Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: И така, новите хитове на бай ламбонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.08.17 11:36



Все ебеш и все ебан одиш! Няма ли бабки покрай тебе да им се перчиш как си бил над пагона, бидейки прост киртак - гошак? Най - тъпите комплексари реват за казарма, щото като бил старо куче изяждал вафлите на новобранците. На голяма част от самонареклите се мъже туй ви остава за цял живот. Връх, апотеоз и постижение в живота! Все за него говорите, все него търсите. Господ ви дал свободна воля, вие търсите все роб на някого да ставате. И туй ви направило мъже, ви еба в боклуците! Що не стана бесен шапкар, и сега има хиляди работни места незаети, ми се грижиш за "възмъжаването" на чуждите деца?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: И така, новите хитове на бай ламбонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано27.08.17 11:50



Все ебеш и все ебан одиш!
Ама ти си бил страшен, бе!
Тия лафове от времето на баба ми, в казармата докато чистеше кенефа с карфица ли ги научи?
Няма ли бабки покрай тебе да им се перчиш как си бил над пагона
Съжалявам, но не мога да ти помогна в геронтофилското ти влечение. Все пак да не забравяме, че ти си един дърт фантазьор, който се опитва да представи своя измислен образ по форумите като млад и образован и преуспял мъж, а всъщност е стар, беден, прост и необразован селянин, при това самотен. Криейки се зад привидната анонимност, лесно е да лъжеш, но е трудно да накараш някого да ти повярва.



Тема Re: И така, новите хитове на бай ламбонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано27.08.17 11:57



който се опитва да представи своя измислен образ по форумите като млад и образован и преуспял мъж
Тъпотия до шия деде, изобщо през ум няма да ми мине да се правя на такъв. Туй образованието има стойност за вас, дядките. Като казармата също. Изгубени години в безсмислени начинания.

а всъщност е стар, беден, прост и необразован селянин, при това самотен. Криейки се зад привидната анонимност, лесно е да лъжеш, но е трудно да накараш някого да ти повярва.
Прост селянин е вярно с оригинала, и ми е все тая дедотията вярва ли ми или напротив.
Обърса ли праха на сървърите? Айде чак вентилатори да вадиш и да чистиш не вярвам, там си е за квалифицирани ора. Не е за мъже дето по 2 години са варосвали бордюри!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: И така, новите хитове на бай ламбонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано28.08.17 00:43



Обърса ли праха на сървърите?
Със сървърите се работи дистанционно, и те са в отделни нарочни помещения. Не както ти работиш с козичките.

Има си съответните средства за отдалечен достъп, за които ти не си дорасъл да знаеш, нито си чувал, дедо ламбо.

То поне и от лампи да разбираше нещо, ама нищо не разбираш ни от програмиране, ни от лампи. Язък ти за барута.
Сигурен съм, че ако те попитам кои усилватели са по-добри - ламповите или транзисторните, ще се запечеш за лампите, но няма да можеш да обясниш защо.
Най-много да кажеш - абе не знам защо, ама така казват тези, които разбират.
Както каза и за кенотрона. Така казват другите, ти повтаряш като папагал, а сам нищичко не вдяваш. Нямаш собствено мнение, само повтаряш какво си чул. После като се осереш, друг ти е срал в гащите - за гръмналите руски кондензатори други ти бяха виновни, че ти дали този зловреден съвет, ти самият си невинен, понеже сам нищичко не знаеш.
Но пък се пънеш тук за казарма и военна служба, без сам да знаеш за какво иде реч. Само се плюнчиш.

Редактирано от Quai dOrsay на 28.08.17 00:45.



Тема Re: И така, новите хитове на бай ламбонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.08.17 01:20



Има си съответните средства за отдалечен достъп, за които ти не си дорасъл да знаеш, нито си чувал, дедо ламбо.
Деде, язе инсталирам и админвам наще машини. Ако не беше такова опулено деде - поне тава щеше да знааш, че от години връша между другото туй дето те държи на тоа свет. Затуй го имам за ташак, щото се имаш за жив човек, и си немаш идея колко си долу и назад от туй клубче, дето го насра...
Но пък се пънеш тук за казарма и военна служба, без сам да знаеш за какво иде реч. Само се плюнчиш.
На няколко пъти тука пускам видеа. Тоа шкембелиата оди по пазара и разпитва циганките и дедовците трябва ли казарма ели не.
Майка ви деба одрътела артъчава!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: И така, новите хитове на бай ламбонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано28.08.17 10:57



язе инсталирам и админвам наще машини.
Инсталираш ти на майка си путката.



Тема Re: И така, новите хитове на бай ламбонови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано28.08.17 12:27



Така е деде, имам двуцифрено число инсталнати виртуалки и 2 сървъра от железо. Дори не се водя админ. Правя го между другото.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: И така, новите хитове на бай ламбонови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано28.08.17 22:56



малииииии бравас маминту евала селското ергенче

тва винаги съм се чудел на тея де правят неща за шефчето между другото ама ей га е, баш ти излезе най-умния Е В А Л А пу пу пу да сте живи и здрави че да може корпи да лющи докато такиа като теб инсталират между другото

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: И така, новите хитове на бай ламбонови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано29.08.17 10:26



Дедо ламбо, малко са, щом ги броиш виртуалните и им знаеш числото колкоцифрено е.
А за 2-та броя физически сървъри, просто е смешно, че ги споменаваш.
Щом си мислиш, че работата на сисадмина е да инсталира само, също изобщо не си наясно с нищо, а това е нещо, което не ме учудва. Типично за теб е да не знаеш неща, но да се изказваш за тях като последна инстанция.
Ако беше умен, дедо ламбо, щеше да кажеш, и това щеше да е самата истина, че програмистите ни дават хляб на нас, системните, понеже ако нямаше бъгове в сървърите и софтуера, работата на системния администратор щеше да е съвсем малко и съвсем рутинна - колкото да създаде някъде някой юзер и да му даде права.
Инсталирането не е ежедневие. Прави се веднъж, и то си работи.
Ха сега да те видим, като толкова си велик системен администратор-любител, дали можеш да ми кажеш в какво основно се състои работата на системния администратор. Кое е неговото основно задължение и отговорност?
От написаното дотук разбрах, че не ти е ясно и не знаеш. Фукаш се, че си инсталирал някакви машини безплатно и между другото. Т.е. си изял хляба на някого.



Тема Re: И така, новите хитове на бай ламбонови [re: Quai dOrsay]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.08.17 11:41



нека инсталира фатмака, все некой требе върши черната работа.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.