Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ето още един стартъпаджиянови  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано12.01.18 14:42




Дедо ламбо гледай и се учи как се прави - момчето е на 22, а ти вече миришеш на пръст, пък стартъп си тръгнал да правиш.
Даниел освен с програмиране, се занимава активно и със спорт. Години наред е тренирал гребане като е бил част от националния отбор и дори е участвал в световно първенство.
Виждаш ли, не става с фини тежести, трябва си гребане за да имаш резултат. И трябва да не си дърт като теб.
В свободното си време обича да се забавлява с приятелите си, да кара мотор и да танцува салса с половинката си.
Виждаш ли, не става да водиш мастия по чукарите, половинка трябва да имаш.

Иначе самото приложение не искам да коментирам. Стига ми, че щом отвориш сайта му, и приложението почва да се сваля само без да пита. Дотук приключих.
Освен че и като теория е булшит, поне в статията каквото пише.



Тема Re: Ето още един стартъпаджиянови [re: Quai dOrsay]  
Автор korporativaМодератор (цар и господар)
Публикувано12.01.18 16:16



https://www.blitz.bg/ikonomika/financial-timeselprom-troyan-e-pioner-vv-visokite-tekhnologii_news570886.html

А вие кво направихте??

--
return; return;


Тема Re: Ето още един стартъпаджиянови [re: Quai dOrsay]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано12.01.18 16:30



това за кой "цял свят" са го писали, че се използва? Да не светът от Чипърлянци читалището, до Телефонната палата на Гурко (където люпят стартъпите обичайно). Щото аз не съм в този целият свят и не му знам нещо световният софтуеър на гребеца, танцуващ салса.



Quod licet Iovi, non licet bovi

Тема Re: Ето още един стартъпаджиянови [re: Quai dOrsay]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано12.01.18 16:57





млад мъж

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Ето още един стартъпаджиянови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.01.18 19:33



Браво деде, обаждай са, не ни забравяй. Кат са загубиш за повече от 2 седмици и почвам да та мисля дан си изтропал сандалете!
Иначе тоя софт е мега простотия, не вярвам да е платен. Дори не си направих труда да чета статията.
Премете ли сървърното? Мисля те да не те уволнят, че после кой ще те вземе да му чистиш...

Не ме мисли, оправям се добре, мога много неща. Не само да дебна да не наспамят шефа, и да вардя за прах.
Уй-ндоусчета карат ли те да инсталираш? Обясняваш ли на другите баби какво е поща и как се яде?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 12.01.18 19:44.



Тема Re: Ето още един стартъпаджиянови [re: korporativa]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано13.01.18 04:16



Хохохохо Мондешки, Прас и квантовата физика, гордея се като българин :) Как го казаха умните глави, киберфизичните системи контролират физичните процеси. Яко. Рабин консултант.

EOF


Тема хахахаххаанови [re: jeffty]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано13.01.18 08:50



скоро да очакваме "млад мъж на 72"




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема ми млад, масово до над 40 живеят при мама и татенови [re: jeffty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано13.01.18 13:19







Тема Re: Ето още един стартъпаджиянови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано14.01.18 01:59



Абе не знам кой тропа сандали, аз нося само маркови и скъпи обувки. Не си падам по сандали.

Ти ако си следил за спам на шефа си и сега се чувстваш свободен, разбирам те.
Знам че можеш много. То не бяха мастии по чукарите, приятелки ти събираха багажа, тренираше с фини тежести...
Ама нещо нямаш резултат.



Тема уау, маркови и скъпинови [re: Quai dOrsay]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.01.18 10:20








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.