Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 09.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Програмистътнови [re: Eden Flamingo]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.09.17 18:56



Ф тая държава мельонери сме само селяните. Другото е чиста проба пролетариат.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 05.09.17 19:49.



Тема Re: Програмистътнови [re: synergie]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано05.09.17 20:59



сус, бе маскара.

Менека никой не може да ме банне!


Тема Re: Програмистътнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано05.09.17 21:02



Извинявай, че чак ся ти одговарям путко тъпа, ама имах по-важни задачи - цепих дърва, чистих градината, консервирахме доматен сок (мноо върви с вотка) и прочие ежедневни тривиалности.

Ас многу пъти съм казвал путко тъпа, че нямам нищо против селяните (щото кво напротив мой да имам срещу себе си като един скромен високочел интелигент-дауншифтър), ама мразим до дъното на душата си селендури като теб путко тъпа от Павликени, Айтос и прочие дето се си мечтаят за измит кур. Я кажи ся ма, ква приторка към модно списание са чете на плажа туй лято? За вълка от Уолстрийт вече разбрахме.


... for a brief moment it seemed that rock 'n roll would inherit the earth.

Редактирано от Beco_ на 05.09.17 21:07.



Тема Re: хохохонови [re: zaphod]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано06.09.17 10:49



Даже и дедо ламбо ли?


Искаш да кажеш, че на живо всички са много лицемерни може би?



Тема Re: хохохонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.09.17 13:27



Kъм бесна дедотия дето с гласуването си реве за казарма - няма как да съм приятен.

@Бате Г.Св., целия Епъл е една реклама. Все едно да ме питаш къде има вода в снежна топка.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: хохохонови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано06.09.17 17:10



Общи приказки. Ето аз ти давам един пример - primesense, тея са направили първия кинект за микрософт и после ябълките ги купуват за триста мелеона. Тоест поне една доказана техничарска фирма е част от ябълките.

Ако не моеш да назовеш поне един бележит рекламаджия/фирма дето бачка за тях начи си пълен въздух под налягане



I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: хохохонови [re: evlampi_popdimitrov]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.09.17 19:09



Какво да назовавам, те си имат рекламен отдел дето е в пъти по-голям от техническия. Що им е външна фирма?
Ако не си виждал рекламите им значи живееш на друга планета. Едни от най-досадните са, и в стил Беден Минго. Айфон е станал символ "на гол корем - жиесем".

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: хохохонови [re: rabin]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано06.09.17 19:59



"Ако не си виждал рекламите им значи живееш на друга планета"

Не съм (или поне не съм обърнал внимание), разкажи за тея дето най- са те впечатлили



Сериозно, не мога да се сетя за ябълска реклама. Сещам се за една на таблети. Йога май нещо беха. Доста зомбиращо я бяха докарали, сигурно добре ги продават на офцете, а

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna

Тема Re: хохохонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано06.09.17 20:10



Че ти и преди това си беше неприятен, и не само аз съм на това мнение.
А дедо ламбо, ти дето ревеш за свобода, трябва да знаеш, че всеки има право на лично мнение, и това, че моето мнение по даден въпрос не ти харесва не е основание да подскачаш като див петел.
Ако живеехме във времената, когато споровете са се решавали с дуели, сигурно щеше да ми хвърлиш ръкавицата, ама всъщност като се замисля, може и да те дострашее, понеже две години тренираш с фини тежести, и все нямаш резултат.





Тема Re: хохохонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.09.17 21:28



че всеки има право на лично мнение, и това, че моето мнение по даден въпрос не ти харесва не е основание да подскачаш като див петел.
Личното ти мнение не трябва да засяга живота на други, пък теб да не те засяга. Примерно язе искам на лумпенизирани дядки като тебе да се вземе правото на гласуване, ама мен няма кой да послуша, хем с това ще изритаме муцуните дето са по 5 мандата у парламента.
Такива като вас са огромен електорат и като нищо ще върнат закона за чистене на кенефи и вапцане с горело масло. У казармата на друго не учат.
Лошото е, че дядки като тебе са много, и политиците се стараят да им угаждат.
И това с казармата го правите от чиста ЗЛОБА. Да има и друг прецакан да мие кенефи и копа градинки с тъпа мотика, да не сте само вие. Единствената файда от казармата е за бесните фуражки дето си клатят мъдурите по цял ден на заплата, и краднат бензин.

@Бате Г.Св., ми ако не си бях турил адблокер поне една реклама за Вайфон на кредит щеше да ми боде очите.
Иначе Йогичката я взех на по-малко от половин цена, и я ползвам основно за навигация. Чат пат от Йогата пцуем мекото като съм по хотели. Страхотна придобивка за никакви пари! Даже пета версия андроид ъпгрейднах, дето все ми се лендзеше, че съм неможел. И не ми искат по 30 $ за кабел, щото нищо Епълско не е съвместимо, дори блутута им не работи с другите марки.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.