Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Тъпоъгълницинови  
Автор tupsum-75372 (Тулибудибудаучу)
Публикувано27.02.17 16:34



От доста време насам се занимавам с Ангулар и имам няколко проекта в продукция. Обаче след последните изцепки с версиите, от две та на четири ми писна да разучавам последните измишльотини на другаря Мишко!

Би трябвало да знам че човек на име Мишко не може да му се има доверие.

Почвам с Реакт. Някой има ли мнение по въпроса?



Тема Re: Тъпоъгълницинови [re: tupsum-75372]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано27.02.17 17:35



Стандартните простотий на Гугъл. Всяка година - нова версия, несъвместима с 1/2 от предишните.
Реакта е много по-стабилен. Неприятното е, че в дивелъпмънт е малко тромав, а и че е много орязан. Например ще ти трябва външна библиотека за Ейджакс. Аз ползвам axios



Тема Re: Тъпоъгълницинови [re: tupsum-75372]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.02.17 18:11



е защо? ангулър си е лайно, но поне имаш тайпскрипт вече, реакт е още по-големо лайно. аз мисля се върна към нокаут, и то само за специални случаи като вечеря в Петък или нещо такова.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Тъпоъгълницинови [re: jeffty]  
Автор tupsum-75372 (Тулибудибудаучу)
Публикувано27.02.17 18:33



Абе и тоя тайпскрипт не е цвете за мирисане. Ако трябва да инсталираш сума ти библиотеки за да подкараш един хелоу уорлд на шаваскрипт, по-добре както казваш да се върна на jQuery и нокаут или нещо такова.

Ще пробвам обаче Реакт. Доста хора го хвалят особенно тези, които са зарязали Ангулар.



Тема Re: Тъпоъгълницинови [re: croesus]  
Автор tupsum-75372 (Тулибудибудаучу)
Публикувано27.02.17 18:36



Гугъл по принцип са уж солидна компания, обаче имат наистина лошия навик да чупят съвместимостта както им скимне. Не е само Ангулар. Друг пример е техния Exoplayer. Всяка нова версия чупи стария код и трябва да газиш тонове стари говна да им търсиш и заместваш "оптимизираните" промени.



Тема ако това ще те успокоинови [re: tupsum-75372]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.02.17 09:54



всички програмисти в америка са на антидепресенти от как тръмп спечели




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: ако това ще те успокоинови [re: zaphod]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.02.17 10:04



В Америка 56% от хората са на Xanax и производни, това 56 си го измислих разбира се, но исках да кажа над половината.

Всички хора имаме сериозни ментални проблеми, понеже реално сме животни, а искаме да се държим цивилизовано като хора и там е дисонанса.

--
One day it will make sense.


Тема Re: ако това ще те успокоинови [re: savoyclub-56458]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано28.02.17 10:32



Всички хора имаме сериозни ментални проблеми, понеже реално сме животни, а искаме да се държим цивилизовано като хора и там е дисонанса.
Сам ли достигна до това гениално прозрение, или някой батко ти помогна?



Тема Re: ако това ще те успокоинови [re: F14Tomcat]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано28.02.17 10:35



Познай. И ми е интересно какво ще измислиш.

--
One day it will make sense.


Тема Re: ако това ще те успокоинови [re: savoyclub-56458]  
Автор F14Tomcat ()
Публикувано28.02.17 10:45



Няма нищо за измисляне. Просто не съм съгласен с това.
Аз нямам сериозен ментален проблем.
Единственият сериозен проблем, който имам, и който е напълно неизбежен е това, че животът ми е ограничен в някаква времева рамка. И засега не е измислен начин това да бъде преодоляно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.