Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Рамбо има конкуренциянови  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано12.08.17 20:24





чети и дишай по-леко

Тема Re: Рамбо има конкуренциянови [re: Pechenia]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано12.08.17 22:11



A това ли бе, аз си мислех за backinblack честно казано.



EOF

Тема Re: Рамбо има конкуренциянови [re: Pechenia]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано13.08.17 06:45



Държа да отблеже още в началото, че съм от ромски произход и нещата са малко по-сложни, тъй-като имаме разни традиций.

По-онова време булките вървяха на нормални цени от рода на 4-5 хиляди, а за по хубавите 15-20 максимум, а това бяха много пари.
Те поискаха от нас 50 000лв и апартамент в Павликени. Условието беше да се преместя от големия град за да живея в Павликени за да не се разделят с дъщеря си. Разбира се в пакета беше включен и годеж и сватба, но при нас тези неща не се разминават с скромните 10-15 000 а стойноста на една сватба скача в пъти повече.


A Рамбича не е от ромски произход и ги няма тези проблеми с купуване на булки и пак се лигави заради едни чанти. Малеее, изроди се тази българска нация - и чантите вече са им скъпи, и багажите трябва да им пренасят на аванта и отказват да се размножават, че им излизали скъпи жените. А ако беше павликенска циганка каката, а? Трябваше не само да се мести от апартамента до президентството в хралупата на ало-измамниците ами и сигурно щеше да се налага да коди нещо там свързано с дейността на фамилията на жена си. Е - вместо да е благодарен че не е циганин с такива социални проблеми, нашият само хленчи. Нямам думи!



Тази история трябва да се филмира от Боливуд , между другото - качествена е

Quod licet Iovi, non licet bovi

Тема Re: Рамбо има конкуренциянови [re: LadyMorgana]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.08.17 08:12



Koй хленчи бе лело? Хленчиш ти, баш като вдовица за уй!
Ни ипотека за четвърт век съм навървил, ни насрещен кредит с 3ма поръчители, ни лизинг дето не е кредит си нямам дори. От кво да се оплаквам?
Не каза твоето чаве разпознава ли те, че тръгна на циганите чаветата да мислиш!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Рамбо има конкуренциянови [re: rabin]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано13.08.17 08:34



Рано сутрин пак си в изповедалнята, Рамби, сопри се малко де - аз те питам за размножителната си концепция, ти ми говориш, че нямаш кредити. (лизинги и ипотеки) Рамби, колко би дал за една чанта на женичка около теб? Защото аз нося Prada и не съм за теб, ама има дами и с фейк Вуйитонки и там може да се уредиш!

Циганките също не са по оригиналните чанти, а само по фейковете. Ама те пък са остойностени, както орева 19 годишният меринджей по-горе. А ти и меринджей май не си.

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Рамбо има конкуренциянови [re: LadyMorgana]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано13.08.17 09:40



Коя история - на самотния майстор на външни тоалетни ли?

чети и дишай по-леко



Тема Re: Рамбо има конкуренциянови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано13.08.17 09:50



Ни ипотека за четвърт век съм навървил, ни насрещен кредит с 3ма поръчители, ни лизинг дето не е кредит си нямам дори.

Дедо ламбо, пак ли се обясняваш


Що не си направиш лампов усилвател за джипката?



Тема Re: Рамбо има конкуренциянови [re: Pechenia]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано13.08.17 11:32



той не ги ли крадеше тези външни тоалетни от наличните химически по магистралата, или това не е актуално вече? Не знам коя история по е за филмиране. А изнасянето на багажите от приятелка с колата и? За това ще се карат и Холивуд и Боливуд сюжетно. С този романтичен елемент и рабинов съспенс, а и реализъм отвсякъде!

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Рамбо има конкуренциянови [re: LadyMorgana]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано13.08.17 11:36



Този грозен термин "крадял"... Правилният е "берял", или да бъдем техничарчета - "утилизирал". Холивуд тук няма какво да прави, виж HBO, CBS или каквито там правят сериалите - да.
"Рамбо - русенския рейнджър" ми звчи добре.

чети и дишай по-леко



Тема Re: Рамбо има конкуренциянови [re: LadyMorgana]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.08.17 11:58



Рано бе лело, ся ми започва денят, преди малко се наспах. Ени бури ени тука, ени гърмели, да не можеш да се наспиш до обяд като човек.
Ква размножителна концепция, са кво са ми чавета на мене? После да го фърля на тъщата да го гледа, по твой светъл пример, и да зачезна през 9 планини в десета? Хубаво си се размножила ти, като кукувиците! После твоето чаве да ти вика "лело"!
Като носиш Прада поне научи ли приликата м/у SQL и Oracle, поне да не пилиш на кайсиите на колегите си? Чисто емпирично съм забелязал, че най-безпросветните чантии се носят с "маркови" дрънкулки. Има 1000 по-смислени начина да си изхарчиш парите, ама като не ти стига акъл за това - и си се хипнотизирала в рекламите...
Кво значи меринджей, като оня Бакинблак дето още реве някой да му напише тъпия безсмислен софт за без пари?

@дедо сървърен хигиенист, виждам че се справяш с прахоляците на шефчето ти, че до моите прахоляци опря да мислиш! Тъй те искам! Работлив и надъхан за още Вселенска пепел.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 13.08.17 12:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.