Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:04 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Webit  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано01.05.17 06:57



Някой беше ли на тази чекиджийница? Още ли се хвалят и се пипат по меките части, дето София е мега хай-тек и мега програмисти всички, а реално един Белоруски мангал в джоба си има цяла София по няколко пъти?

https://www.gamespot.com/articles/gaming-has-a-new-billionaire/1100-6435097/

Добре, че са Хаос Софтуер да има нещо горе долу българско и читаво. Гледах снимки, тия верно ли са опънали палатко в София Тех Парка отгоре бе? Леле майко.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Webitнови [re: Гypy]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано01.05.17 08:26



ма и ти си ходил по тия щом ги знаеш, аз чесно казано нито един техно евент не мога да назова




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Webitнови [re: zaphod]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано01.05.17 09:07



E, все пак съм в този бранш, следя ги разбира се, ама чак пък да ходя. Едно време на корпоративна работа ходих - да ми платят 2-3 дена да не кисна из офиса, да погледам Qa-ки, да ме черпят и да ми се мазнят без пари - що да не. Ама сега вече не знам...

--
One day it will make sense.


Тема Re: Webitнови [re: Гypy]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.05.17 10:35



Палатката май им е пушилня. Баш в тия сгради са ени големи фирми, дето са с огромно текучество. Карма някаква.
Из ония дни наминах да видя Сирмажийницата кви ги твори. Показаха софт за лицево разпознаване. Обръка ми мутрата с четирима-петима други. Естествено, не ме разпозна. Който не си полива Гейбук градинката после е никой за тия софтове.
Шоу да става, на приказки сме силни. Изкуствен интелект, четвърта генерация промишлена революция... айде спирам дотук, да не изляза хейтъра пак язе.

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: Webitнови [re: savoyclub-56458]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано01.05.17 10:37



да погледам Qa-ки, да ме черпят и да ми се мазнят без пари - що да не.
Като пишеш цинично, може би ти се струва, че ти придава тежест и важност и значиост, и освен това внушава респект в останалите?



Тема Re: Webitнови [re: F14Tomcat]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.05.17 10:44



Из ония дни се регистрирах у един докторски форум. Стана ми интересно да пиша у раздела за сърдечна хирургия. Ебавам ги на общо основание. Вземам отношение по техни си спорове, и винаги вземам страната на по кресливите. В началото ме псуваха, после спряха да ме отразяват.
Бъзикам се, не съм го направил. Сещаш ли се що ти го пиша това лично на тебе?

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: Webitнови [re: F14Tomcat]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано01.05.17 10:49



Добре, айде, ще съм сериозен, че ти гледам си сериозен. Пиша точно така, както пиша отповече от 10 години в този форум. В нормалният живот съм много далече от това и даже доста забавен и креативен, ама тука в този форум какво да ти кажа, има ли смисъл? Ако има ми кажи, ама аз не го намирам.

Циничност и ебавка е вид бягане от живота и може би са ми се случили някакви неща да пиша по този начин, може би съм си такъв, кой знае. Но фактите са, че съм интересен, ако и аз ти извадя схеми на платки от руски сайтове от 80-те години, ще пишеш във форум "Гей ли съм, че Слави Трифонов ми харесва".

Примерно.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Webitнови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано01.05.17 10:52



Рабине, остана ли форум в България, в който не си регистриран? Тука гледам, че ни ебаваш програмистчетата, гледам и кардиолозите ебаваш, друга добра професия с образование остана ли да не се ебава от външния кенеф на село?

Виж ги neuro-surgeons, там е лесно, кво толкова, клъчваш малко мозъка и готово, нямам как рабин да не ги ебава на общо основание.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Webitнови [re: savoyclub-56458]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано01.05.17 10:57



Май пак си пиян/дрогиран, или тъп, ти сам я написа някаква такава дилема. В прав текст ти казах, че НЕ съм писал при хирурзите. Да не се окаже, че опуления дядка вземе да ми вдене намека, пък ти - НЕ.
Нали, имаш се за много умен, знам!

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: Webitнови [re: rabin]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано01.05.17 11:01



Абе рабине, ти сам ли си, я се прочети пак - "Стана ми интересно да пиша у раздела за сърдечна хирургия. Ебавам ги на общо основание"

Пич, ако наистина си вярваш, имаш психо заболяване.

--
One day it will make sense.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.