Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Fake Mediaнови [re: LadyMorgana]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано03.12.16 15:53



Това ми е мечтата, безпросветно лело! Ето видя ли ся как ти завидяхме за палмичките и за евтиния ориз!
Да не са затворили Мода §§ овча мисъл, че само тук висиш да ни изкушаваш?
Не ми пречи, ся пиша на дядо Коледа да ми донесе евтини кредити по телефона!

Редактирано от rabin на 03.12.16 15:54.



Тема Re: Fake Mediaнови [re: LadyMorgana]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано03.12.16 17:42



Ми научете ги да садят де!
Нали затова сме ви пратили там - да цивилизовате други племена и народи!





Тема Re: Fake Mediaнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано04.12.16 06:45



Нали затова сме ви пратили там - да цивилизовате други племена и народи! Бе вие хубаво ни пратихте да ги цивилизоваме, ама те с по-дърта цивилизация от нас се оказаха и стана малко мешано с кестените и палмите и цивилизацията.

Но пак да ти кажа, по-добре сме от братята американци - они като го ударят на цивилизация, не могат ни Дънкин-донът, ни Кинг-бургер, ни Юбер да отворят. Всичко им блокират местните нецивилизовани. А апълите са им директно "Made in China, designed in California". Последният хит е, че американците на средна възраст умирали по причина на нецивилизованите китайци - щото средна ръка американец вече е безработен и лузър, щото всичкото китайци произвеждат това, което той едно време го е имал за свой бизнес. И той мре от лузърщина млад и смотан.

Та това за цивилизацията, кестените и палмите, друже. Няма тук "Удари ме кестен и станах аз свестен!"

Quod licet Iovi, non licet bovi



Тема Re: Fake Mediaнови [re: rabin]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано04.12.16 06:56



Браво, Рамбич, така те искам - мислещ и инвеститорски настроен! пропуснах нефтеният кладенец в задният двор на габонската ти къща в прерията. Габонското НОИ определено ще дава добри пенсии на малкото изобщо работили. А и жената на президента е бяла

- може и теб да те вземе някоя богата негърка накрая заради безцветният ти тен - барем и ти се видиш с жена накрая - каквато си претенция тук, теб само една дебела негърка може да те вкара в пътя, да ти подреди колиба и да ти опече барбекю с прясно маймунско месо, донесено направо от гората. Ама и дърт просперитет ще си. Браво!

Quod licet Iovi, non licet bovi

Тема Re: Fake Mediaнови [re: LadyMorgana]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано04.12.16 11:31



Последният хит е, че американците на средна възраст умирали по причина на нецивилизованите китайци - щото средна ръка американец вече е безработен и лузър, щото всичкото китайци произвеждат това, което той едно време го е имал за свой бизнес. Tи се вписваш в тоя шаблон. Чий го дириш там? Да не гледаш някой дрът китаец, или детегледачка нещо?

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Ах ти, гиди неден американски Солташак!нови [re: savoyclub-56458]  
Автор NAKOIMUPUKA (Жега)
Публикувано05.12.16 13:53



Редактирано от NAKOIMUPUKA на 05.12.16 13:53.



Тема Re: Fake Mediaнови [re: LadyMorgana]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано08.12.16 08:03



Шморгана, Сингапур е супер уреден и много готин град и всичко 6, но хич не е най-скъпият и нищо подобно на Сан Франциско или Лондон примерно. Или дори Виена.

Причината да са 120,000 долареса Королите там, вместо 16,000 - както е в доста по-скъпата Калифорния, е, че е град държава и са решили, че не им трябват много коли налево надесно - което е верно. Остров са, един град, метрото е супер, градският транспорт е супер, такситата са мааалко по-скъпи от софийските при стандарт 10 пъти над нашия и така. На 6 милионен град имат 520,000 коли. За сравнение София от де да знам, 1.3 официално, ма май реално 2 милиона човека, има 3 милиона коли.

Само гъзарите са с Короли и така и трябва. Бе тоя град си е перфектен отсекъде, но както ти казах, предимно китайки и са ми грозни. Даже не мога да ги различавам.

--
One day it will make sense.

Редактирано от savoyclub-56458 на 08.12.16 08:31.



Тема Re: Fake Mediaнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.12.16 05:04



След първата година в Дубай вече сънувах снежни човеци, но жените са друг, опасен бозайник от който не умеем се пазим. С моркови, огромни моркови снежните човеци, се притесних, мъж съм, защо са ми нужни тия колосални моркови в сънищата? И въглища за копчета, няколко дори бяха разкопчани.

Жената наблюдава живота все едно го е викнала на интервю за работа, преценява го, ще и изкара ли повече пари отколкото ще му плати





Тема Re: Fake Mediaнови [re: savoyclub-56458]  
Автор Angli4aninyt (Старо куче)
Публикувано27.12.16 11:42



Морганката е решила, че може да си позволи още едно българче, ама трябва да си пуснеш мустачки.

Фидел Кастро - Ами Амин за него. Той е един от хората, които показаха истинското лице на комунизма.

Ето, сега и Джорж Майкъл почина, но и той не ме впечатлява. Животът продължава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.