Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Споделено - Дедо ви ламбо завел козичката на моренови  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано18.09.17 00:04



Завел дедо ви ламбо козичката на море с Жип, забележете просташкия селски израз.
Не пропуска да напише Жип, и не пропуска да напише как много го мързи.
И, ако дедо ви ламбо беше нормален човек, можеше да се очаква, че като е отишъл на море с женско и е поолабил жилата, може мааалко да се е поотпуснал, да е поомекнал, да е по-благ и сговорчив. Дето се вика, да е вкусил от сладостите на живота и да е една идея по- толерантен.
Нищо подобно. Едва изтраял няколко дни, понеже беше казал тук, че ще ходи някъде и за по-достоверно не писа тук ден-два, и дедо ви ламбо се появи с още по-лют пост заклеймяващ неговите омразници - МС.
По-кисел отвсякога, дедо ламбо не пропусна да отбележи колко е зъл и как му наднича под възглавницата добрия чичко Били.

Е, какво да се прави, знаем си го наш дедо ламбо, известен още и като рамбо-младежа.



Тема Re: Споделено - Дедо ви ламбо завел козичката на моренови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано18.09.17 00:46



Дето се вика, да е вкусил от сладостите на живота и да е една идея по- толерантен.
Тая толерастия да си я вреш дето слънце не изгрява. Да беше учил, да не скимтеше, че си дискриминиран.
Едва изтраял няколко дни, понеже беше казал тук, че ще ходи някъде и за по-достоверно не писа тук ден-два
Още не съм разтребил багажа от морето, да Споделя ако искаш? С фото и видео, и нотариус ще ти доведа. Много ме е грижа бесната дедотия да не се съмнява!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Споделено - Дедо ви ламбо завел козичката на моренови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано19.09.17 17:21



Тая толерастия да си я вреш дето слънце не изгрява. Да беше учил, да не скимтеше, че си дискриминиран.
Само ти си този, който реве постоянно, че е дискриминиран. Но то е характерно за теб да се опитваш да идентифицираш другите със собствените си проблеми.
Кой постоянно реве срещу добрия чичко Били и срещу отхапаната ябълка?


Още не съм разтребил багажа от морето, да Споделя ако искаш? С фото и видео, и нотариус ще ти доведа. Много ме е грижа бесната дедотия да не се съмнява!

Виждам, че те влече да Споделяш, хайде кажи го, виждам, че го желаеш.



Тема Re: Споделено - Дедо ви ламбо завел козичката на моренови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.09.17 17:52



Само ти си този, който реве постоянно, че е дискриминиран. Но то е характерно за теб да се опитваш да идентифицираш другите със собствените си проблеми.
Кой постоянно реве срещу добрия чичко Били и срещу отхапаната ябълка?

Овцете си искат някой да ги подстригва. Разбирам такива като тебе, ама не съм от тях. Нямате какво да криете, нямате какво да покажете, ропчета без амбиции. В Уй-н 11 добричкия Били ще ви направи пробация, щото може някой терорист да е зад монитора. Всеки делничен ден да посещавате посочен от Били Белезниците линк, и да лайквате и да гледате реклами.

Виждам, че те влече да Споделяш, хайде кажи го, виждам, че го желаеш.

Майка ти го желае, не аз.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Споделено - Дедо ви ламбо завел козичката на моренови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано19.09.17 19:30



Всеки делничен ден да посещавате посочен от Били Белезниците линк, и да лайквате и да гледате реклами.
Куку!



Реклами може да гледаш само ти, и то само за фини тежести и за протеини и аминокиселини, задължително предписани от лекар.

Редактирано от Quai dOrsay на 19.09.17 19:31.



Тема Re: Споделено - Дедо ви ламбо завел козичката на море [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.09.17 20:14



Много ми харесва как ви влизат лафовете ми. Вътрешно. Вече да сте ме лайкнали 1000 пъти, ако имах Гейбук (тоя анонимния не се брои).

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Споделено - Дедо ви ламбо завел козичката на моренови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано19.09.17 20:38



ако имах Гейбук (тоя анонимния не се брои).
Няма такова положение. Няма малко бременна жена. Няма само малко, само главичката. Влязло ли ти е - влязло ти е. Щом имаш фейсбук, значи имаш. Пък дали е анонимен, няма значение. А и доколкото знам не се допуска анонимност. Все пак не съм напълно сигурен, тъй като аз нямам фейсбук акаунт.
Просто не ползвам за разлика от теб.



Тема Re: Споделено - Дедо ви ламбо завел козичката на моренови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано19.09.17 21:12



А и доколкото знам не се допуска анонимност.
Kис кис, оня ден Гейфодя го изцепи тава, сега и дедо Цък! Едното чифтокопитно като тръгне и останалите по него!
Абе скоро ще се разделяме на 2 отделни еволюционни вида. Рекламо сапиенси и хомо сапиенси.
Язе пръв ще напрая партия - такива като вазе да не могат да гласуват!
Никва толерантност за зомбитата!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Споделено - Дедо ви ламбо завел козичката на моренови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано23.09.17 09:02



Язе пръв ще напрая партия - такива като вазе да не могат да гласуват!
Абе ти счупи тъпомера - възмущаваш се, че аз съм искал да се върне задължителната казарма за младежите, а ти искаш да отнемаш насилствено основни човешки права като правото на гласуване за онези, които не ти харесват или които очакваш да гласуват не както на теб ти се иска. Ето ти диктатура. Пък уж много си се загрижил за правата и времето на децата на комшиите да не ходят в казарма, понеже ти нямаш свое дете.
Направо да викат мангалите да гласуват срещу кЧичко Бил те възмущава



Тема Re: Споделено - Дедо ви ламбо завел козичката на моренови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано23.09.17 09:28



Кви човешки права бе деде, па вие ора ли сте? Рекламна брошура вместо мозък, и преработка на храна, туй ви е каузата в животеца без амбиции. И да, възпроизвеждате се успешно, иначе няшаше да си говорим с теб.
Отделен бранч в еволюцията сте, и е време да ви спрем издръжката.

Като гледам и тебе казармата къв те е направила мъж - кат лайно на дъжд! Цял живот наведена глава и задвратници, на туй са ви научили вътре, на цената на 3-4 изгубени години, в самия старт на самостоятелния живот.
От чиста злоба искате и другите да са набутани. Ама пропускаш, че мислещия младеж вместо да емигрира в София ще емигрира в Берлин да речем, вместо да човърка кенефи за ваше удовлетворение, и да не може да си намери работа преди това. Шефчетата много не харесват идеята да пазят място на стажант в професията.

Редактирано от rabin на 23.09.17 09:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.