Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: goat simulator RELOADEDнови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано24.01.18 20:58



Много чичковци и лели доождаха тука да се "подиграват", бидейки безпросветни. Давай в същия дух, довечерка да се пофалиш на горката ти жена, че си лафиш с кодерите.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: goat simulator RELOADEDнови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано24.01.18 21:05



Безпросветен си ти, понеже си прост и не уважаваш и цениш образованието.
И не си лафя с кодерите, ами ти се подигравам и те псувам. Няма за какво да се хваля на жена ми.
Имам лични приятели "кодери", и никога не съм смятал това, че си лафя с тях за особена привилегия, поне не и заради професията им, нито пък те са се пуйчили като теб. Просто ти си лайно.



Тема Re: goat simulator RELOADEDнови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано24.01.18 21:23



Ся бидейки заклет цъкаджия се подиграваш, пък ако прочетеш половин книжка за С не мога да си представя докъде ще ти поникне самочувствието.
Барем С знааш ли кво е, че като цяло и лафовете ни не вдяваш.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: goat simulator RELOADEDнови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано24.01.18 21:33



Абе я вземи да допишеш едни фичъри на гита, сега нали имаш много свободно време да се излежаваш.



Тема Re: goat simulator RELOADEDнови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано24.01.18 21:39



Няма време деде, в момента бачкам.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: goat simulator RELOADEDнови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано24.01.18 22:02



Не съм си и помислил, че ще отговориш нещо друго.
Но аз и не очаквам ти да дописваш фичъри на гит, или каквото и да е друго. Просто ти се подигравам на глупостите, дето ги ръсиш.

Като за начало си намери лекар, който да ти предпише протеини, че с тия фини тежести не можа да получиш резултат.



Тема Re: goat simulator RELOADEDнови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано24.01.18 22:13



E уж не те интересувало за мене, пък само за това пишеш. Има резултат, не безпокой са! Гит не ми е зор, ся друг софт ми е на главата.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: goat simulator RELOADEDнови [re: rabin]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано25.01.18 02:26



Хахаха рабине, искаш ли да те изчеткам малко - наскоро бях значи на някаква смешно-забавна конференция, където някакъв пич, кибер-секюрити експерт от Майкрософт се опитваше да обясни как ако още не са ви хакнали значи не знаете че са ви хакнали. Направо на глас си се изхилих че така става като ползваш бозави продукти, хаха.

Обаче стига четкане, да ти призная честно тебе не те виждам като админче, ако ще на убунту съвсем нейтив и джавичка отгоре. Склонни сте към проблеми просто, просто е заложено това. На такива като тебе трябва да ви слагат по един прЕятел с оня френския ник просто да не вземете да си вярвате излишно.

EOF


Тема Re: goat simulator RELOADEDнови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано25.01.18 10:01



Ти си като жена - за всичко и винаги имаш готов отговор, веднага се изплъзваш, и винаги си прав.



Тема Re: goat simulator RELOADEDнови [re: gat3way]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано25.01.18 10:38



E па над десет Линукса имам дето се виждат онлайн. Хакнат сървър нямам засега.
Съгласявам се, че гаранция няма. Нивгаш не е късно да станеш за резил. И пак да ти напомня, че не съм се цанил за админ. Издразниха ме колегите, че било много сложно админването, да сме ползвали PaaS поради което. Та, след 2 дни всичко им беше инсталнато на виртуалки, и поех по моя инициатива да ги поддържам. Зарад подобна на наща дедотия, дето мели кат развалена воденица. Има ора дето всичко им е мъчно, всичко им е сложно!

и винаги си прав.Тъй е, деде. Почваш да влизаш в час!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 25.01.18 10:42.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.