Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Програмисти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Умря бащата на Дебианнови  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано01.01.16 00:19



RIP





Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: OgnenDemon]  
Автор Маче ( мръсно )
Публикувано01.01.16 14:10



Странно е как някои от успелите хора не издържат на социалното напрежение. Преди време Утни Хюстън се самоуби. Изглежда, че когато постигнеш всичко в живота си не остават причини поради които да живееш. Едно време с Винсент ван Гог се е случило нещо подобно.



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: OgnenDemon]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано01.01.16 14:19



Порови се малко в историята, доста е интересна. Пича явно някакви ченгета са го били за нещо и изперква на Туитър в някакви тиради - примерно, аз съм бял, богат, красив, тая година направих 1.4 милиона долара и пак ме биха, като се самоубия поне някой може да обърне внимание на този проблем. Не съм NIGGER (така го е писал, който е бил в Америка знае това какво означава) и прочие.

Не е издържалм доста тъпо да се самоубие за едно такова нещо, много изнежен е бил. Жалко за пича, изглежда симпатяга и пич на снимката.

--
One day it will make sense.


Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: Гypy]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано01.01.16 19:07



аз го прегледах това яко малоумно ми се вижда. като оня другия опънат де не му хареса, че го арестували за нещо незаконно и айде на въжето. мъченици всичките. нали и маминото искаше да го банят ама да се каже, че бил банен, да се знае. атеншън курви.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: jeffty]  
Автор Маче ( мръсно )
Публикувано01.01.16 19:33



Aaron Swartz

Не им издържат нервите.



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: Маче]  
Автор jeffty (chupac)
Публикувано01.01.16 20:40



на кое точно? че е бездомен или без два крака. айде моля ти се, арестувала го полицията.

в тубата има едни яки поредици ако потърдшиш "dui check game" де се правят на интересни. некои са много забавни как протестират докато ги влачат с ушите напред. всеки стана бпрец за свобода тия дни.

Ако е писано - може и да се задомя, но не на всяка цена.


Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: jeffty]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано01.01.16 21:11



борец за свобода или мрънкало на едро като маминото?
щото двете малко се различават.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила



Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: chupac]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.01.16 09:17



в кое точно се отличават?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема напасъл се е с либерастиянови [re: OgnenDemon]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.01.16 09:20



там за флагмана на свободния свят, ала бала, а и сигурно докато е бил малък докато нормалните деца се бият на улицата, тоя е седял в къщи.
и сега грубия сблъсък с реалността - полицията бие, а ако си по-негър и стреля.
интересно обаче, що бил гейтс не се е самоубил а вместо това е нахилен като ряпа






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Умря бащата на Дебианнови [re: zaphod]  
Автор chupac (jeffty)
Публикувано02.01.16 09:55



камарата трупове след тях.

Язе ако почна да си вадя сертификатите и постиженията... ама не ми е в стила




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.