Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Интересна книжка за Атаринови  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано29.09.17 18:56



Тия копеленца дизайнерите и аниматорите значи гледай кви неща имат в нашата офисна библиотека:



А ние само някви стандартни скуки за операционни системи и кодене, дето даже не са нови. Днеска случайно минах през техния етаж и гледам етажерки, преглеждам заглавията и кво да вида - книжки за стил и рисуване от една камара филми, вегнага мернах Моана и разни други известни анимации, комикс-стил, алабала. Викам си аз ли ша сам баламата дето само документации да чете. Вегнага гепих Атари книжлето и сега ми е на бюрото, може да го замъкна в нас да го предледам на спокойствие вечерта.

Прегледах книжлето набързо - изглежда интересно доста, има бая неща дето не съм виждал никъде, като оригинални картини за опаковки за игри в няколко версии от различни художници, правени за портовете на разните платформи.

За който му е приятен ретро-гейминга и обича дизайн и графика - препоръчвам.



Тема Re: Интересна книжка за Атари [re: OgnenDemon]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано30.09.17 00:12



Sorry! Books on Google Play is not available in your country yet.
We're working to bring the content you love to more countries as quickly as possible.
Please check back again soon.

Мързи ме сега да търся прокси.



Тема Имам си.нови [re: OgnenDemon]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано01.10.17 10:36



Книжката не се предлага от Гуги за България. Ето я в Амазон:



Аз пък в моето скромно вехтошарско музейче си имам: , напълно работещ. С дойче-говоряща ОС е, ама не ми се преинсталира.
При това ми е подарен от приятел, който го е ползвал много години, а не е лесно закупен за жълти стотинки през еБей или сайтове за търговия с вехтории.
Пример от еБей: , за некакви си около 60 дундекса без доставката.

~~~
Малко почивка на сигнатурата.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.