Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Нагризаната ябълка трепе хоранови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор sashometallico (член)
Публикувано04.05.18 13:58



Apple Watch не е пуснат официално в България, за това не е толкова популярен. А имайки се предвид доминацията на Android в българския пазар едва ли щеше да бъде дори и да беше пуснат. В Шотландия е различно. Преди години когато си купих първия Apple Watch всички ме гледаха с удивление. Сега всеки втори има такъв и е страшно популярен. Според пазарните статистики, това наистина е най-продавания часовник в момента (повече от всички други марки часовници).

Без да се опитвам да го рекламирам бих казал, че на мен часовника беше същата работа като със смартфон – не знаеш че ти е трябвал докато не започнеш да го ползваш. Не само че можеш да слушаш музика без телефона, но можеш и да се обаждаш на хора, да четеш/пращаш смс-и, email,viber, gps навигация, да плащаш в магазини, да си отключваш вратата, да гасиш (смарт)лампите вкъщи, да си отчиташ изходените/изтичани километри и какво ли още не. Спираш да си проверяваш телефона дали някой ти е писал/звънял, защото вече знаеш веднага когато стане. С един поглед знаеш не само часа и датата, но и времето навън, цената на Dow Jones, Новините и к‘во ли още не. Каквото и да си говорим, това е прогрес: едно време само Джеймс Бонд можеше да си говори по телефона от часовника – сега може всеки.



Тема Re: Нагризаната ябълка трепе хоранови [re: sashometallico]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.05.18 14:14



И закво ми е музика, Dow Jones, плащане, да тичам, смарт лампи и всичко туй от часовник. Кафе може ли да прави поне?
И кво било времето навън да гледам на часовник?
Да чета новини от часовник ??????
У пещера ли ви държат?
Отделно, че за да работи всичко това безполезно нещо ще ми иска и договор с мобилен оператор... После идват и ЧСИ-тата с мръсните им пипала, дето вървят с всеки договор. Ако пропуснеш някоя сметка от 8 лева, току те ушили поне 800 за нея. Ще разбереш чак като ти ги удържат от заплатата.
Предплатения нет излиза не много на сметка. Ползвам само с обществен транспорт, да не скучая 7 часа.

Aве, дедо попе, пак ли си смени ника бре?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 04.05.18 14:24.



Тема Re: Нагризаната ябълка трепе хоранови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.05.18 14:17



Е язе от Лондон ще пускам сълза, може да пробвам плаж на Темза.
Поне не питам шефче за позволение. Ако много ми се топи у студена вода - паля дръгела и заминавам. Не се моля на колеги да се подписват, че ще ме заместват.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Нагризаната ябълка трепе хоранови [re: sashometallico]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано04.05.18 14:48



А така кажи им, че аз минавам за фанатично ябълско зомби тук и не ми вярват

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Нагризаната ябълка трепе хоранови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано04.05.18 14:50



Абе Рамбо, къв е тоя тежък посттравматичен СТРЕС некой да не те изклати? Да не са те изнасилвали системно в казармата



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Нагризаната ябълка трепе хоранови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.05.18 14:58



Не ве, само дето ядох хуя с Ментел, систематично ми надписваха договора до максималната цена, и постоянно ми триеха приятелите с безплатните минути към тях. Поне 3 пъти за 6 месеца. Оттогава се зарекох договори да не подписвам, ако имам избор. Едвам изтраях края на договора.
Има ени предплатени нетове с няколко гигабайта, ама за 10 лева важат само 20 дни. Ползвал - неползвал - 20 дни и туйто. Ебал съм го да плащам по 14 леа месечно, че да съм гледал времето на часовника. Би било смислено ако съм на строг тъмничен затвор, без право на разходка. Баси докъде са стигнали зомбитата, да плащат, че да гледат на часовника дали навън вали! Че и да разправят че открили невероятна услуга, и как са живели дося без нея.
Мани го англичанина, язе малко се впечатлих от приказките му за php, ма като видях кой е и всичко се изясни.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Нагризаната ябълка трепе хоранови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано04.05.18 14:58



Ламби тея с часовниците де броят крачки са по-зле от маминото де оди търси доктори му ИЗПИСВАТ протеини. ок, почти толко зле. един дебел не познавам де нема часовник и набива 2 шоколада наведнъж като стигне ТАРГЕТА за днес от 10К крачки. не е да не ти верваме, просто повечето са същите мамини сополи като нащо де търси докдори за РЕЦЕПТА :)

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Нагризаната ябълка трепе хоранови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.05.18 15:03



Меко, пак се изказваш за неща дето не разбираш, както и ревеш край имоти които не притежаваш.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Нагризаната ябълка трепе хоранови [re: jeffty]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано04.05.18 15:25



Е всякакви има, това със затварянето на пръстените е малоумно ама някои от другите неща са добри. Най-вече плащанията и да минаваш през метрото примерно или да си нагласяш крушката колко силно да свети, дребни красоти ама кефят

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Нагризаната ябълка трепе хоранови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор sashometallico (член)
Публикувано05.05.18 20:56



Представи си, че срещнеш някой пещерен човек, който е бил замразен няколко хиляди години и на скоро са го размразили. Tой иска да се върне да живее в пещерата, но ти се опитваш да го убедиш да не го прави. Представи си, че ти задава следните въпроси. Трябва да му дадеш един универсален отговор, който да отговаря на всичките тия въпроси (без да изпадаш в конкретика кое за к‘во е):

-За кво ми е къща?
-За кво ми е електричество?
-За кво са ми лампи?

Универсалния отговор, който ще да дадеш на всичките тия въпроси ще е и отговора на въпроса ти „За кво ми е смарт часовник“. Може ли да си живее пещерния човек без тия неща? Може, но те правят живота му много по-лесен. Обаче човека, който е живял 40 години в пещера няма как да ги оцени без сам да ги пробва с open mind. Надявам се да отговорих на въпроса ти.

В отговор на:


А така кажи им, че аз минавам за фанатично ябълско зомби тук и не ми вярват




Ми то нема как да ти поверват без сами да пробват с open mind. Аз също мразех Apple докато не бях принуден да правя едно мобилно приложение на xCode IDE, което върви само на Mac. След като приключих приложението не исках да се връщам на Linux, пък за Windows и дума да не става (не мога без bash).

Друг е въпроса че има и хора, дето гледат некви конспиративни теории и мразят M$, Apple и всички други корпорации. Имах един такъв приятел дето беше голем линуксаджия. Обаче последния път го срещнах като се разхождах в гората и той ми каза, че се преместил да живее там на палатка. Каза ми, че е спрял да работи, затворил си е банковата сметка и сега живее сред природата и не иска да се връща в злото общество.

В отговор на:


Ламби тея с часовниците де броят крачки са зле..



Ами явно това е друга разлика между БГ и УК. В UK всички имат или Apple Watch или Fitbit и всички спортуват.

В отговор на:

това със затварянето на пръстените е малоумно



Кое е малоумното в това да имаш нещо дето ти напомня да се упражняваш? Има статистики, че почти всички, които са си купили часовника са станали по-активни и спортуват повече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.