Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сериали Фев-2018нови  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано20.02.18 18:55



Много препоръчвам Altered Carbon - снощи финиширах последната серия. До голяма степен има усещането за 80+% идеи от Blade Runner + 1 крадена сцена от Star Wars "Empire Strikes Back", но като цяло доста интересно за гледане. Scifi полицейски трилър. Има нелоши бойни сцени.

Трейлър:



The Cloverfield Paradox - още не съм го почнал, но като чета, явно е вързан поне малко с Cloverfield и Cloverfield Lane, но тях не съм гледал също. Не изглежда зле.

Трейлър:



Тема Re: Сериали Фев-2018нови [re: OgnenDemon]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано20.02.18 19:00



Много са срали върху книгата с Altered Carbon, не че е лош сериала, ама дразни.

EOF


Тема Re: Сериали Фев-2018нови [re: gat3way]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано20.02.18 19:04



Може. Не съм я чел. Но пък сериала е супер-занимателен.



Тема Re: Сериали Фев-2018нови [re: OgnenDemon]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано20.02.18 19:29



The Cloverfield Paradox - още не съм го почнал, но като чета, явно е вързан поне малко с Cloverfield и Cloverfield Lane, но тях не съм гледал също. Не изглежда зле.
Пълна тъпня. 1% мисъл и 99 % кютеци. Добре, че има торенти, че не заслужават и цент тия дето ги бълват на поточна линия.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема колко сезона? ако планират повече от 2 ме губятнови [re: OgnenDemon]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано20.02.18 21:09







Тема Re: Сериали Фев-2018нови [re: gat3way]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано20.02.18 21:11



книгите за такеши се ми почваха некак тегаво, а накрая се завъртаха на бързи обороти



Тема Re: колко сезона? ако планират повече от 2 ме губятнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано20.02.18 21:50



2 със сигурност. Сериала завърши с отворен край. Да, дотук победиха лошковците, но пича ще продължи да маа гащи, щото имал още за вършене, абе чакайте сезон 2. За s3 незнам.



Тема Re: Сериали Фев-2018нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано20.02.18 22:43



Важното е бой и ебане да има :)

EOF


Тема westworld и Wayward Pinesнови [re: OgnenDemon]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано21.02.18 09:13



и двата ми направиха добро впечатление, западен свят е малко преплетен сюжетно, ама като цяло е добър, боровете има силен първи сезон, но препоръчвам втори изобщо да не се почва, аз го зарязах след първа серия.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Движа се със закъснение.нови [re: OgnenDemon]  
Автор Phillip (Трансмегист)
Публикувано21.02.18 12:49



Движа се със закъснение. Обикновено чакам да излязат читави версии на DVD/BluRay, да не ми се мотаят разни логота на канали по екрана.
Наскоро отхвърлих "Better call Saul", дори повече го харесах от "Brеaking bad". Сега буам "Фарго", по епизод по време на вечеря.
Каня се да подпуквам "True Detective".
За разпускане преговарям чат-пат "Дарма и Грег".
Сериали фантасмагорета не са ми много по вкуса, макар да уважавам фантастика и донякъде фентъзи.



~~~
«»


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.