Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Пичуе, затъжих съ за вас бре :)нови [re: gat3way]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано13.11.16 00:26



Гейт, предложението е за фриленсъри! Не за такива кат тебе на зплатка и ку падне нещо странично - добре дошло

.
Ние сме от друга порода! Не мислим кат вас арбайтерчетата! Не отричам, че има арбатерчета, дето печелят повече от нас, но това е друга тема.

Хай със здраве и гледай да избягваш темите ми, че почваш дъ мъ дразниш



Тема Re: Пичуе, затъжих съ за вас бре :)нови [re: backinblack]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.16 00:52



Та, вземи се замисли малко ! Арбайтер ли ще си цял живот или шъ растеш на горе

Бях забравил колко дразнещ дърдорко си. 100 пъти съм казвал, че не си споделям плановете в нета. Помня и че те псувах по едно време за подобни приказки. Само най-тъпите чантии ми дават наклон на уя "да се замислям". Пожелах ти успех, явно не познаваш дебелоперската природа. Туй дедовците все на модерно налитате, явно след определени годинки ви спира аналитичния процес.
Как си я представяш тая работа - да вляза и да ти ползвам онлайн шитните? Сорс контрол и поща през браузър???
Те Гугъл не успяха да го направят, а се мъчат от години... че ти без пари ли?
Айде у лево!

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: Пичуе, затъжих съ за вас бре :)нови [re: backinblack]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.16 00:57



Подарявам ти една идея. Вземи налей малко пари в прокси за анонимно браузване. Все повече се лигавят от Корпорациите в посока подслушване. Не, че няма проксита, не, че няма добри за без пари. Но тая ниша ще расте, мани ги наще дребосъчета лигави де ми тургат станиолена шапка!

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.



Тема Re: Пичуе, затъжих съ за вас бре :)нови [re: backinblack]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано13.11.16 00:59



Аз съм като Джекил и Хайд, дефакто наполовина фриленсър ве, само дето не ходя по социалните места, ми сме си мафия и си се намираме. И да, печеля повече от вас примерно, ма не се хваля с това, аз съм си направо комунистче ве, живея скромно и вярвам в прогреса. Въпросът е вие, капиталистическите акули какво правите, щото нещо ми се струва че нищо не можете да свършите като хората.

EOF


Тема Re: Пичуе, затъжих съ за вас бре :)нови [re: rabin]  
Автор synergie (старо куче)
Публикувано13.11.16 01:04



Ти ги виждаш нещата в перспектива да, патриотите са едно от многото ти видения.

Хората се учат от загубите си, аз - само от пропуснатите ползи


Тема Re: Пичуе, затъжих съ за вас бре :)нови [re: rabin]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано13.11.16 02:00



Мен не ме притеснява подслушването. ФБ профила ми е на цяло отворен и ме боли гъзъ кой кво щял да гледа да се информира, а който се притеснява да си му бере гайлето

.



Тема Re: Пичуе, затъжих съ за вас бре :)нови [re: rabin]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано13.11.16 02:06



Ти сякаш за ЦРУ и ФБР работиш, че чак толкоз си се закъхарил, а за сорс контрол и тем подобни вашенски си програмистки работи не ги разбирам, ама гледам, че гита добре си върви и масово се минава от sourceforge към гит . Аз нъл знаиш, че съм в друг бизнес, ама не проблем да се пусне и лично гит хранилище.



Тема Re: Пичуе, затъжих съ за вас бре :)нови [re: backinblack]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.16 08:42



Не е въпроса за криенето. Въпроса е да разкараш изкривения джандарски сурат от компа и телефона си. Много народ се дразнят, дори са болшинство. Мамка им ченгеджийска - аз затуй ли им наринах цели 200 и нещо грешни БГ лефчета

за тоя телефон - да не ми дават да изключвам опцията за репорти към кораба майка? Или са по-големи от Конституцията ни, че не я ебават и ми дрънкат белезници да им плащам втори път (веднъж им платих през държ. администрация).
Не съди по себе си.
Иначе пожелах ти успех с безсмисления проект. Измежду най-безполезните идеи е, които съм чувал. Можеш ли поне да ми обясниш за чий к-р ти е вградения мейл, след като всеки си е инсталирал локален клиент?

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.

Тема Re: Пичуе, затъжих съ за вас бре :)нови [re: rabin]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано13.11.16 12:40



Не е въпроса за криенето. Въпроса е да разкараш изкривения джандарски сурат от компа и телефона си. Много народ се дразнят, дори са болшинство. Мамка им ченгеджийска - аз затуй ли им наринах цели 200 и нещо грешни БГ лефчета за тоя телефон - да не ми дават да изключвам опцията за репорти към кораба майка?
Има начини да се руутне и и да си махнеш всичко, което не те кефи.
Аз имам принцип, че тилифона си у фейса не вкарвам и фейса го ползвам само на компа. На който му липсвам чак толкоз много, де звънка на тела кат не съм у фейса.
Всичко е въпрос на лични предпочитания. Не виждам нищо не нормално. Както съм го казвал не веднъж, че безплатен обяд няма и като ти дават нещо безплатно, няма начин да няма уловка. Ти преценяш къде и за какво ще си дадеш парите.



Тема Re: Пичуе, затъжих съ за вас бре :)нови [re: backinblack]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано13.11.16 14:05



Както съм го казвал не веднъж, че безплатен обяд няма и като ти дават нещо безплатно, няма начин да няма уловка. Ти преценяш къде и за какво ще си дадеш парите.
Koe е безплатно бе дедотийо бесно! М$ ли е безплатно? Втори път им го платих, и пак ми нареждат какво да правя! "You need to...!"


На чети и отивай при буля си Гана! Чудесни сенилни дружки ще сте си!

Цитат: Споделете тази страница Разкажете на всички.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.