Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: savoyclub-56458]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.04.16 10:11



лисичков дето застреля някакъв отворко при пътна свада го оправдаха, въпреки че нападателите му нямаха пистолети, вероятно просто са щели да го пребият. било е обаче напълно ясно че го нападат, имало е свидетели бол и тн.
ясно ти е нали, че никой рабин няма да каже "аз съм путка", вместо това битуват тия благовидни митове как "държавата" (а не липсата на топки) пречи да се защитаваш.
все пак тия митове в един момент придобиват плът и кръв, защото съдиите също са путки (повечето буквално) и те полека започват да ги прилагат тия глупости.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: zaphod]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано14.04.16 10:29



E low-level квартални слабаци срещу Лисичков, дето е бил 10 години във френския легион. Добре, че го оправдаха, че иначе, ебати правосъдието. Точно това трябва, като се правиш много, 1-2-3 пъти ще мине, но в един момент ще стигнеш до някой от френския легион и после... видя се. Гробища.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано14.04.16 10:33



да де, то проблемът е точно в липсата на публична статистика тук.
далеч по-ниска престъпност има от щатите, но все пак 80% от престъпленията не се докладват изобщо на мвр.

Щото имам още ниви и други имоти на село!


Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано14.04.16 10:35



мдаа, тая година в тексас разрешиха откритото носене на оръжие и уличната престъпност спадна изключително рязко.

Щото имам още ниви и други имоти на село!


Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: chupac]  
Автор savoyclub-56458 (bangbus driver)
Публикувано14.04.16 10:36



Естествено, тия наркомани дето ми разбиха апартамента преди 10 години са разбили 2-3 други и пак, като Лисичков, не са уцелили правилния човек и... мисля още са в затвора.

Неправилният човек беше Моллов. Ако си спомняш, банка Моллов, съсед. Намери ги, осъди ги и още са в затвора - некви наркоманчета.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано14.04.16 10:38



е low-level, ма пак влязоха в новините тия дни - тоя път със свинските опашки.

Щото имам още ниви и други имоти на село!


Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано14.04.16 12:27



то по това време още слагаха кумулативни присъди - за всяка тенджера дело, за всяко дело по 1-2 години и глей как стават 45 години.

Щото имам още ниви и други имоти на село!


Тема Re: А бе, "преди 87-88"нови [re: savoyclub-56458]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано14.04.16 12:28



че как - във всеки плод-зеленчук се продаваха лади и само с магнезиеви джанти.
за стоманените джанти се чакаше по 10 години.

Щото имам още ниви и други имоти на село!


Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: zaphod]  
Автор rabin (чобанин)
Публикувано14.04.16 13:42



ясно ти е нали, че никой рабин няма да каже "аз съм путка", вместо това битуват тия благовидни митове как "държавата" (а не липсата на топки) пречи да се защитаваш.
Убо де, големия мъж зубър, с големите очила и дебелата проклета жена! Като седне на масата - се прави на супермен, а в живота го е стра да държи дуло!
Стига си изкелиферчвал нещата. Законът е против мен и против моята сигурност, за сметка на престъпниците. Шибан факт! И по най-много думбази на калпак, дето никва файда от тях - още по-шибан и още по-факт!
Тряя да си престъпник, за да се кефиш да те пандизят щото са влезли в спалнята ти в 3 през нощта! Друго логично няма, ама ква ли логика при тебе... Чак не мога да проумея как се намира някой да плаща на такива като тебе.

Повечето хора по-скоро биха умрели, отколкото да помислят; всъщност, те го правят. Б. Ръсел


Тема Re: Обраха ли ви?нови [re: savoyclub-56458]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано14.04.16 21:01



Партизаните са го играли тогавашните мутри. И с "ти мене уважаваш ли ме", както и насочен стремеж към чужди пари, имоти и просто за едното крадене са си направили ишмедемето "Народен съд", та да оправдаят кражбите и убийствата. Това мутрите от 90-те го не могат.

Quod licet Iovi, non licet bovi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.