Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Денят за  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.03.17 04:58



С извинения към неразбиращите английски тук, но нямам време да ви превеждам, разяснявам или т.е. Тук ме призовават да размисля, да се навътрям от една страна с парите, които няма да направя, от друга - с всички досади по едно гласуване. Е не е честно в никакъв случай, не ли? И ме плашат с някаква глоба, ако не гласувам - която не ми е ясно като как ще ми я съберат, ама нейсе, стреснах се.
Докато си правих кафето и оправях грима си пуснах за фон един филм със Скарлет Йохансон и Морган Фриймън и една фраза ми се наби в съзнанието:

When the living conditions are not favorable species tried to be self-sustainable, so they choose immortality

Противоположното на това състояние беше: when living conditions are favorable, species start transferring knowledge, so they chose to reproduce Аз лично не съм на страната на безсмъртните, защото не ми е тръпка.

Та кой от вас тук е толкова самодостатъчен, че е избрал immortality/безсмъртие, а?

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Денят занови [re: LadyMorgana]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано22.03.17 06:54



баси кви глупости те вълнуват.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Денят занови [re: LadyMorgana]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано22.03.17 08:13



Не стоят нещата по този начин.



Тема Re: Денят занови [re: zaphod]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.03.17 09:03



е а де!

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Денят занови [re: LadyMorgana]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано22.03.17 09:06



Бабе, какъв е смисъла да си слагаш грим като си на 58, и всъщност колко слоя трябва да си сложиш да изглеждаш на 53 ?



jeffty - най насраната Путка на форума


Тема Re: Денят занови [re: federer]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано22.03.17 10:21



Урси то и ти можеш без грим, но нали



Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: Денят занови [re: federer]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.03.17 11:12



хейтъре - докато стана на 58 или даже на 53 ще има да чакаш повече от десетилетие, така че ти си слагай грим и бягай на околовръстното, и не се обаждай неподготвен. Да не си безсмъртен, ей? Самодостатъчен демек, че ми се разхейтва пак тука!

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Денят занови [re: jeffty]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.03.17 11:17



Урси нещо се беше позагубил - да не са го водили до Турция на сватба я? Нищо не казва, не се хвали. Не ти ли се вижда странен?

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Денят занови [re: LadyMorgana]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано22.03.17 11:30



двамата със селския ерген скачат само женско като се появи. конкуренция, знаеш как е.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Денят занови [re: jeffty]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано22.03.17 13:08



Как само на женско, бе меко? И на олендзена дедотия, и червеи връзвам на възел...

Цитат: Разкажете на всички.

превод


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.