна да наблюдавам НЛО което дебнех от 7 години време.Накрая нарязах тръбата и тя остана за резервни части.В днешно време единствената руска оптика която използвам е един легендарен бинокъл който е световно признат за един от най-добрите бинокли но по принцип разчитам на оптични прибори произведени в бивши американски и настоящи китайски заводи.



Тема И кфонови [re: FlLERO99]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано25.06.18 04:49



Първа точка, определено бетер пещерняци, пещерняците не тежат главите на своите

Втора точка, България от 1818 насам не е суверенна, но винаги е била по-културна и хората са живеели по-добре от в Русия/СССР

Трета точка, нищо не казваш



Тема Re: И кфонови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано25.06.18 12:05



Всъщност понеже в изключителна степен държа на реализмът както в моите собствени разсъждения и така и в разсъжденията на хората като теб с които си пиша голата истина е че русначите и германците са двата европейски народа които са варвари.Но има и друга истина че комунистическите лагери в България през 50те и 60те години показват че и българите могат да бъдат много по-големи варвари и от руснаците и от германците.

Прав си че в България хората винаги са живеели по-добре отколкото в СССР-Русия.На руснаците България винаги им се е виждала едва ли не като западна държава.По руските провинции има хора които не са виждали пари от дълги години но това е един сравнително невинен житейски пример.



Тема Re: И кфонови [re: FlLERO99]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.06.18 12:07



И що ти е да ги мъкнеш тука тия ватенки, като знаеш какви са мизерници?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: И кфонови [re: rabin]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано25.06.18 12:18



За да направя мръсно на запада.



Тема Re: И кфонови [re: FlLERO99]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.06.18 13:58



ще оправи запада!

EOF

Тема Re: И кфонови [re: gat3way]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано25.06.18 14:43



Този налудничав материал го е писал един шизофреник от клуб НЛО където съм модератор.Напоследък от няколко месеца насам не се е появявал там и сигурно са го прибрали в някоя лудница да се лекува.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.