Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Обраха ли ви?нови  
Автор Dr Who (Гугл програмист)
Публикувано12.04.16 14:16




Някога влизали си са у вас крадци да ви оберат?
Да, докато спя
Да, докато не е имало никой вкъщи
Не, никога





Тема Re: Обраха ли ви? [re: Dr Who]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.04.16 14:29



Защо липсва вариант "да, докато си бях вкъщи и не спях"?



Тема да не са те боднали?нови [re: Dr Who]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано12.04.16 14:42



аз докато живях в софия се опитаха два пъти. първия път не успяха, щото ключалката беше сложена много хитро, евала на който я е сложил, втория път не успяха щото вече бях сложил камера над вратата и те я видяха и драснаха




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: Dr Who]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано12.04.16 14:45



Един път, докато нямаше никой. През деня. Наркоманска история, само дето бяха разхвърлили. Един XBox откраднаха май и това им беше, аз друго ценно не държа вкъщи, лаптопа беше с мене навън и така.

Ако ви се случи, не си играйте да викате полиция. Повече ще се изнервите с тях, отколкото от самата кражба. Сложих СОТ 161, налепих 1-2 лепенки да се вижда и от тогава не са посмели.

--
One day it will make sense.

Редактирано от Гypy на 12.04.16 14:46.



Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: MupaM]  
Автор Dr Who (Гугл програмист)
Публикувано12.04.16 14:48



Е какво прави през това време, ма Мирке?
Добре, специално за тебе ще добавя отговор: "Да, бях си вкъщи и ми откраднаха аналната девственост"



Тема Re: да не са те боднали?нови [re: zaphod]  
Автор Dr Who (Гугл програмист)
Публикувано12.04.16 14:53



Не, никога даже не са се и опитвали.
Правя проучване заради Рабин - да видим колко човека имат нужда от закон за свободно притежание на оръжие, за да се пазят от крадци.



Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: Dr Who]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано12.04.16 14:55



аз гласувах с "не", но реално май са ми свивали един касетофон, едно незавързано колело ми свиха, такива неща. да съ затъкнат дано да съ затъкнат копеленцата. репортнах веднъж на полицията тия тъпаци ме питат камери имало ли наоколо. викам да, аз инсталирам камера къде го вържа. тоя вика ми нищо не може направим, требва жертваш свободата да инсталираме камера. казах му да не чека пари за оная глоба за превишена скорост, той се засмя мисли се шегувам. питай ги дали съм я платил.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: да не са те боднали?нови [re: Dr Who]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано12.04.16 14:58



да бе, аз ако го намеря тоя де ми сви колелото само оръжие че ми требва. шму наврем ръцете де не свети ама ходи го хвани копеленцето да съ утепе дано да съ мъчи, че спирачките беха лабави.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: да не са те боднали?нови [re: Dr Who]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано12.04.16 15:02



Оръжието не пази от крадци. Оръжието пази да не те потрошат/заколят/наебат, ако си у вас докато те крадат.

Повечето хора по-скоро биха умрели, отколкото да помислят; всъщност, те го правят. Б. Ръсел


Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: Dr Who]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.04.16 15:05



Нали тебе са те обрали, бе, не мен.
Аз само ти помагам да изясним бързо и ефективно обстановката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.