Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема game onнови  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано04.10.16 19:27





аз трепех тия по пешеходните оти би трябвало да бегат, че газим.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.

Тема Re: game onнови [re: jeffty]  
Автор evlampi_popdimitrov (световноизвесен)
Публикувано04.10.16 20:00



Милграм навремето е правил доста по-забавен експеримент. С истински електрошок и писъци на жертвите, блясък в очите на садистите и ропско покорство на изпълнителите.

Тва е скука, три пъти като 'прегазиш' макс бабички и бременни на зебра и къде е тръпката?

I have sold less books on sex than Stephen Hawking has on physics -- Madonna


Тема Re: game onнови [re: jeffty]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано06.10.16 01:27



много неосъзнати извратеняци има, които са пожалилили псетата.
не почитам много "светия" човешки живот и харесвам животинките, но все пак дума не може да става за сравнение - който предпочете живота на 10 нормални псета пред този на 1 нормален човек е за психиатрия.



Тема Re: game onнови [re: klapaucius]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано06.10.16 09:32



теста е супер зле, никой не си е направил труда да измери корелация между параметрите които всеки казус носи, а тя е много силна. то при толкова на брой картинки и няма как да не е. аз дори не подозирах че светлината на светофара има значение, и че се отчита в теста, тотално я игнорирах, а то ми даде че я спазвам повече от средното.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: game onнови [re: zaphod]  
Автор klapaucius (robot)
Публикувано06.10.16 09:48



съгласен, тестът е доста тъп, както всички подобни тестове, примерно психо тестовете, които дават на бакшишите.

отговор на въпрос към експертите от психо лабораторията: могат ли да хванат човек, склонен да употребява алкохол?

"Да, тези, които злоупотребяват ще ги хванем. А другите, които не са алкохолици, но биха си позволили да пият и да се качат в автомобила, ще ги разкрием с въпросите за самоконтрола и отговорността"


яките спецове правят тези велики постижения с хитри контролни въпроси от сорта на

Били ли сте толкова ядосан, че да счупите нещо в пода? Има ли случаи, в които се радвате, че на някого му се случва нещо лошо?


да се кефи рабиняка - кредит за нещата горе:

Копирано от https://www.24chasa.bg/Article/2187105
© www.24chasa.bg



Тема Re: game on [re: jeffty]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано06.10.16 10:46



На мен ми даде, че пазя мъжете повече от жените, а аз хал хабер си нямах за тва, докато други неща, дето ги гледах, се оказа, че въобще не ги отчита. При равен брой хора без оглед на пол и възраст трепех тия в колата, щот да не са се качвали, или минаващите на червено пешеходци.



Тема Re: game onнови [re: klapaucius]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано06.10.16 10:56



но самата идея очилати зубърчета да програмират етичен кодекс във автопилота ми допада, по-точно допада ми представата как етици и философи научават за това






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: game onнови [re: zaphod]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано06.10.16 13:26



тия очилатите зубърчета програмират и GTA поредицата, така че спокойно.

Колко акции шортна през празния си животец, на колко командировки отиде?


Тема Re: game onнови [re: MupaM]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано06.10.16 13:27



при теб е различно, все пак нали според юристите напоследък пешеходната пътека е нещо пожелателно.

Колко акции шортна през празния си животец, на колко командировки отиде?


Тема Re: game onнови [re: chupac]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано06.10.16 13:39



зафчера ритнах некъв ръждясал опел по вратата ама не спре копеленцето да му потроша зъбките.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.