Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Проучване на stack-анови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.03.18 15:32



Един лизинг, една ипотека, и един потребителски бе меко!
ТРИ, дето нямат общо. Ей, няма са научите. Аларми та аларми!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано15.03.18 17:43



Сега друго се сетих - аз като кихам всеки месец ДДС и всяка година данък печалба, мога ли да си взема от НАП една служебна бележка че съм предприемач от сума ти години или това без спането до един не важи? Трябва ли някой истински предприемач като бай Рамбо да ми я завери тая бележка или трябва да ходя на медицински преглед че нямам следи от бич по гърба и това ме маркира като неропче?

чети и дишай по-леко



Тема Re: Проучване на stack-анови [re: Pechenia]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано15.03.18 17:53



не може, маминото налива и той по 60%+ данъци толко години, сега не дава нищо. требе да не внасяш нищо да си Предприемач. и да стачкуваш, но тва се подразбира за мрънкачите.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано15.03.18 19:37



Ех дееба, не е за всеки това предприемачество, сега съм гузен дето избивам ддс през фирмата, а истинските бизнесмени като бат Рамбо наливат яко...

чети и дишай по-леко



Тема Re: Проучване на stack-анови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.03.18 19:50



Не съм се натискал за Предприемач. Важно ми е да ми е лабаво, и да има някаква идея от бачкането. Берекет версин ако докарам същите доходи, ама със спане до обяд и моренце по 1 месец минимум.


Те ти пагон на старшинка, ако се сещаш що му казват път без изход. Туй е най-високия сержантски чин. За домашно ти оставям да помислиш каква е връзката с ропчетата без амбиции. Ако евентуално не си съгласен чакам за някое видно ропче да са го забелязали и да е станал човек с много бачкане овъртайм. Маймуните тъй станали хора, ама язе не вервам. По-скоро с много бачкане от човек става магаре. Музикантинът се запъна в дилемата, в тебе ми е надеждата!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Тема Re: Проучване на stack-анови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано15.03.18 19:55



Нямам много разходи, че да избивам от ДДС. Удоволствието от ходенето на работа отива на 300 лева минимум на месец, 2 чАса на ден отделно. Ако сметна и квартира почва да гони хилядарка. Туй от личните ти пари и време.
Почти наполовина на помощите на арабин у Германия.


Робовладелецът не го интересува как ще идваш до работа и кво ще ядеш. Туй си е за твоя сметка като пари и време. Един вид ропчетата му идват в някаква степен безплатни. Едно време са се юркали да ги ранят поят и топлят. Сега газиш в оризището и си плащаш за честта да дойдеш. Някои робовладелци искат и препоръки от предишни, дали си бил усмихнат у тръстиката.
В Кин Дза Дза трябваше да носят намордници, и да се радват.

Редактирано от rabin на 15.03.18 20:02.



Тема Re: Проучване на stack-анови [re: Pechenia]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано16.03.18 09:33



добре, аз сега не мога разбера - ако примерно, говорим напълно хипотетично, ми се плаща път, времето за път, и храна, независимо дали ида до офис де, требе ли ходя на протести? и, все още говорим хипотетично, ако аз вместо колата или селски транспорт избера колелото и върта по 50-на км на ден, преебан ли съм че не нанкам до обед да мога се блещя у мониторчето по нощите? нещо усещам че таа работа с животът е тук и сега! не я правя как требе деба, сигурно га мина 40+, а?

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: jeffty]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано16.03.18 10:09



Момче, ти на колко командировки си бил, колко акции си шортнал у тоя празен животец?

То познанието и достигането до ЕКЗОТИКАТА и спане до обяд ако беше по силите на секи плебей ехейииии

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано16.03.18 11:33



ако примерно, говорим напълно хипотетично, ми се плаща път, времето за път, и храна, независимо дали ида до офис де
Нормално е да ви плащат вредни за шарения поинт и малоумията на Били Б.
ТРИ мобилни ОС пусна, и трите мрътвородени. Уй-ндоус СЕ, Уй-ндоус mobile и Уй-ндоус phone. До квото се отърка и умира. Нокиа вече изрично казват "ама ние НЕ сме с Уй-ндоус".
По болниците най-малък наплив има за патологията, тия де се занимават с умрелите. Че и ваща работа. Тряя да ви излъжат някак.

Иначе яко е да ми разправяте за прелестите на ропския живот, давай все така. Току виж с послушничество, интриги и овъртайм се появил новия Стив Жобс.
И седене на един крак.

Редактирано от rabin на 16.03.18 11:38.



Тема Re: Проучване на stack-анови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано16.03.18 11:42



като стана на 40+, тогава че е благодат и че можем си нанкам до обед, че видиш ти.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.