Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: хохохонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано08.09.17 10:20



Дедо ламбо, преди да коментираш възрастта на другите юзери, особено, когато става въпрос за дама, би следвало най-малкото първо ти да кажеш на каква възраст си. И дори тогава е пак проява на много лошо възпитание и нетактичност да го правиш.

Всички други остаряха, само ти си остана млад, дедо ламбо. В мечтите си и в сънищата сигурно.

Напротив, в момента правя ени от най-големите промени. Ври и кипи покрай менека.
Но не пропусна да споделиш все пак, нали?


Да не се окаже после, че нямаш резултат?

Редактирано от Quai dOrsay на 08.09.17 10:25.



Тема Re: хохохонови [re: Quai dOrsay]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано08.09.17 10:25



маминту е изправен пред ГОЛЕМИ житейски промени сега не го закачай че има много ГОЛЕМ СТРЕС отново. нема такава принцеса просто не е истина



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: хохохонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.09.17 11:17



Aбе попитА ме веднъж що не купувам маркови дреи като имам пари. Не ми се търси цитат, че не заслужаваш. Забравил си, старост - нерадост!
Две години редовна служба и три месеца задръжка, ако не са записали нещо да учат, не година и половина, дедо ламбо. Пичка ти лелина! Уж разправяш, че си ходил по света и си видял кое как е, но нищо не си видял, и нищо не си разбрал. Такива като теб все по чуждото въздишат, и все на село си стоят.

Язе няма и 5 месеца бях войник. Останалото до 6-те месеца само отпуски.
Каракачанов иска 6 месеца служба. И туй е много. Знам, че дедотията са ви гърчили по 2 г. и 3 м. Дядо ми е служил ТРИ години.
Да речем 40 дни военно обучение има някакъв резон, толкова като искате да има наборна армия. Да постреляш, да фрълиш прословутата ЕНА граната, да научиш малко Устав. Да няма стари и новобранци. Оттам нататика е губене на време.
Тъй и не каза на кво те научиха у таа казарма, освен кенефите и вапцането. Туй ли те напраи мъж, кат лайно на дъжд!

Кво толкова против селото имаш? В София като си доождам и паркирам жипарата дето с колите не могат да влязат. Голям престиж, няма що! Мръсни улици, кучкарник, мангали...

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: хохохонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.09.17 11:27



Беден Минго не е дама точно. Кифла, чантия е по-близо до истината.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: хохохонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано08.09.17 12:10



А така, гърч искам!


И стрес.



Тема Re: хохохонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано08.09.17 12:11



Не видях на 60 и колко години си.

А за фламингото, не я познавам, но това, че ти си невъзпитан е очевадно.

Редактирано от Quai dOrsay на 08.09.17 12:14.



Тема Re: Не би трябвало да ти е трудно.нови [re: zaphod]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано08.09.17 13:14



Къде си дал такава задача? В друг форум в дира или в някакъв съвсем друг фирум?
В дира не виждам нищо такова нито във физика, нито в математика.



Тема Re: Програмистътнови [re: ThunderFuck]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано08.09.17 14:02



добре, добре, изведнъж клубът се подмлади с 4-5 години.

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: хохохонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано08.09.17 14:03



Няма гърч. Баш рахат съм си!
И да, с претенциозни МИЛФ-ове стари моми гонещи четиридесетака съм много, много невъзпитан.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: хохохонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано08.09.17 16:31



Ти не знаеш какво означава абревиатурата MILF - Mother I'd Like to Fuck, иначе нямаше да употребиш тази дума в този контекст.


Деде, ти си невъзпитан изначално, остави старите моми. Когато един човек е възпитан, той не проявява възпитанието си избирателно. Защото най-малкото това също е проява на невъзпитание. Но с майка курва не може да се очаква възпитание.
Ти самият си дядо стар ерген, на какво отгоре се пуйчиш на възрастта на жената, само защото не ти цепи басма и ти отговаря подобаващо? Типично като за теб, като нямаш за какво да се хванеш, обвиняваш човека отсреща, че е стар. По-тъпо от това няма накъде.

Гледай си там козичките и си трай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.