Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ябълката  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано21.01.18 13:00



Редактирано от Quai dOrsay на 21.01.18 13:01.



Тема Re: ябълкатанови [re: Quai dOrsay]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано21.01.18 16:37



Наскоро плямпахме по темата тука. В резюме:

Вярващите че ябъл са лоши педераси продължават да вярват че ябъл са лоши педераси.

Ябълските зомбита се хилим като гледаме как софт пач на пауър мениджмънт алгоритъм подобряващ значително работата на айфони с изпърдяни батерии до три модела назад е повод секви педераси да пискат като недоебани залупили маски на борци за свети правдини.

Нищо необичайно демек

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: ябълкатанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано21.01.18 18:20



Добре, ама е редно потребителите да бъдат предупреждавани, и да им се дава право на избор. При това трябва да им се дава право на повторен избор по всяко време. Т.е. след време ако решат да могат да го махнат тоя пач, или изобщо да не го инсталират, или да го инсталират когато те решат.



Тема Re: ябълкатанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано21.01.18 18:47



А колко по-екологичен би бил светът, ако им се сменяваха тия батерии само с отвертка и кунки ненаврени в гъзунки.
Ама нали китайски еднодневки и тълпи фенове...


Редактирано от rabin на 21.01.18 18:50.



Тема Re: ябълкатанови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано21.01.18 18:58



маминото, как дали те или аз че я сменя прави света по-екологичен бе чекиджия неграмотен



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: ябълкатанови [re: Quai dOrsay]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано21.01.18 19:10



"Добре, ама е редно потребителите да бъдат предупреждавани, и да им се дава право на избор"

Айде бе

Кой го казва това?

Да дават избор на кое краче на процесора къв импулс да ходи редно ли е? Щото става въпрос точно за това. Ако някой счита че това е добър бизнес модел - молим - милиардите чакат. Ябълките имат друг модел. Производителите на гъши пастет имат трети модел.

Най-големата опасност за демокрацията е израждането и в комунизъм понеже секи шаяк почва да си вре носъ насекъде и да претендира че му е свещено право. Мене ме дразнят ябълките че имат мек пиар по случая. Джобс щеше открито да псува на майка в тая ситуация напълно основателно, за пръв път отчитам дразнеща слабост на Кук спрямо него

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: ябълкатанови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано21.01.18 19:14



"А колко по-екологичен би бил светът"

Амамоуууу, трий бързо че мене ме е срам кат го чета тва! Неска екология ти в устата, утре кур! Тая пързалка е много стръмна, плюй в пазва и върти три пъти обратно на часовниковата че те изпуснахме на другия бряг!

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: ябълкатанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано21.01.18 19:19



Всъщност прав си. Който е имал глупостта да си купи айфон, си заслужава всичко останало.
Да дават избор на кое краче на процесора къв импулс да ходи редно ли е?
Изобщо не е така, но не ми се спори със зомби.



Тема Re: ябълкатанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано21.01.18 19:33



Ми бате, сега някви водевили с газовете на колите. Все с екология се оправдават.
Аз лично държа батерията на телефоня ми да се сменя. Може да се жертвам с някой вай-фон, временно, ама да ми го подарят. Пари за такова не давам!
Старата Нокия без фенерче смени 5-6 батерии, и още ми е любимият телефонец. На супер дупер смартфони се наядох! Ако се сменя батерията ще е малоумна ОС. Все някой се намери да се изсере на метеното, с разни "мъдри" приказки, че не било работа на юзера да знаа кво иска.

Софтуер писали да компенсира батерията, дето не се сменя... Бахти малоумията!

Редактирано от rabin на 21.01.18 19:36.



Тема Re: ябълкатанови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано21.01.18 19:36



Най-големата опасност за демокрацията е израждането и в комунизъм
не израждането, а еволюирането, и не опасност, а предначертание и съдба






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.