Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема диплома за програмист? требе да е нещо китайсконови [re: LadyMorgana]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.03.18 05:50







Тема картинканови [re: Pechenia]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.03.18 07:45







Тема Re: Проучване на stack-анови [re: LadyMorgana]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.03.18 12:41



Гано, скоро ще достигна доходите си на ропче, дето е седяло на един крак по скумовете, и дето се е тъпкало по метрото като плъх. Разликата е че няма тъпи колеги с трижди по-тъпите им интриги, няма шефчета дето се правят на чорбаджии срещу подаяния, че и все недоволни.
Промяната да си гледаш кефа е огромна. Не всичко е свързано с хамстерската въртележка.
Може и да си завъдя собствени роби, ама аз свободата не я разбирам в чисто чалгарския й вид. Дося шефчетата ми драпаха за скъпи коли, някои от тях бяха и кокони дето си сменят часовника всеки ден. Не ми е това мечтата.

p.s. На "бежанците" клети дават по 1100 евро джобни, отделно дето ги топлят, ранят и поят. Че и интернет имат. Последните за благодарност колят и газят с камион на връх Коледа.
Тукашното ропче се тъпче за 500 лева или 4-5 пъти по-малко, в час пик, по 2 пъти на ден. И такива познавам, че и в събота ги юркат. И най-големия им страх е да не останат без колелце, дето да бягат в него.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 14.03.18 13:47.



Тема Re: Проучване на stack-анови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано14.03.18 14:56



Гано, скоро ще достигна доходите си на ропче

Първо опитай да изкараш каквито и да е доходи преди да даваш щедри обещания.

Урсула ТИР ерген село чекия


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: synergie]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.03.18 15:40



Недей така с правата лопата, още малко ще му кажеш че неплатения отпуск със спане до обед и предприемачеството немат абсолютно нищо общо и ще му срутиш напълно представите :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: synergie]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.03.18 15:41



Ами той е изкарал, вие пак не четете. Три платки или некви други железа на далавера, като сложиш и спестените шипинг разходи - удрят три стотака в зелено че и отгоре. Това си е почти четирицифрена заплата започваща с едно.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Проучване на stack-анови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.03.18 16:47



Eх ропчета...
Да оцелееш без колелце и еднокраков скум е невъзможно. Най-важното в света е чорбаджията да те похвали, и после да се качи в Мердедеса си. Не ме слушайте мен, едва оцелявам без кашлянията във врата у метрото сутрин.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.03.18 17:59



Абе Рамбич, нещо имам лек writers block с тъч идето сега чудейки се как да му имплементирам един протокол за идета (тва без майтап, има такова нещо - https://langserver.org).

Я ме мотивирай като ми разкажеш за поне един пич дето е станал бележит предприемач със спане до обяд? Да взема да пробвам утре, требе ли непременно да гледам филми с бой довечера или просто мое си легна и хоп - утре по обед съм бележит предприемач :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: Проучване на stack-анови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.03.18 18:12



Пръво ми дай пример за някое бележито ропче да са го забелязали, после съм язе.
От много работа не се става богат, става се гърбат! Чифчия - хаджия няма. Ако направиш невъзможното на работа - утре ще ти го включат у ежедневните задължения!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 14.03.18 18:14.



Тема Re: Проучване на stack-анови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано14.03.18 18:28



Ама ква работа? Предприемаческа мотивация ми дай, колко да си легна довечера та да съм напълно трансформиран утре по обед от лазещо ропче в оун бизнес тайкун?

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.