Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 31.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Гледайте да не ядосвате Рамбо, тренирал е 2 годининови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.07.17 16:13



Пусни бе червей, те батките си нямат друга работа и ще дойдат да се разправят с църкаща измет!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гледайте да не ядосвате Рамбо, тренирал е 2 годининови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано06.07.17 16:15



рабинчо ти май си падаш по батките а ахахахахахаха искаш и ти батка да ставаш ама докторите не изписват протеините деба ахахахахахаха ох на мама то писаното батка и той че става ахахахахааа



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Гледайте да не ядосвате Рамбо, тренирал е 2 годининови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.07.17 16:18



Aма червей, още ли не си отишъл при тях да те настъпят?

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гледайте да не ядосвате Рамбо, тренирал е 2 годининови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано06.07.17 16:22



е що да ме настъпват бе рабинчо аз че им обесня и аз как резултата го нема а докторите не изписват протеини и ме гледат като извънземно бе рабинчо ахахахахахахахахаха ох на мама то писаното яйце то ахахахахахахахаха

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Гледайте да не ядосвате Рамбо, тренирал е 2 годининови [re: jeffty]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано06.07.17 19:43



Много внимание му се обръща, взел е да се възгордява.
Обаче си го представи как обикаля с бакшиша да търсят клиниката на Шойлев, пък те докторите го гледали като извънземно. Така е то, като е прост, това му е за цял живот.
2 години тренирам казва, а нямам резултат. И ходи по доктори фино да му го наместят.
И ходи да измерва по къщите преди да купува. Да си помисли човек, че е станал магнат на недвижими имоти, всеки ден купува.



Тема Re: Гледайте да не ядосвате Рамбо, тренирал е 2 годининови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.07.17 19:55



Глей ся, дедотийо лумпенизирана. Точно тоя доктор дето подготвя спортистите ни беше преживял операция, и за малко беше прескочил гроба. Туй дето останалите ме гледали като извънземно е щото бройлерите безхаберно гълтат химия на корем, и после я паметта ще почне да отказва, я черния дроб. Познавам лично такива. Бях от малцината, дето подходиха интелигентно към задачката. А именно да приемат химия под квалифициран контрол. Докторите не са свикнали да виждат такъв подход. Имам един приятел фелдшер. Разправя, че мутрите от 90-те дето набивали анаболи - изпукали почти всички. Оцелелите са със сериозни проблеми, основно с черния дроб.
Има резултат от тренировките. Чисто емпирично при мен резултатът се появи след приемане на дъвкания от вас, зомбитата протеин.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly


Тема Re: Гледайте да не ядосвате Рамбо, тренирал е 2 годининови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано06.07.17 20:02



Ето виждаш ли как са припкаш при мен да Споделяш. После аз съм търсел жълтини.
Ми не ми се обясняваяй бе, хич не ме интересуваш нито ти, нито твоя зоб дето го зобиш.
Сам идваш да се обясняваш, после хората ти се смеели, хората те разнасяли, то не бяха приятелки да те изнасят от чужда квартира в друг град, то не бяха протеини, фини тежести и какво ли не.
А, и уредчета си си направил сам, браво, само дето не знаеш какво е катоден отводител, нали маминото? И викаш всякакви правеняшки защити си пробвал, ама че има индустриално и професионално решение на проблема не знаеш.



Тема Re: Гледайте да не ядосвате Рамбо, тренирал е 2 годининови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.07.17 20:10



Хич не търсите жълтини, само дето изорахте Нета да търсите какво съм написал по всички останали форуми. Хич не съм ви интересен, ама има 7 теми с Ника ми отгоре, и още толкова пак към мен, без Ника ми в заглавието.
Аз затуй съм тук. Зомбитата да ми се смеят и да пищят на умрело. Ако спрат да ми се смеят значи яко съм го загазил! Може да забележиш, че в БгМама имам десетина поста, не ми се проверява колко точно. У фитнес форума пак толкова. Там няма толкова зомбита, а аз с такива се храня


Продължавай да се упражняваш! Тава а от ена тъпа реклама, дето ви управляват ганглиите с тях.

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly

Редактирано от rabin на 06.07.17 20:11.



Тема Re: Гледайте да не ядосвате Рамбо, тренирал е 2 годининови [re: rabin]  
Автор Quai dOrsay ()
Публикувано06.07.17 20:13



Абе не ме занимавай, не ме интересува колко си писал в бгмама и в други форуми, нито пък съм ходил да търся аз.



Тема Re: Гледайте да не ядосвате Рамбо, тренирал е 2 годининови [re: Quai dOrsay]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано06.07.17 20:19



не ме интересува колко си писал в бгмама и в други форуми, нито пък съм ходил да търся аз.
Само дето най-много се радвате с червея после. Не те интересува, ама само днес навъртя двуцифрен брой постове да ми даваш наклон на дебелия. Щото уж не те интересува, ама само за мен мислите!

Цитат: Разкажете на всички. tiny.cc/mkc1ay превод bit.ly/2kLVdly



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.