Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: по тематикатанови [re: ThunderFuck]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано22.12.17 13:56



че дебъга на джаваскрипт(не е джава, рамбич, друго е) мисля и преди си работеше през студиото.

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: по тематикатанови [re: chupac]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано22.12.17 20:32



е това с ъпдейтите наистина е малоумно.

Напротив, предимство е.

Винаги има бъгове, за които трябват фиксове. И/или подобрения в скоростта на най-различни неща.
Идеален софтуер няма, и няма и да има! Винаги има накъде повече, по-нагоре и по-добре, еле пък при софтуер за правене на софтуер.


Редактирано от Naki на 22.12.17 20:33.



Тема Re: по тематикатанови [re: jeffty]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано23.12.17 04:32



Може ли да кажеш една причина да се ползва Монго в нещо реално? Не казвам, че няма, сигурно има, но аз не я знам.



Каквито и бенефити да даваше носкл преди 4-5 години, те отдавна са история. Релационните бази вече са сравними по скорост с него, но ако някой толкова пък е закъсал за скорост - има клауд сървиси, които никога няма да бъдат бити по производителност. Постгре и Мускл вече поддържат и JSON полета. Въпрос на време е да бъдат напъхани в репотата на големите линукс дистрибуции и Монго и Бонго да станат безпредметни.



Тема Re: по тематикатанови [re: croesus]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано23.12.17 12:04



Релационните бази вече са сравними по скорост с него

е ти тук вече нещо ме съмняваш, че разбираш точно материята. една причина за мен е ако целия ми обект е json. не ми се налага да събирам колони, форматирам, сериализирам, че пращам. като цяло поста ти е малко тип маминото - не го разбирам тва, но баси тъпотията.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: по тематикатанови [re: chupac]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано23.12.17 12:33



(не е джава, рамбич, друго е) Вие сте добри другарчета съпортърчета, да ми отворите очите за техническата част. Давайте в тоя дух, имате напредък, шефчето ви може да ви забележи някой ден. Ама иска упоритост и себеотдаденост, и хиляди ощастливени клиенти! Хиляди и хиляди Скумове, с гръб към стената, на един крак, и с вдигнати ръце. Имаше една тъпа реклама как успяващите бачкали овъртайм по нощите. Давай в тоя дух, и утре да ми рапортуваш някой друг новонаучен елементарен общоизвестен факт.

@Meкото: не го разбирам тва, но баси тъпотията.
Що бе, изказвам се само за неща които съм пробвал. Само Били Белезниците още не мога да изгоня съвсем нацяло от спалнята, ама съм оптимист. Книгата ми чака за печат, само да намеря рекламата с Ония белезници...

тоя па гражданин, дебъгва.
Ща наковладя при службите за дискриминация . И селяните дебъгват!

Редактирано от rabin на 23.12.17 12:39.



Тема Re: по тематикатанови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано23.12.17 15:33



Ща наковладя

знаем те, че си мамина порта, неведнъж си го доказал



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: по тематикатанови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано23.12.17 15:42



"Само Били Белезниците още не мога да изгоня съвсем нацяло от спалнята, ама съм оптимист"

Е що ти е толко трудно? Аз една петдоларова пингвинска виртуалка не мога да я изгърча да клекне а рънвам един куп неща и я контролирам през джаваскрипт веб апп от айфона - е



Ти си малко като циганска булка - ревеш че Асан те побийва ама си ползваш уиндоусчето :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: по тематикатанови [re: jeffty]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано23.12.17 16:00



Рамбо си е потомствен комуняга, за него доноса е начин на живот.

чети и дишай по-леко



Тема Re: по тематикатанови [re: jeffty]  
Автор ThunderFuck (войвода)
Публикувано23.12.17 16:59



Много тъпо ако ползваш сървъра да ти взима директно жсон-а от базата и да го дава на клиента. Като трябва да направиш някъв репорт или по-сложна проекция ще се видиш в чудо. Ама ти си знаеш, голямо момче си и имаш опънсорс библиотека от която правиш пари, ще се оправиш.



Тема Re: по тематикатанови [re: chupac]  
Автор ThunderFuck (войвода)
Публикувано23.12.17 17:00



Аз си слагам брейкпойнта в хром, то забива в дебъг цялото студио. Това от няколко ъпдейта на Visual Studio 2017 e така, пълеж ужас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.