Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема По стъпките на великитенови  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано10.01.18 13:56



Веднага ще ти отговоря - аз продуктите на bTV Media Group НЕ гледам. Ама изобщо. Нито една от телевизиите им, нито едно от предаванията им. При това от доста време. Какво да направя обаче, когато майка ми се чучне пред поредния "шедьовър" на турската кинематография и тъй като недочува, телевизора е доста усилен. Искам, неискам - чувам, чат пат и виждам. Не мога да забраня на майка си да гледа тия боклуци. Не, че не съм опитвал, просто не става. За хората от третата възсраст тази телевизия е едно от малкото останали развлечения. Колкото и да не ми е приятно, не мога да я лиша от това и удоволствие. Ето за това аз съм запознат с предаванията, рекламите и политиката на тази отвратителна, непочтена, некоректна, манипулираща и откровено просташка медиа. Визирам всичките им канали.




Трудно е да се опишат всички шедьоври тук, но ще опитам поне главните:
1) Маминото уж не гледа bTV, ама "чувам, чат пат и виждам". Тук дилемата е дали няма пари за втори телевизор, дали няма втора стая или просто късно вечер кръчмата в село не работи
2) Маминото на достолепна възраст живее ... с мама. Изненади няма.
3) Маминото вечер си седи в къщи на село, на достолепна възраст. Изненади пак няма.
4) Маминото не може да забрани нещо на мама. Дали е странно, но пак не съм изненадан. Все пак живее при мама, не може да се прави на шефче.
5) Майката на великия високоплатен ИТ спец останала с едно единствено развлечение - телевизията. Явно и спеца останал със същото.

чети и дишай по-леко

Тема Re: По стъпките на великитенови [re: Pechenia]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано10.01.18 14:02



маминото само е благодарил на Wanderer за този полезен пост. негавата драма си я споделя тук той.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: По стъпките на великитенови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.01.18 16:06



Кис кис, от 9-ти клас живея сам. После 2 пъти смених и града. Майка ми я виждах по-рядко отколкото летището на Франкфурт.
п.с. Допринесох за фалирането на собственика на оня малоумен форум. Такава антиреклама им направих, че свят им се изви. Николай си продаде бизнеса на Боян.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 10.01.18 16:11.



Тема Re: По стъпките на великитенови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано10.01.18 16:38



хахахаха браво маминото, ти си strong woman евала пу пу пу ахахахахахахаха как подскача веднага



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: По стъпките на великитенови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано10.01.18 16:58



Специалистче е той по доносите и оплюването, и сам се хвали. Сам живее от 9-ти клас ама от една бригада пълни гащите...



чети и дишай по-леко

Тема Re: По стъпките на великитенови [re: Pechenia]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.01.18 17:06



Бригадата е тъпня. Казармата е тъпня. Няма пълнене на гащи, ама няма и сми. Сал бесната дедотия се кефи някой охлюв да ги мачка.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: По стъпките на великите [re: Pechenia]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано10.01.18 17:10



да бе, и после вика докато бех казарма живееме с онаа де ма напъди при мами, но ОТ 9-ТИ КЛАС САМ ЖИВЕЕ БЕ, strong woman



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: По стъпките на великитенови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано10.01.18 17:15



Не е верно меко, много след казармата беше, и не ме е пъдила. Не и изтърпях чантилъците, и си дигнах чукалата.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: По стъпките на великитенови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано10.01.18 17:17



е така де, казармата па живееше сам, и не е верно, викна една приятелка ти прибере багажите, strong woman



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: По стъпките на великитенови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано10.01.18 17:20



Е той и багажите сам си изнася... упс, това с жокера "помощ от приятелка". То нормално де, може ли с фини тежести да докараш резултати от фитнес, а без резултати и една мастия не можеш да изкараш както трябва по чукарите...

чети и дишай по-леко




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.