Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пенсионери пред клуба на... програмиста  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.03.17 10:20



Не, не пред клуба на пенсионера. Вече не е модерно там. Кой програмист не би се заинтересувал кво мисли поредния пенсиониран даскал по платкаджийница - за програмирането?
Види се, че има какво да се научи от това клубче, визирам онова софтче дето вчера ме отърва от Visual Studio. Мисля да увековеча постоянния напън отвън на всякакви неграмотни и нагли персони да доождат да раздават непоискан акъл и оценки.
Лело Гано, имаше едни софтове дето изкарват карта на конците. Отде да го изтегля, че не ми се търси сега?
Нещо такова ще почвам да шия, докато гледам турските сапунки:



Оригиналът е оттук


Цитат: Разкажете на всички. превод

Тема Re: Пенсионери пред клуба на... програмистанови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.03.17 10:24



Конкретната карта е в 60 цвята. Имам останали чилета на Велбъжд, ама чак толкова цветове не знам да има. Гано... ти си тука, на теб разчитам! Отде да купувам? Или да използвам наличните? Каква панама препоръчваш?
Може и дедо Томкат да се включва, той е третият отдясно наляво, с каскета.

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: Пенсионери пред клуба на... програмистанови [re: rabin]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.03.17 10:29



14 цвята са минималния набор, при който се запазва оригиналното синьо на ватенката. Като за начало мисля да пробвам така. Ако Гана не помогне.



Цитат: Разкажете на всички. превод

Тема гергефа ще ти отиванови [re: rabin]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано29.03.17 10:29



мранкаш като пенсионерка.
аз обаче не си падам по бродиране, в момента си правя навес от прозрачни плъзгащи се плоскости на терасата, такива неща ме влекат повече




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: гергефа ще ти отиванови [re: zaphod]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.03.17 11:40



епа той селския ерген е зад тея герои вече - клуб 40-50 го зове.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Пенсионери пред клуба на... програмистанови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.03.17 11:42



стига си благодарил на Майкрософт, че ти написали софтуерче

но ти иначе не си офца дa ползвуваш техни продукти

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: гергефа ще ти отиванови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.03.17 11:48



Няма лошо да остарееш. Има лошо като станеш безхаберно и нагло старче. От такива не мож се дореди ни до политик, ни до автобуса дори.
И не си правете илюзия, че чинно и точно съм си въвел рождената дата. Иначе няма регистрация. Ся зацепих откъде е това брожение на тема възраст. Отвсякъде са отворили миризлива паст за лични данни. Оня ден принтерът ми искаше да се регистрирам и описвам, язе повече НР няма да доближа. Очаквам и мишката да ми предложи приятелство у Гейбук!

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: гергефа ще ти отиванови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.03.17 11:56



ти немаш проблем да сте приятели



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: гергефа ще ти отиванови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано29.03.17 12:00



Телевизиите на пишман патриотите имаха нарочни предавания за връщането на казармата конкретно. Нямаше и един млад да е попитан какво мисли. Щото касае само тях. Поканили някакъв военен полковник от запаса, ена откачалка като буля Гана, и Томката с мазния каскет, закъде без него. Мога да потърся предаванията, не се бъзикам. Излезли на улицата, и интервюират бабичките кво мислят за възпитанието на младите. Че и ена циганка закачиха.
Ей тая геронтокрация избира модела "аз съм прост и вие сте прости". Затова ми е таа неприязън към досадните старчоци. Пораженията дето правят се подценяват. Дефакто те на пръво място прецакват всичко в България, в изборния ден. Накрая ще създам язе нова партия "Мода §§ мисъл овча", и ще забраня да гласуват всички де висят на хазната, вкл. и логорейните горекоментирани баби.

Цитат: Разкажете на всички.

превод

Тема Re: гергефа ще ти отиванови [re: rabin]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано29.03.17 12:20



рабинчо вместо да се обесняваш можеше да ошиеш един гоблен до сега



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.