Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: хохохонови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано07.09.17 18:09



Продажбите на ябълките в БГ вероятно са неразличими от абсцисата на големата ябълска графика.

Не може да правиш изводи за световна компания с двеста мелеарда кеш на 'база' че Пенчо от Хайредин си фантазира че като има айфон на изплащане и е 'цар' :)

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: хохохонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано07.09.17 18:20



дебил, имбецил, рабин...
Питам аз, ти с кое право искаш да вземаш решение за децата на комшиите, след като ти самият ни имаш жена, ни дете. Кой те е питал тебе, дърт пръч безполезен?

Той ме бил хранел, това са твои сънища, откачен дядка, който се занимава с лампи, хем без да разбира от тях.
За if ще ми говори. Путьо нещастен. Прилагай го тоя if на лампите си. Тъпанар селски, ни чужди езици знае, дори българския ти е диалектен, кози ебе, пълно говедо.



Тема Re: хохохонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.09.17 18:26



Деде, на кво те научи таа казарма освен миене на кенефи? Какво толкова намирате в нея, че гласувате като овцете?
Едничка файда имат бесните шапки вътре, че са на сравнително платена служба почти без работа и много привилегии и ранно пенсиониране. Крадненето отделно.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: хохохонови [re: Quai dOrsay]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано07.09.17 18:38



маминту немат военен у рода си - само курви



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: хохохонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано07.09.17 18:40



Научих като видя боклук като теб, да му шибна един между очите.

Редактирано от Quai dOrsay на 07.09.17 18:54.



Тема Re: Програмистътнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано07.09.17 19:14



Може и да е Силистра, Лом, Луковит, Любимец, Гоце Делчев и т.н. Простотията няма конкретно гражданство и националност. Даеба боклука му смотан. Не мога да разбера що тая тъпа путка се мисли за нещо повече от някой зидаро-мазач или кофражист.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.


Тема Re: Програмистътнови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано07.09.17 19:18



така поставено групите са 3 - тия де си ги изброил са свързани.

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: хохохонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано07.09.17 19:43



Научих като видя боклук като теб, да му шибна един между очите.

Дедотийо, задклавиатурни нинджи като тебе бол!
Начи искате казарма!
Искате униформи в училище.

Лично ме питА като имам пари що нямам Прада.
Подскочи, че като връша твоята работа между другото - значи съм ти изял ляба. Предполагам искаш "работа за всички" като по соца. То и ся работодателите се избиват за читави кадри, ама такива като тебе все по соца въздишат как имало за всички гърч и беднотор почти по равно.

Ергенски данък и безплатните едномесечни бригади ще поискате ли? Имало е върховната наглост да ги карат да си доплащат бригадата, щото не си искарали за манджа!

Наистина има политиквеници да ви уйдисват на простотиите, като Каракачанов за казармата.
На кво те научиха вътре, бе задклавиатурен лумпенизиран нинджа, че си се загрижил за възпитанието на "подрастващите"?
Не е ли чиста проба ЗЛОБА да им го врънеш на децата, щото тебе са те гърчили 2 години и задръжки??? Кво са ти направили чуждите деца, че искаш да им утрепеш година и половина като включим че си твърдо безработен преди служба? Да фрълят ЕНА граната и да гръмнат 36 патрона ли те напраи на мъж, ели вапцането на бордюрите?
Макя ви деба и дрътофелници, зарад вас сме на гъза на Европа и подир част от третия свят. За всички останали народи - може, все зарад омирисани дрътелници като вазе - за назе все не може!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 07.09.17 19:45.



Тема Re: Програмистътнови [re: jeffty]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано07.09.17 21:02



Кой е синдромът на Евлампи? Ако е елитарност, да, страдам от него.



Тема Re: Програмистътнови [re: Beco_]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано07.09.17 21:09



Столицата, селянино, Столицата. Като Столицата ти дойде на гости и си общува с теб, лягаш на пода и се правиш на килим, по който Столицата да мине, а не ръсиш слама и не оставяш кални следи след теб, независимо колко кал има в ежедневието и в селската ти клета душа. Крайно време е да престанеш да си търкаш четината в токчетата ми, било то и само под формата на разгащено виртуално мнение.

Идън Фламинго - лютеница нюз




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.