Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Линкове 2.5.нови  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано26.09.17 19:46



Продължение на:




Е ти Корпоративче бизнес идея за таланта ти!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Линкове 2.5.нови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.09.17 20:31



евала на дебелия, евала! гугъл маса ресърч потрошиха как да монетаризират без реклами, а ето че да си пехаде не става, да си дебела свиня трябва за да ти хрумне верния път!




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема по-добре това от рекламинови [re: rabin]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано26.09.17 21:53







Тема язък,таман реших че мониторци са пичове, те жертвинови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано26.09.17 23:14







Тема Re: Линкове 2.5.нови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.09.17 09:55



Виждам, че има отворена цяла тема за спортни лекари. А спортни лекари - няма.
От личен опит се убедих, че без хранителни добавки не става. Ако ще и да тренираш.
Ще споделя малко премеждия. Преди доста време една лекарка ме наплаши да не си играя без лекарски контрол с тия протеини, витамини и аминокиселини. В общи линии докторите са свикнали да забраняват всичко, различно от "пост и молитва". За най-сигурно и авторитетно. Та, прати ме в ИСУЛ, там уж имало лаборатория и лекари. Уж ги познавала лекарите, дето се занимават с тия неща.
Един ден си отделих да обикалям по мрачни лаборатории в ИСУЛ. Интересно ми стана, че самите лекари там не са наясно какво има и кой с какво се занимава. Накрая стана ясно, че такова нещо каквото търся - няма. Докторката направо си ме изгони, каза, че тук предписват лекарства за болни хора, а не за здрави. Няма да забрава с какво учудване ме гледаха, все едно, че на вратата седеше извънземно! Пратиха ме в комплекс Дианабад (абе по-точно ме разкараха да не ги занимавам с простотии).
Клиниката "Шойлев" я намерихме с таксиджията, в началото се зачудих дали да сляза въобще. Строят ново крило и е насред багери и строителни материали. Прие ме един от лекарите, предписващи добавки на спортистите. Беше много любезен, но не му се занимаваше много с мен. Друго ако не - поне намерих лекар, който компетентно ме успокои за "страшните" добавки. Просто цял живот с тия неща се занимава. Само че не ми предписа нещо конкретно. Не успях да го навия за повече внимание.
По стар БГ обичай сме свикнали да разбираме от всичко. Миналото лято си построих сам баня на вилата (разни там ВиК, токове, вентилация, хидроизолация, изкопни дейности, кофраж, бетон, гипсорактон, канализация и т.н. за нищо ги нямам!). С компютрите се оправям. След ядове с монтьори - свикнах да си ремонтирам и колата. Булсатаджии ми казаха, че не могат да инсталират чинии с мотор - и това се научих. В момента съм си проектирал процесорна системка за дооправяне на кусури на разни боклуци от магазина. Който има проточен бойлер - ще ме разбере!
Да ставам и доктор ми идва в повечко! Че и при грешка не е като да си смениш двигателя на колата.
Хора, моля препоръчайте лекар, който да е в час с тия добавки! Просто не е истина колко дни утрепах и резултат никакъв. А колко години тренировки без резултат - не ми се коментира.




Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Линкове 2.5.нови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.09.17 10:34



Към всички колеги, дядовци и лели...
Някакъв червей мутант ми е налазил тревичката около къщата. Нищо лошо не прави, само наднича през дувара и църка на умрело. Къв ми бил жипа, с кой съм живеел, кво ям, кво пия, кво тренирам...
От форум за магии препоръчаха да ръся със сяра. После пробвах светена вода. Дори черен пипер не помогна, само дето от него почна да реве още по - силно.
Да викам ходжа да чете, екзорсизъм да му правим?
Да отварям ли нова тема, ели ще помагате тук?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Линкове 2.5.нови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.09.17 11:33



И говорите така, все едно в днешни дни секс вече не съществува?
Не знам де сте ги търсили тия моми, но в нашия лагер женското отделение беше отделено зад мрежа с бодлива тел. И въобще не ни пускаха да се разхождаме извън лагера ако не сме на смяна. От 17 до 18 ч. беше позволено да се ходи до селския магазин и това е. Сутрин ни ритаха по вратите в 5 и нещо за първа смяна. Дори в казармата не са ме будили така, нито веднъж. Навън още тъмно, обличаш памуклийката и под строй в консервния завод! Дори по една консерва не даваха да се изнася, да не доведем строя до просешка тояга! Помияри! Помня основно че постоянно ми се спеше. Като се връщахме с автобусите имах чувството че се връщам от оня свят!




чети и дишай по-леко

Тема Re: Линкове 2.5.нови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано27.09.17 11:41



Какво ревеш, умирай, мама ти да еба проста.
По-голям боклук от теб не съм срещал.



Тема Re: Линкове 2.5.нови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано27.09.17 11:44



Rabin 21-05-13, 08:58, Banned
Седя и си мисля, а по едно време вече само си седя



чети и дишай по-леко

Тема Re: Линкове 2.5.нови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.09.17 11:52



И язе баннах един от админите им, дето банна мен.
Квит сме.
Пак си имам акаунт там, менека не могат да баннат.


Какво ревеш, умирай, мама ти да еба проста.
По-голям боклук от теб не съм срещал.

Деде, само се оплаквате и мрънкяте. Виж буля ти Гана все за това говори.
Та тизе чий го дириш тука, пак да питам...
Безполезна дедотия, дето всячески се стреми да очерни живота на мъжката част от населението, в най-уязвимите му и критични години. Че и женските страдат, косвено.
Като зараза сте! Да избиете всичко живо около вас, че да измрете и вие, като няма кой да ви изхранва после.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.