Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 26.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Тема Какво правим такива  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.02.17 12:28



Момчетата с ниско самочувствие и малки пишки като решат да не са като рабин и федерер все пак се пак трябва да направят нещо

What the fuck is that

https://www.facebook.com/isuzuclub/videos/1621816477834986/?hc_ref=NEWSFEED

--
One day it will make sense.


Тема Re: Какво правим такиванови [re: savoyclub-56458]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано26.02.17 14:30



Не съм сигурен, но според мен е следната рекурентна зависимост: идеята им е да дразнят такива, които не схващат идеята.
Чисто технически погледнато - тези са много яки. Не бях виждал така енергично подскачащи.



Тема Re: Какво правим такиванови [re: klapaucius]  
Автор ThunderFuck (войвода)
Публикувано26.02.17 15:22



Това сe нарича low rider hopping

https://www.youtube.com/watch?v=gQ8BOY1e-Mk



Тема Re: Какво правим такиванови [re: ThunderFuck]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано26.02.17 15:50



нисък, висок, магарешки, жанти 50" - все тая. тръгват от някаква идея да покажеш, че имаш пари, които пораждат някакви мега тъпи на пръв поглед моди. смешни са ми и на мен, но не по-смешни от това да носиш часовник.



Тема Re: Какво правим такиванови [re: klapaucius]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.02.17 16:26



часовник не нося, но бих носил - само да питам колко ти е часа гений - е и моя е толкова, имаш 3 стотни да ми се появиш. Часовници и татуировки не носим, но да кажем, можем да разберем хората, които го.

на реално са пози това, никой в момента нито часовник му трябва, нито татуировка.

--
One day it will make sense.

Редактирано от savoyclub-56458 на 26.02.17 16:30.



Тема Re: Какво правим такиванови [re: savoyclub-56458]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано26.02.17 16:46



за правилния отговор на въпроса ти ми стига една стотна, и той е "няма значение".
все пак, електронен часовник до 50 лв е няколко левела нагоре от скачащите коли.
ако е по-скоро украшение, може би все още е левел нагоре, стига да не е прекалено скъп.
ако по някаква причина ми трябваше час, бих носил Casio F-91W например.



Тема Re: Какво правим такиванови [re: klapaucius]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано26.02.17 17:36



Ето, умен си. Аз бих носил някой Casio G-Shock с кеф ако не ме дразнеше да имам нещо не ръцете или около мен. Иначе съм толкова перфектен, мога да сложа Rolex Submariner, ама малко хора ще ме разберат, няма смисъл.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Какво правим такиванови [re: savoyclub-56458]  
Автор pesho.konia (старши)
Публикувано27.02.17 00:26



Чувал съм твърдения, че мъжкарите нямат Фейсбук. Какво ти е мнението? Мислиш ли, че е клюкарник, който много се харесва на жените, но не и на мъжките момчета? Аз имах Фейсбук сигурно над 1 година преди някъде 4-5 години, но като усетих за какво лайно става дума, го махнах.



Тема Re: Какво правим такиванови [re: pesho.konia]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано27.02.17 02:33



т.е. преди 4-5 години за 1 година си бил гейфиш и после се излекува. бравас, конйъ, първо фейсбук, после люцерна, избра ли си цвят за кабриото?

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Какво правим такиванови [re: pesho.konia]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано27.02.17 03:56



Голяма приказка, кончо, и що така се получи с Фейсбука? Ерго - кой има фейсбук е путка , или какво? Кажи си направо кого атакуваш тук, че има хора, които записват кой какво казал, написал, наклепал и т.н. по този клуб - поясни за записващите моля.

Quod licet Iovi, non licet bovi




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.