Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Тема Професионална тема - Табу, чалга по Вапцаровнови  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано31.05.18 14:15



Излязла е нова турбо-чалга, леко като тийзър щото е едва към 2 минути и половина тотал цялото "удоволствие".


Вашето професионално мнение като програмисти, моля? Текстът по Вапцаров харесва ли ви? А изпълнението?
Линк:
Антонина - Табу /Antonina - Tabu


Като гледам е много добро попадение та явно ще очакваме нови подобни по Елин Пелин, Вазов, Ботев и т.н.

Внимание, линкът е към Youtube. Ако сте в Китай, моля не го гледайте. Ползвайте си местния Metube като за там.

Д-р Рабиндранате, моля кажи поне един video sharing сайт в Китай, който е достъпен от БГ и ще ти кача клипа там с голямо удоволствие.




Тема Re: Професионална тема - Табу, чалга по Вапцаровнови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.06.18 10:52



Този видеоклип е премахнат от потребителя.
Naki, не знам как да ти обясня, но не ми е проблемът който и да е firewall. Проблемът е мега бъгавия дир, щото като ми форматираш линка и през проксито не мога да извадя оригиналния линк. Имам ли истинския URL нищо не мое ме запре.
Туй ти го обяснявам за 5-ти път поне.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Професионална тема - Табу, чалга по Вапцаровнови [re: rabin]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано01.06.18 10:54



Окай - пробвай така:



Линкът некликабелен е тоз:
http://www.videoclip.bg/watch/810460_antonina-tabu-official-video-2018

Кажи дали се чете! (гледа/слуша)




Тема Re: Професионална тема - Табу, чалга по Вапцаровнови [re: Naki]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.06.18 11:23



Намерих го аз. Ми гнасна чалга помия, чак тема да и пускаш...

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Професионална тема - Табу, чалга по Вапцаровнови [re: Naki]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано02.06.18 19:31



Наки, какви са тези проститии с местната музика? Тази кака Антониа пуснала един чалга-бийт на компютъра и ми рапира Вапцаров на този фон. То това не е и музика, ама като за врякане става. Къде му е клипа на това "чудо', аиде пусни и видеото де. А Рамби ще го питам да не би да е доставил той платките за компютъра на тази кака от Китай? Срамота ако си свършил и това дело, Рамби!

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Професионална тема - Табу, чалга по Вапцаровнови [re: Naki]  
Автор UbuntuBionicBeaver (2018-04 LTS)
Публикувано03.06.18 16:38



Ами... Гладно русо няма.



Търси си момичето някаква изява с наготово доказани текстове, ама да са безплатни, ако може.

Не е по-различна от Гери-Никол и Сузанита. Не знам кой и защо им слуша и купува музиката, но знам, че са много такива хора.



Тема Re: Професионална тема - Табу, чалга по Вапцаров [re: LadyMorgana]  
Автор UbuntuBionicBeaver (2018-04 LTS)
Публикувано03.06.18 16:41



Ами... Я дай една твоя песничка с Питон к'во чекаш все натотово от каките? А?



Ех, Морги, Морги, не искаш да ми дойдеш на гости да ти покажа Патенцата на Кралицата.



Тема Re: Професионална тема - Табу, чалга по Вапцаровнови [re: rabin]  
Автор sashometallico (непознат)
Публикувано04.06.18 10:39



За к‘во се мъчиш с тия проксита, чиято анонимност е по принцип е под въпрос? Не знаеш ли че има VPN услуги на цена от 100лв – плащаш веднъж за цел живот. Ако са ти проблем парите – браузъра Opera има вграден безплатен VPN.



Тема Re: Професионална тема - Табу, чалга по Вапцаровнови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.06.18 21:09



Не знаех, баце олиготрон!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Професионална тема - Табу, чалга по Вапцаровнови [re: Naki]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано06.06.18 23:12



Тва някъв сюрреализъм ли, анти-утопизъм ли... че е идиотизъм е ясно. Решила да се пише скандална кранта и тя




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.