Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Проучване на stack-анови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.03.18 18:49



Ся зоофилите ще ме дъвчат поне 2 месеца, ама ще ти го напиша кат за свирец.
Начи не е имало такъв случай досега в человеческата история, толкова свободно да имаш достъп до инфо и възможности. Толкова убедени ропчета също не е имало. Диалектика някаква. Туй да се зачукаш у кредити за 35 години напред щото като одрътееш няма да имаш таа възможност... Баба ми лека и пръст си е построила къщата с един златен наполеон, кеш.
Туй че нанкам до следобяд не значи, че не бачкам. Само че за разлика от преди бачкането ми прави кеф. Неска ми се рови митническо агентиране или както там се казва, утре ми се рови у сорсове, после ми се цапа монтьорлък, оня ден си сглобих втора ламбажийница.
Ропчето бачка квот му даде господаря. Имал съм колеги дето драпат за микромениджмънт, някой да им казва по часове и минути кво да праят. Съвсем буквално и без ирония.
Разделяме се на животински видове.

Мотивацията на ропчето се казва камшик. Синоними - лизинг, дето не е кредит, чанти за 7 бона, стол за 3 бона. Гюро вече се пофали с такъв.
Понеже попита.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 14.03.18 18:52.



Тема Re: Проучване на stack-анови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.03.18 19:07



"Туй че нанкам до следобяд не значи, че не бачкам"

Туй че чоплиш любимите си хобита докат си неплатен отпуск не значи че бачкаш.

Не ме питаш, ама понеже виждам че ги бъркаш понятията ти казвам :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.03.18 19:12



За баба ми бачкане беше копането с мотика.
За тебе бачкане е да се кьориш у 5 инчов дисплей.
Прав си, нямам общо с горните самобичувания.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.03.18 19:56



"За тебе бачкане е да се кьориш у 5 инчов дисплей"

Като размер най-ме кефи малкия айпад (7.9 инча), шедьовър. Айфон размера (стандартна шестица) е важен обаче и ми е първи таргет - добра имплементация трябва да може да бачка и на такова, няма фундаментална причина да не може освен предразсъдъци и инерция следствие от инцидентна сложност, ти нали си широкоскроен предприемач, защо такава липса на разбиране към откачените визионерчета като мене :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.03.18 20:03



Предприемач значи да има някаква полза от цялата работа, и да доождат парички.
От твойте падове файда няма. За коденето имам предвид.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.03.18 20:13



Добре, ама тогава начи и ти не си предприемач, нали?

Или и двамата сме предприемачи или и двамата не сме, кое е



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Проучване на stack-анови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.03.18 21:49



Не робувам на определения. Все ми е тая какъв съм. Разцепвам се от кеф, и работата не ми е на тръстика. Като бях ропче чаках петъка да отвържат синджира. Сега събота/неделя са ми най тегави, щото ми спъват работата.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.03.18 22:30



"и работата"

Ама нали трябваше да доождат парички за да е работа? Иначе е хоби, като плетенето и гоблените за собствена употреба, нали?



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: Проучване на stack-анови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.03.18 23:53



Фокусирал съм се в/у паричките. Идеята е чук, ако верно се отпушат нещата - ше ги печелим 2000 до обед!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: rabin]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано15.03.18 02:00



Ако си го направил това всичкото, Рабин-е, ще кажа, че си счупил матрицата. Обаче си ли? Знаеш че ентусиазма идва пръв с пристъп на нещо като адреналин и владее към месец-два. Особено като почваш за пръв път частен бизнес. Особено на старт-ъп.

И после трябва това чупене на матрицата да го задържиш, ако наистина си го направил. Познавам доста бизнесмени дето се обявяват че са счупили матрицата, имат пари в кеш флоу, но реално са някъде дълбоко заврени в самата матрица и реално пискат за собствен душевен комфорт - я бизнес-конкуренцията го е смачкала до едно магазинче, я жена му го държи под чехъл и му командва жалките приходи .... абе матричари яки.

Ти жена нямаш, а бизнес-гуруто ти е баба ти направила къща преди 50+ години с един наполеон (независимо че не е бил в обръщение вероятно). Ако е истина това, нямаш явна матрица. Освен да е в главата ти. Провери ли там?

Не виждам как лежейки на село си се измъкнал от матрицата/тръстика, и следваш светлият пример на баба си, обаче .... абе айде направи ди тези 2000+ до обяд, и гледай да не е е само за 1 обяд на месец .... капиш?

Quod licet Iovi, non licet bovi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.